Jump to content
trzyliterowe

Numinet.pl

Recommended Posts

Numinet.pl

 

Hej,

Chciał bym abyście sie wypowiedzieli co do moich planów zmiany nazwy mojej nazwy firmy z POA.pl (profesjonalny obrót aktywami) na nazwę NumiNET.pl.

Zaczynajac swoją przygodę z numizmatyka - jako sprzedawca a w tej chwili już nawet jako dystrybutor zmienilem zupełnie swoją taktykę i na początku były plany ze sklepem internetowym u w taki tez sposób planowałem pozyskiwać klientów lecz zmieniłem zupełnie taktykę i w tej chwili nie żałuje i dlatego tez sadze ze i nazwę by było warto zmienić na bardziej zbliżania do danego asertmentu dostępnego w mojej firmie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie jest info "Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi informacjami." tylko gdzie te informacje ?

Ani nazwa domeny ani treść strony (wizytówki) nie mówią czym zajmuje się Twoja firma tak więc i zmiana domeny Ci nie pomoże chyba, że zmienisz ją na numizmatyka ;) bo przecież zlepek NumiNET nie wskazuje jednoznacznie na numizmatykę.

 

Masz fajną 3 literową domenę i ja bym przy niej został tylko na Boga daj jakieś nawet krótkie info jaką branżą się zajmujesz :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie jest info "Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi informacjami." tylko gdzie te informacje ?

Ani nazwa domeny ani treść strony (wizytówki) nie mówią czym zajmuje się Twoja firma tak więc i zmiana domeny Ci nie pomoże chyba, że zmienisz ją na numizmatyka ;) bo przecież zlepek NumiNET nie wskazuje jednoznacznie na numizmatykę.

 

Masz fajną 3 literową domenę i ja bym przy niej został tylko na Boga daj jakieś nawet krótkie info jaką branżą się zajmujesz :)

 

Jestem podobnego zdania. Poza tym sugeruje podpiąć domenę do hostingu niż przekierowywać na url roboczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze skojarzenie to literówka od nominet (rejestr .uk). Drugie to coś z numerkami. Numizmatyka nie przyszła mi do głowy.

Edited by pb
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem w pierwszym poście na stronie wizytówce w tej chwili sa niezbędne informacje jakimi sa email, kontakt jak i adres: i przez długi okres nie bedzie tam nic po za tym.

Tylko zastanawiam sie nad zmianam ponieważ sama nazwę jest lepiej przekazać klientowi przy rozmowie telefonicznej.

Dla przykładu podaje adres serwisu enumi.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×