Jump to content

Recommended Posts

Z jakim zamysłem zastawiłeś te sidła ? Szukasz punktu g przez net w Polsce ? ;)
Czasami nawet kłusownicy uwalniają z sideł zwierzynę, która złapała się w nie przypadkowo, ale skoro piszesz, że to będzie teraz Twoje hobby, to trzymaj g do woli ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niczym jak bestie nad swoją ofiarą, jawi się obraz tych komentarzy. A jakby wspomóc kolegę słowem, może poradą, nie wzgardą. Przecież od dzisiaj czas pojednań nadszedł. ;)

 

Kolego drogi, nie idź tą drogą. Coś co wygląda, nie koniecznie smakuje. Schylając się niżej, do słów zwykłych, pragnę odnieść się do Twojej decyzji. Nie dawno zacząłeś, tak mniemam, z tym nad wyraz cudnym produktem kapitalizmu jakim są domeny, a moja rada nie jest wymyślna, nie nowatorska, nie twórcza. Zacznij kilka razy odświeżać umysł, w sensie oceniać, myśleć, analizować, czy ta domena da Ci korzyść w złotych, bo nie zostanie Ci nic po tym. Krótka wzmianka w listach spadków, a Ty będziesz czuł wstyd z Twojego w rok wstecz wypadku. :D(autopsja wieku młodzieńczo-domenowego).

 

Jeśli masz dużo pieniążków, to nie przejmuj się niczym i nikim, kupuj :)

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim kochani za te miłe i pełne otuchy słowa :P

 

Nawet jeśli jest ona g.... warta (o czym moja niezawodna intuicja mi usilnie podpowiadała przed zastawianiem sideł oczywiście) - to i tak mogę sobie poszpanować przed dziewczynami , że wiem gdzie znajduje się punkt G w necie :D a wy nie możecie bo g.net.pl nie posiadacie.

 

Przynajmniej przez najbliższy rok będzie ze mną .

 

edit:

 

 

gnet.pl zajęta (GETIN HOLDING S.A.)

gnet.com.pl zajęta

 

g-net.pl zajęta (IntoNet F.U.H.)

g-net.net.pl zajęta (???)

Edited by mwyczolkowski
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gnet.pl wydaje się być wolna.

 

Od kiedy dostępność domen sprawdza się w internat exploderze? :P

 

Domena wyłącznie hobbystyczna, na zasadzie "każda potwora" itd. Miałem kiedyś g.com.pl i ją sprzedałem na allegro za 300 zł czy jakoś tak. A może to była h.com.pl? Któraś z nich za te 300 zł poszła, a druga za 305. Ale to było jeszcze zanim domeniarze uświadomili wszystkim że .com.pl są nic nie warte. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam za ot!

 

Od kiedy dostępność domen sprawdza się w internat exploderze? :P

 

Oj pb, widać, że nie jesteś na czasie, IE jest już passé.

Od kilku dni światem rządzi Windows 10 i nowa, rewolucyjna, super extra fancy przegladarka Microsoft Edge :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i tak mogę sobie poszpanować przed dziewczynami , że wiem gdzie znajduje się punkt G w necie :D a wy nie możecie bo g.net.pl nie posiadacie.

Ty możesz poszpanować przed dziewczynami wiedzą o punkcie g w necie, a my wolimy tego tajemniczego g poszukać w realu i sprawdzić jak dziewczyny szpanują nim przed nami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty możesz poszpanować przed dziewczynami wiedzą o punkcie g w necie, a my wolimy tego tajemniczego g poszukać w realu i sprawdzić jak dziewczyny szpanują nim przed nami ;)

 

Taki duży chłopczyk a nie wie że punkt G każdej kobiety znajduje się na końcu słowa...Shopping...

:P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×