Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Coś kwoty mu się mylą :P

na allegro:

 

na ofero.pl :

Pewnie wpierw wystawił ogłoszenie na Allegro, a zanim skopiował je na Ofereo, to mu zarobki o 10 tys. PLN wzrosły. Miljon złotych monet na minutę. Panie, biznes lepszy niż u Zuckerberga! Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miljon złotych monet na minutę. Panie, biznes lepszy niż u Zuckerberga!

 

... powiedział Ron Jeremy (avatar) :D

 

Wykres z Alexa.com i wszystko jasne:

 

ukh90i2xpy6u.png

 

Serwis w okresie od września do lutego mógł zarabiać większe pieniądze, ale teraz jak już nie zarabia to zwykłe szukanie jelenia. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Topowa domena dla tej branży.

Biorąc pod uwagę fakt, że bycie w TOP w google pod frazą "pozycjonowanie" nie przysparza znakomitej ilości klientów zainteresowanych tą usługą, wydaje mi się, że aukcja nie osiągnie ceny minimalnej.

 

Wydawać by się mogło, że domena pozycjonowanie.pl trafiła do Klienta końcowego, wcześniej pod domeną było forum na IPB teraz jest landing page firmy Widzialni.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawać by się mogło, że domena pozycjonowanie.pl trafiła do Klienta końcowego, wcześniej pod domeną było forum na IPB teraz jest landing page firmy Widzialni.pl

Dokładnie, zrobili przekierowanie. We whois widnieje firma widzialni.pl więc musieli ją nabyć.

 

Na pewno podanie ceny tej transakcji sprawiłoby, że na domeny związane z tematyką SEM, klienci składaliby lepsze oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno podanie ceny tej transakcji sprawiłoby, że na domeny związane z tematyką SEM, klienci składaliby lepsze oferty.

Skąd taki wniosek? Dusigrosze zawsze będą dusigroszami :P.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie to dlaczego takie osoby mają jeszcze dostęp do serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie to dlaczego takie osoby mają jeszcze dostęp do serwisu.

 

AM padło.

Zgłosiłem Ticket bez odzewu 5 dzień. Nikt się nie wysilił nawet żeby dać info o tym, że zostało zgłoszenie przyjęte do rozpatrzenia tak jak to się odbywało do tej pory. Skoro nie ogarniają podstawowych spraw, to w jaki sposób mają kontrolować takich userów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic dziwnego. Domena z najwyższej półki.

 

Z najwyższej to może przesada....ale na pewno z wysokiej...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×