Jump to content
Sign in to follow this  
robertja

recenzje.pl

Recommended Posts

Jaki domena ma ruch? Tutaj bym taką funkcję wyceniał. Sama domena niby generyk ale komercyjnie odpada. Nie dałbym na aukcji więcej jak 50 - 100 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby serwis pod tym adresem nie przynosił zysków? ;)

Osobiście nie dałbym więcej niż koszt rejestracji.

Strona, która aktualnie jest stworzona - nie była robiona pod zysk. Właściwie jest, aby być w wyszukiwarce widoczna.

 

Ruch jest niski ( mniej niż 100 uu/dzień)

Chodzi przede wszystkim o nazwę, bo jest jednoznaczna i prosta w zapamiętaniu. Wydaje mi się równie atrakcyjna co np. cokupic.pl

 

Wg,. mnie ma spory potencjał z uwagi na np. prowizje od sklepów, których artykuły byłyby oceniane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@robertja - nie słuchaj kolegów, masz rację co do potencjału domeny. Sprzedaż takiej domeny za 50 pln byłaby frajerstwem. Taka moja opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@robertja - nie słuchaj kolegów, masz rację co do potencjału domeny. Sprzedaż takiej domeny za 50 pln byłaby frajerstwem. Taka moja opinia.

W ogóle sprzedaż za 50 czy 100 zł byłaby bez sensu, bo wrzucając choćby reklamy adsense w ciągu roku bez żadnych zabiegów - zarobiłaby na siebie...

 

Liczę na kolejne opinie, może ktoś sprzedawał ostatnio podobną domenę, lub orientuje się ile może być warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

JakSama domena niby generyk ale komercyjnie odpada. Nie dałbym na aukcji więcej jak 50 - 100 zł.

 

A według mnie ma bardzo duży potencjał komercyjny.

Od ręki mogę dać 1k za nią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A według mnie ma bardzo duży potencjał komercyjny.

Od ręki mogę dać 1k za nią.

 

A ja dam od nogi 1500 zł

;)

 

Domena do profesjonalnego zagospodarowania.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za oferty, prawdopodobnie zostanie wystawiona na aukcję.

 

Mam pytanie - czy macie doświadczenie dużymi graczami typu agora/allegro itp.? Wysyłał ktoś kiedyś oferty? Jesteś jakiś odzew, czy w ogóle się nie interesują takimi rzeczami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dragonas i @vul tyle siedzicie na forum a i tak nadal nic się nie nauczyliście, może tracicie tu czas :) ?

 

Domena bardzo fajna, ja bym na Twoim miejscu zostawił na stronie sam formularz kontaktowy z wielkim napisem "DOMENA NA SPRZEDAŻ" i daj sobie wtedy z rok na oczekiwanie na KK.

 

Ofert kupna nie otrzymywałeś pewnie dlatego, że domena jest/była zagospodarowana...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch to można na typosie wyceniać a nie na takiej domenie.

Recenzje produktów ze sklepów są możliwe ale wyraz ten bardziej kojarzy mi się z filmami, książkami, z teatrem, ew. z grami. Osobiście tego kierunku trzymałbym się bardziej niż kosmetyków, garnków czy pościeli.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dragonas i @vul tyle siedzicie na forum a i tak nadal nic się nie nauczyliście, może tracicie tu czas :) ?

@banialuka1 może lepiej nie trać czasu na zastanawianie się kto i czego się nauczył się na forum, nie masz ciekawszych rzeczy do robienia? ;)

 

Moim zdaniem wartość domeny najlepiej zweryfikuje rynek. Jeśli @robertja otrzyma wysoką ofertę, czego mu życzę, pogratuluję wysokiej sprzedaży.

Jednak domen z odmianą słowa "recenzja" jest kilka i bez zagospodarowania nie widzę jej dużej wartości. Mimo fajnego słowa.

Edited by dragosas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@banialuka1 nie tracę czasu na forum. Wręcz przeciwnie. Mało na tym forum różnorodnych opinii na temat wartości domen i mało to na rynku wydawałoby się ciekawych domen, które leżą odłogiem latami albo sprzedają się za grosze? ;)

 

Po głębszym zastanowieniu się nad tym co tutaj napisaliście i możliwościach zagospodarowania tej domeny stwierdzam, że faktycznie w przypadku gdyby znalazł się KK chcący uruchomić pod taką domeną prężny projekt to cena może być dla właściciela zadowalająca.

Ja jednak nie jestem tym KK a skromnym inwestorem z niedużym portfelem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ciekawa, ale wymaga długiego oczekiwania na zdecydowanego KK.

Dokładnie. Domen z tych solidnych lecz ciężkich do dobrej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×