Jump to content
heden.pl

noclegidlapracownikow.pl

Recommended Posts

noclegidlapracownikow.pl

 

Dzisiejsza rejestracja.

 

NoclegiDlaPracownikow.pl

 

Domena długa 3 wyrazowa.

Na ile ją wycenicie?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie bubel. Przedsiębiorcy szukają lokalnie tam gdzie mają ekipę/pracowników do przenocowania. W 90% idzie pod myszkę

olx*pl a potem cała masa innych, lokalnych portali. Pozostałe 10% to może jakieś gazety, ogłoszenia "gdzieś tam".

Znów pod jakiś duży serwis ogólnopolski? Wątpię. Po drugie - wszystko inne wolne. Z rozszerzeniem typu .info czy .net też domena nie brzmi gorzej a niżeli Twoja. Długa jak długa, taka musi być bo taka jej konstrukcja wyrazów aby było logicznie.

Wydaje mi się, że ciężko będzie sprzedać. Ja bym jej ogólnie nie zarejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duża konkurencja w postaci m.in. dawnej tablicy, a domena za długa, mimo słownego przekazu. Szkoda kasy na utrzymywanie tej domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny biznes. Klient niewymagający ale i trudny jeśli idzie o poszanowanie substancji lokalowej (nie zawsze)

Domena dla kogoś kto ma taką ofertę lub planuje mieć

Warszawa jako największy plac budowy pierwsza pojawia się przy zastanawianiu, jako miejsce na taki biznes, ale...

W Kozienicach ludzie stawiają domy specjalnie pod wynajem bo to wielki plac budowy.

Tak samo będzie tam gdzie będą inne mega duże inwestycje.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni wolą grube ... domeny :P a krótkie, osobiście mi się podoba ale zbyt długo nie chciał bym jej przedłużać.

 

Ale ja jej nie chcę sprzedawać. Już na siebie pracuje powoli.

Tak z ciekawości zapytałem o wycenę bo mnie akurat się podobała i fajnie, że spadła.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie całkiem fajna domena. Co z tego, że długa jak treściwa. Dobra dla podmiotu, która posiada własne kwatery, jak i również dla portalu ogłoszeniowego.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×