Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

 

 

W aukcji domeny trt.pl, którą obserwujesz, została złożona nowa oferta.

Aktualnie najwyższa oferta w aukcji to: 60 PLN.

Aby licytować domenę w aukcji, kliknij poniższy odnośnik:

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1705860

Aukcja kończy się o: 2014-08-12 14:19:29

Z pozdrowieniami,

zespół AfterMarket.pl

Okazja dnia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazja dnia :)

 

Dla jednych wakacje to sezon ogórkowy a dla innych znów sezon na pomarańcze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna aukcja z ofertą złożoną niby sekundę po jej zakończeniu :blink:.

 

Witaj!

W aukcji domeny zws.pl, którą obserwujesz, została złożona nowa oferta.

Aktualnie najwyższa oferta w aukcji to: 70 PLN.

Aby licytować domenę w aukcji, kliknij poniższy odnośnik:
http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1711921

Aukcja kończy się o: 2014-08-18 13:31:03

Z pozdrowieniami,
zespół AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

żal mu d. ściskał :)

Użytkownik AfterMarket.pl od: 2014-08-25 pewnie zapłacił za dołączenie do aukcji

Login jak login...zapewne były abonent...ot co...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować poprzedniej wypowiedzi, ale aukcja się zakończyła i od razu na nowo wystawiona przez tą samą osobę ;)

http://allegro.pl/azamon-pl-bcm-niedlugo-najdrozsza-domena-w-polsce-i4570652410.html

Prowizja allegro: powyżej 5000 zł 183 zł + 1% kwoty powyżej 5000 zł. Ciekawe czy mu zwrócą prowizję jak zobaczą że oferty to fake

Share this post


Link to post
Share on other sites

cannot zauważ, że nikt tej domeny nie kupił. Więc prowizji nie zapłaci bo przed zakończeniem aukcji wycofał oferty :) a tak btw to na allegro bardziej się opłaca sprzedawać domeny bo gdybyś sprzedał taką domenę w AM i jeśli byłaby to domena zewnętrzna to od kwoty 10 000zł zapłacił byś 1000zł prowizji a na allegro tylko 233zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowizja allegro: powyżej 5000 zł 183 zł + 1% kwoty powyżej 5000 zł. Ciekawe czy mu zwrócą prowizję jak zobaczą że oferty to fake

 

Prowizji nie zapłaci bo odwołał ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cannot zauważ, że nikt tej domeny nie kupił. Więc prowizji nie zapłaci bo przed zakończeniem aukcji wycofał oferty :) a tak btw to na allegro bardziej się opłaca sprzedawać domeny bo gdybyś sprzedał taką domenę w AM i jeśli byłaby to domena zewnętrzna to od kwoty 10 000zł zapłacił byś 1000zł prowizji a na allegro tylko 233zł :)

 

Nie widziałem, że odwołał oferty. Yaneek prowizja AM za sprzedaż na aukcji to 5 %. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yaneek prowizja AM za sprzedaż na aukcji to 5 %. ;)

 

5% jeśli domena zarejestrowana jest w AM, a 10% jeśli gdzie indziej a sprzedasz ją w AM więc dobrze napisałem. Możesz sprawdzić w cenniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

discount*pl - ciekawa domena na aukcji AM (nie moja) ale cena wg mnie raczej zaporowa, jak większość ofert użytkownika

user_14e8a

Liczba domen sprzedanych na giełdzie: 843
Transakcje z niedotrzymanymi warunkami sprzedaży: 0
Użytkownik AfterMarket.pl od: 2014-02-28

 

Ciekawy jestem jakim cudem udało mu się sprzedać tyle drogich domen w tak krótkim okresie czasu (średnio 4 domeny dziennie)? Czy jest to kolejne konto AM typu Wyprzedaż wakacyjna Dropped.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy większość cen zaporowa bo patrząc na większość jego domen to wydają się w większości "sprzedawalne".

Jak siedzi długo w biznesie (a na takiego wygląda) to nie widzę nic dziwnego w tym, że sprzedał ponad 800 domen w przeciągu tych kilku miesięcy (porównuję np. do swoich statystyk a jestem płotką na tym rynku ;) )

 

Po drugie to obywatel Niemiec więc i portfel zasobniejszy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

user_14e8a to jest bardzo dobre portfolio polskich domen, które w całości sprzedał deli i ono teraz jest porządkowane albo też likwidowane, ale on miał trochę świetnych sprzedaży np. http://di.pl/topic/93280-grydladziecipl i nabywca ma tam sporo cennych domen, które z łatwością sprzedadzą / sprzedają się na aukcjach.

 

Wystarczy popatrzeć, ile aukcji jest wystawianych z tego portfolio (partiami nawet po kilkaset) i wtedy liczba ok. 800 sprzedanych domen w ok. rok czasu nie będzie już wydawała się tak wysoka.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

user_14e8a to ParkingCrew.com

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×