Jump to content
nikolas

Domena .DE za darmo

Recommended Posts

Niemiecki rejestrator domen rozdaje domeny .DE za darmo!

https://www.strato.de/

 

b1e92f6410dcd3d6med.jpg

 

 

 

Regulamin rejestracji domen .DE dla tych, co jeszcze nie wiedzą:

Przy rejestracji domen .de wymagane jest posiadanie kontaktu administracyjnego zlokalizowanego na terenie Niemiec. Rejestrując więc domenę .de należy w formularzu rejestracyjnym jako "Kontakt Administracyjny" wpisać niemiecki adres, miejscowość, kod, a jako kraj wybrać Niemcy. Adres mailowy nie ma żadnego znaczenia i może to być taki sam adres jak adres właściciela domeny. Brak niemieckiego kontaktu administracyjnego, uniemożliwia zarejestrowanie domeny .de, a podanie nieprawdziwych danych może spowodować utratę zarejestrowanej domeny bez zwrotu poniesionych kosztów rejestracyjnych.

 

Serwery dns muszą być poprawnie skonfigurowane. W przypadku braku poprawnej konfiguracji serwerów dns w ciągu 30 dni od daty rejestracji domeny, rejestr domeny .de Denic dokona kasacji domeny. Wymagania co do serwerów dns i sprawdzenie serwerów jest dostępne w Nameserverchecks http://nast.denic.de/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki, sprawdzales moze gdzie sa haczyki? Tzn czy mozna uzyskac authinfo i wytransferowac domene przed pierwszym odnowieniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak rozwiązujecie kwestie niemieckiego kontaktu administracyjnego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domain Club

No j. niemiecki nie znam, rozumiem tylko liczby arabskie :) Więc, kiedy przypadkowo trafiłem na stronę i zobaczyłem, że jest "0", no to "sprawdziłem", doszedłem do punktu opłaty i tyle.

Próbowałem znaleźć regulamin, ale nie znając niemieckiego to znalezienie regulaminu nie jest łatwe.

Nawet próbowałem zarejestrować się, ale z tego co zrozumiałem, to bez kupienia domeny, czy innej usługi nie da się zarejestrować.

No i nie mają angielskiej wersji.

 

tmi

Nie jestem przedstawicielem strato.de, ani resellerem, nie reklamuję rejestratora.

Poprostu dzielę się informacją, którą znalazłem przypadkowo i pomyślałem, że komuś będzie przydatna.

Nawet nie mam domen w .de i, mam nadzieję, nie będę miał potrzebę rejestrowania domen w .de.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi

Nie jestem przedstawicielem strato.de, ani resellerem, nie reklamuję rejestratora.

Poprostu dzielę się informacją, którą znalazłem przypadkowo i pomyślałem, że komuś będzie przydatna.

Nawet nie mam domen w .de i, mam nadzieję, nie będę miał potrzebę rejestrowania domen w .de.

 

Jaki to ma związek z moim pytaniem jak rozwiązujecie kwestię kontaktu administracyjnego? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki to ma związek z moim pytaniem jak rozwiązujecie kwestię kontaktu administracyjnego? :P

Sorry, niht farsztejn :P

 

A na serjo, to skoro Strato, jest niemieckim rejestratorem i wszystko po niemiecku, to wiadomo, że kupujący domenę .de powinien domyślnie podać niemiecki adres zamieszkania.

Jak to "obejść", to pewnie będzie kwestia prywatna każdego kupującego domenę .de u nich.

Więc, odpowiedź na pytanie - osobiście, nie wiem, ponieważ nie zajmuję się tą kwestią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, niht farsztejn :P

 

A na serjo, to skoro Strato, jest niemieckim rejestratorem i wszystko po niemiecku, to wiadomo, że kupujący domenę .de powinien domyślnie podać niemiecki adres zamieszkania.

Co więcej, domyślam się, że nawet jak wpiszecie fałszywe dane kontaktowe, to nie przejdziecie płacenia za domenę, bo to będzie LSV (Lastschriftverfahren = polecenie zapłaty, oczywiście z niemieckiego konta) i nijak nie zapłacicie za domenę (keine Kreditkarte, kein Paypal).

Akcja ograniczona do 3 domen. naprawdę szkoda zachodu. wychodzi ok. 9,50 EUR za 2 lata (ok. 40 zł) . to w AM .de kosztuje 15 zł/rok bez łaski, bez kombinowania. Strato jest masówką dla plebsu jak Home, Nazwa czy 1und1.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×