Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Po prostu było dla nas za drogo, a oferta została złożona w celu weryfikacji. W tamtym roku wydaliśmy ponad dwa tysiące złotych na aukcjach WOŚP, a Ty ile?

 

Ja 3 zł z groszami dałem, bo dawali takie fajne serduszko-naklejkę. To dużo czy mało?

 

PS. W Polsce mamy ponad 12 tys. fundacji i kilkadziesiąt tysięcy stowarzyszeń, z których część ma status OPP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się czepiasz? Wydaję pieniądze jak chcę. Daję też na Caritas, Się Pomaga i inne, ale to nie Twój zasrany interes.

 

NIe mam zamiaru zaglądania komukolwiek do portfela. A buzz marketing, jesli przynosi obopólną korzyść, jest dobry. W końcu trzeba jakoś budować brand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy na Facebooku wejdziecie na profil tej domeny, to poznacie szczegóły jej wygaśnięcia.

" Dwie osoby z naszej społeczności założyły "opcję na domenę", czyli rodzaj "rezerwacji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/okazja-rewelacyjna-domena-pkp-pl-na-sprzedaz-i5129849122.html

 

Panowie na pierwszy rzut oka - świetna okazja, cena min. 5.590zł za domenę PKP.PL , wydaje się być rozsądną i przystępną ceną.

Schodzimy niżej i czytamy:

 

"Domena ma jeden znak IDN -> ркр.pl - "k" w środku z innego alfabetu niż polski - BEZ ZNACZENIA DLA WYSZUKIWAREK, WPISÓW i KATALOGÓW".

 

Czy aby na pewno nie ma to znaczenia dla wyszukiwarek ????

Kto pierwszy ten lepszy :)

 

edit:

tutaj jeszcze dwie aukcje sprzedającego dla jelonka :) :

 

d.pl - http://allegro.pl/okazja-d-pl-kup-i-zarabiaj-i5130087181.html

 

g.pl - http://allegro.pl/okazja-g-pl-kup-i-zarabiaj-i5130112599.html

 

A teraz najlepsza informacja :)

Osoba, która wystawia na aukcje domeny posługuje się adresem biuro@lexnobilis.pl

Pod adresem strony lexnobilis.pl znajduje się kancelaria prawna :)

Tak więc, gdyby po zakupie, ktoś poczuł się oszukany, można od razu kierować swoje roszczenia na w/w adres www. :)

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłoby ok gdyby nie to, że w tytule i w treści PKP.pl nie zawiera znaku idn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A teraz najlepsza informacja :)

Osoba, która wystawia na aukcje domeny posługuje się adresem biuro@lexnobilis.pl

Pod adresem strony lexnobilis.pl znajduje się kancelaria prawna :)

Tak więc, gdyby po zakupie, ktoś poczuł się oszukany, można od razu kierować swoje roszczenia na w/w adres www. :)

 

Podbijanie własnych domen nie wyszło na AM to trzeba się przerzucić na allegro na inne sposoby ;)

http://www.aftermarket.pl/seller.php?hash=836285d8fa8aef015aad3c196fb02984

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko zachęcam do zgłoszenia naruszenia zasad. Niestety, nie można opisać, co jest naruszone, a pracownicy raczej nie dojdą do tego sami.

 

domena.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to jakiś nick na di?

 

Nie mogę sobie przypomnieć nicku, ale z tego co pamiętam to ostatni raz logował się w 2010r.

 

 

 

 

Lubię takich szperaczy, hehe :D

 

Tego użytkownika to miałem na "widelcu" już miesiąc temu, a AM zrobiło co trzeba ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę sobie przypomnieć nicku, ale z tego co pamiętam to ostatni raz logował się w 2010r.

 

 

 

 

 

Tego użytkownika to miałem na "widelcu" już miesiąc temu, a AM zrobiło co trzeba ;)

 

Jak widać sprzedażą grupy domen ( 60 sztuk ) znacznie poprawił sobie ranking...

:)

A tak na marginesie tej sprzedaży nie wiem czemu AM zaliczył na plus sprzedaż każdej domeny osobno...Przecież to była jedna operacja sprzedaży a nie 60...

Przydałoby się to poprawić mili Państwo z AM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać sprzedażą grupy domen ( 60 sztuk ) znacznie poprawił sobie ranking...

:)

A tak na marginesie tej sprzedaży nie wiem czemu AM zaliczył na plus sprzedaż każdej domeny osobno...Przecież to była jedna operacja sprzedaży a nie 60...

Przydałoby się to poprawić mili Państwo z AM...

 

Rating dotyczy ilości sprzedanych domen na giełdzie a nie ilości transakcji. Jakby ktoś sprzedał 5 mocnych generyków za sporą sumę do jednej osoby (w pakiecie) to czemu miałby mieć 1 gwiazdkę a nie 5?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezerwacje*pl oferta na 30999zł netto (aukcja z ceną minimalną)

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2010809&newsletter=1

 

Na 100% szemrana oferta, tym bardziej, że sprzedający, jest stosunkowo nowym userem AM, a kupujący bez gwiazdek - może to świadczyć o KK, ae w tym wypadku bardziej, że chłopak sam sobie podbił ofertę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

imo nie ma nic zlego w aukcjach z cena minimalna - bez wzgledu na rodzaj aukcji zainteresowany oferuje tyle, ile jest gotow zaplacic, wiec chyba "nie boi sie", ze kupi domene, ktora licytuje

 

demonizowanie aukcji z cena minimalna nie ma zadnego sensu, bo podbijac mozna w aukcjach z nia, czy bez niej

 

zadne podbijanie, czy ceny minimalne nie zmusza mnie do kupienia czegos, czego nie chce albo do wydania wiecej, niz jestem sklonny wydac (podbijanie moze doprowadzic wylacznie do przeplacenia wzgledem aktualnej, rzeczywistej wartosci domeny, ale nadal nie doprowadzi do wydania wiecej, niz moje maksimum)

 

reasumujac: podbijanie - zle , aukcje z CM - dobre :)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×