Jump to content
saledomain

zawodyjezdzieckie.pl

Recommended Posts

zawodyjezdzieckie.pl

 

Cześć,

 

Dawno nie dawałem nic do wyceny, ani też nie wyceniałem. Z tego też faktu nie będę czuł żalu, jeżeli i Wy nie ocenicie.

 

Przechwyciłem tą domenę w zeszłym tygodniu. Wpływ miał na to pomysł projektu, który kiedyś tlił się w mojej głowie, a odbicie swoje w tamtym czasie znalazł na kartach zarysu portalu poświęconego koniom, zawodom i wszystkiego w około tego związanego. Plany pogrążyły sprawy osobiste, plan nie wypalił, ale nie ważne.

 

Czy sądzicie, że gdybym jednak nie powziął zamiaru stworzenia ów wyżej wspomnianego portalu, to jest realna szansa na spieniężenie w godnych złotych tej domeny? Robiłem rozeznanie w polu zwanym Google, stracić nie powinienem, ale czy zyskam coś ponadto... ?

 

Jak sądzicie?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że nie podoba mi się. Nie wydaje mi się również, aby Twój pomysł na zagospodarowanie miał szanse na powodzenie (nikła komercjalizacja). Mogę się mylić, pewnie znasz branżę lepiej skoro miałeś jakieś plany z tą domeną, ale pamiętam, że od zawsze zawody jeździeckie w Polsce nie cieszyły się dużą publiką, nawet jeżeli były próby nagłośniania przed media.

 

Prawdopodobnie wiążę się to ze znikomą liczbą sponsorów, małymi nagrodami i słabym ogólnie zainteresowaniem. Dla mnie domena jedynie pod projekt dla hobbisty, który ma zaplecze finansowe na realizację oraz jako tako kadrę (bo byle copywriter raczej nie poruszy tak wyspecjalizowanego tematu). Jeżeli skreśliłeś projekt już na dobre to bym raczej z sentymentu jej nie przedłużał.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo za podzielenie się swoim zdaniem.

 

Masz rację. Trochę się w niej orientuje, a raczej orientowałem znacznie lepiej wtedy, kiedy powstawał zarys i pomysł na tego typu portal. Moja Żona posiadała konia i brała udział w zawodach jeździeckich. Rynek faktycznie wydaje się być mało popularny z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba, ale "amatorów" tych nie tanich sportów nie brakuje. Jest to sport dość drogi, ale posiadający wierne grono. Portal miał być nie tylko bazą zawodów jeździeckich, bo wiadomo z tego bym nie wyżył, ale bazą ośrodków do nauki jazdy konnej, kowali, weterynarzy, sklepów jeździeckich, forum, itd. No, ale nie o tym, bo pod ten projekt, domena byłaby odpowiednia.

 

Zobaczymy, może znajdzie się Kupiec.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×