Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Pakiet domen nr 1 w Polsce za 120 tys. zł:

http://allegro.pl/militaria-numer-1-w-polsce-pl-zestaw-domen-i2764504817.html

 

M.in:

 

AKADEMIAPANASEKSA.pl

 

Wymiękłem przy tej domenie (właściwie przy większości) - ciekawe jak się w ogóle wpada na takie nazwy. :lol: Dawno chyba nie widziałem tak słabych domen wystawionych w tak absurdalnej cenie, nawet na Allegro. To chyba nie na te czasy już pomysł przeglądać Allegro przed snem szukając okazji. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakiet domen nr 1 w Polsce za 120 tys. zł:

http://allegro.pl/militaria-numer-1-w-polsce-pl-zestaw-domen-i2764504817.html

 

M.in:

 

 

 

Wymiękłem przy tej domenie (właściwie przy większości) - ciekawe jak się w ogóle wpada na takie nazwy. :lol: Dawno chyba nie widziałem tak słabych domen wystawionych w tak absurdalnej cenie, nawet na Allegro. To chyba nie na te czasy już pomysł przeglądać Allegro przed snem szukając okazji. ;)

 

mój faworyt to KonieAchTeKonie.pl :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Bardzo dużo,

 

wczoraj sprzedano inną .com.pl - katalog.com.pl za 1600.

 

aukcja okazje.com.pl wyglada raczej na nieudana próbę podbicia ceny. Jeden licytujacy, bez historii

Share this post


Link to post
Share on other sites

aukcja okazje.com.pl wyglada raczej na nieudana próbę podbicia ceny. Jeden licytujacy, bez historii

 

Ciężko powiedzieć, ale patrząc na historię wystawiania tej domeny (domena cały czas była wystawiana za 10 tys. zł, a teraz za 6100 zł, a zaraz potem kupiona) wydaje się, że jest to jednak prawdziwa sprzedaż - szczególnie, że w poprzednich opisach nie było info o rejestratorze, dacie wygaśnięcia, cesji itd. co jest potrzebne tylko dla konkretnego klienta.

 

Na pewno więcej by można powiedzieć jakby domena zmieniła abonenta.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Ciężko powiedzieć, ale patrząc na historię wystawiania tej domeny (domena cały czas była wystawiana za 10 tys. zł, a teraz za 6100 zł, a zaraz potem kupiona) wydaje się, że jest to jednak prawdziwa sprzedaż - szczególnie, że w poprzednich opisach nie było info o rejestratorze, dacie wygaśnięcia, cesji itd. co jest potrzebne tylko dla konkretnego klienta.

 

Na pewno więcej by można powiedzieć jakby domena zmieniła abonenta.

 

mozliwe ze wlasciciele okazje.pl kupili bo chyba powstaje jakis nowy serwis pod tym adresem

Share this post


Link to post
Share on other sites

aukcja okazje.com.pl wyglada raczej na nieudana próbę podbicia ceny. Jeden licytujacy, bez historii

 

Wątpię w takowe podbicie.

 

Osobiście wygląda mi to jak sugeruje Thomaso na finalizacje transakcji. Nie pozostaje więc nic innego jak poczekać na zmianę we whois i pogratulować świetnej sprzedaży :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

My.pl - cena minimalna osiągnięta

 

http://allegro.pl/my-pl-polska-domena-firmowa-internet-faktura-vat-i2793912335.html

 

Pozdrawiam

G.

 

Mimo wszystko cena minimalna nie została osiągnięta...

 

Najwyższa oferta odwołana o: 2012-11-29 11:57:30 ( o 12.00 był planowy koniec aukcji )

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko cena minimalna nie została osiągnięta...

 

Najwyższa oferta odwołana o: 2012-11-29 11:57:30 ( o 12.00 był planowy koniec aukcji )

 

Przeciez to "normalne" koles ktory ma firme zeby uwiarygodnic swoja oferte osiaga cene minimalna , ktora przed koncem aukcji jest usuwana w celu unikniecia zaplacenia prowizji (podbija oczywiscie znajomy - stary idiotyczny schemat ... ) smiechu warte ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×