Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

pizza.co doszła do 13k

 

IMO , to wg mnie to niska cena za tę domene.

Jak pojdzie za 30k to będzie w miare OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

13k to już ostateczna kwota. Też byłem zdziwiony. Jestem cichym fanem .co. Wydaje mi się, że kupujący ma szanse na ponadprzeciętny zwrot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan kierat może sprytnie zagrał, bo przecież umowa została zawarta, można iść do sądu domagać się zakupionego towaru/usługi (o ile zapłacił).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan kierat może sprytnie zagrał, bo przecież umowa została zawarta, można iść do sądu domagać się zakupionego towaru/usługi (o ile zapłacił).

 

 

Chyba na wycieczkę z klasą.

Sąd, sądu, prawnik, prawnikiem, adwokat,adwokata itp stają się popularniejsze na tym forum niż domena, domeny, domenę itp.....

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że pojawiło się na aukcjach kilka domen, pod którymi są teraz jakieś strony.

Przy tego typu domenach jest informacja, że są to domeny zewnętrzne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

wyglada to na robote VULa albo tej drugiej... tak, czy inaczej - wszystko schodzi na psy, a bedzie jeszcze gorzej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda to na głupotę hansa... tak, czy inaczej - wydaje mi się, że AM powinien zrobić jakieś zabezpieczenie przed takimi aukcjami domen zewnętrznych, które jawnie wskazują na to, że domena nie jest własnością sprzedającego. Pytanie tylko czy takie coś da się przeprowadzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiswcie, że się da. aby zewnętrzna domena mogła zostać wystawiona musi mieć:

 

a: skierowane dns-y na giełdę

 

lub

 

b: wklejony w sekcji head kod weryfikujący. tak jak np w programach partnerskich tradedoubler

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

healthcare.pl

 

niesamowita walka o domenę wciąż trwa!

 

Moim zdaniem domena świetna, ale mocno przepłacona.

 

EDIT:

 

877 zł. Kwota niby niezbyt wysoka, ale jednak sądzę, że z utylizacją domeny będzie problem.

 

logjwf.png

jiu39l.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

healthcare.pl

 

niesamowita walka o domenę wciąż trwa!

 

Moim zdaniem domena świetna, ale mocno przepłacona.

 

EDIT:

 

877 zł. Kwota niby niezbyt wysoka, ale jednak sądzę, że z utylizacją domeny będzie problem.

 

logjwf.png

 

sam zastanawialem się nad tą domeną mysle ze cena ktora zaplacił nowy nabywca to dobra cena i nie powinien stracic.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

healthcare.pl - domena jak najbardziej dobra - bycie fit, bio, eco i inne trzyliterówki czyli ogólnie health jest teraz na topie

Share this post


Link to post
Share on other sites

healthcare.pl - domena jak najbardziej dobra - bycie fit, bio, eco i inne trzyliterówki czyli ogólnie health jest teraz na topie

 

"healthcare" nie ma moim zdaniem nic wspólnego z bio.eco czy fit. To domena wyłącznie dla rynku farmaceutycznego i rynku medycznego (gabinety, przychodnie, kliniki, wydawnictwa medyczne, konsulting dla rynku medycznego, opieka, fizjoterapia, reha itp.).

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie też może być. Chociaż mi kojarzy się bardziej z prowadzeniem właśnie zdrowego trybu życia - oczywiście to tylko moje subiektywne odczucie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×