Jump to content
Sign in to follow this  
adamos

Jaka domene pod serwis FREESTYLE

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich :rolleyes:.To mój pierszy post na tym forum i mysle ze nie ostatni ;)

MAM problem, otóż chce kupic domene pod serwis www.deska.ovh.org niedzieje sie tam zawiele,ale mysle ze jak kupie domene i ja rozreklamuje to cos bedzie....,no ale wlasnie niewiem jaka te domene moge kupic,bo jaka tylko mi przyjdzie do glowy to jest niestety zajeta:(....chce zeby byla dobrze zapamietywana przez internautów ,mysle ze cos mi doradzicie:)

 

prosze bardzo o pomoc,

z góry dziekuje

 

pozdrawam serdecznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anglik wlasnie mialem to napisac.

 

Na poczatek wez sobie domenke fristajl.info bo jest tania jak barszcz. Ewentualnie sa jeszcze inne koncowki wolne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Anglik wlasnie mialem to napisac.

 

Na poczatek wez sobie domenke fristajl.info bo jest tania jak barszcz. Ewentualnie sa jeszcze inne koncowki wolne :rolleyes:

Myślę że jak już to chyba PL.

 

30zł wiecej, ale PL.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się, ile z zasugerowanych domen zostanie zarezerwowanych zanim zainteresowany przeczyta odpowiedzi. Dziś widzę, że fristajl.pl już jest zarezerwowana, a fr33.pl jest wolna. Ciekawe, czy to adamos sobie zarezerwował, czy ktoś z forum zrobił mu taki numer...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiałem się, ile z zasugerowanych domen zostanie zarezerwowanych zanim zainteresowany przeczyta odpowiedzi. Dziś widzę, że fristajl.pl już jest zarezerwowana, a fr33.pl jest wolna. Ciekawe, czy to adamos sobie zarezerwował, czy ktoś z forum zrobił mu taki numer...

Dla tego ja swoje propozycje wysłałem autorowi na PW :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×