Jump to content
mwyczolkowski

polanie.pl

Recommended Posts

polanie.pl

 

Kolega networker miał tą domenę ale był łaskaw się jej pozbyć ponieważ ma teraz fajniejszą polacy.pl :)

A mi się polanie.pl bardzo podobają, zwłaszcza że pod polanie.tv działa dosyć prężnie tzw: "telewizja bez anteny" a wiem, że mają również komplet domen: avios.tv + avios.pl.

 

Jak oceniacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polanie pl do wykorzystania na Grę on-line albo zabezpieczenie IP dla producenta planszówek.

 

Inna możliwość wykorzystania to nazwa dla Grupy Inwestycyjnej, handlującej wielko-powierzchniowymi Nieruchomościami Rolnymi. To by byłą taka spektakularna nazwa, ładnie przykrywająca cwany biznes.

 

Ciekawa komercyjnie nazwa. Wychodzi poza granice PL. Trochę też zawstydza, zważywszy jak bardzo się interesujemy 'innymi' krajami, a stosunkowo 'niewiele' przygranicznymi. Nie chodzi mi tu o turystykę, ale o 'business doing'. To te pie*dolone masońskie media podsycają Jad, tworząc szeroko pojętą Tematykę Rywalizacji gospodarek eur.śr-wsch, np. w otwieraniu kolejnych Kołchozów-montowni albo hodowli kurczaków. Finalnie - ujmowaniu, że "byliśmy gorsi" i musimy się wstydzić ;)

 

Ta nazwa podchodzi tak trochę pod "życie w innej rzeczywistości", poza problematyką nacjonalizmu, bezpieki i innych.

Czyli rzekłbym, że to bardziej futurystyczna nazwa na podłożu historycznym, aniżeli tylko historyczna. Full-commercial.

 

Cena: 7XXX+

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żubr i inne trunki czekają na polanie ;)

 

 

kup polać.pl do kompletu :)

 

Się kolegom śmieszkowanie włączyło :D a jakby tak coś jeszcze od serca dodać? ;)

 

Dodać , nie "polać" :D

Edited by mwyczolkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze skojarzenia gry albo gorsza wersja grupy rekonstrukcyjne. Kiedyś był taki polski RTS Polanie 2 ;) KK średnie X.XXX jak dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem w ostatnim czasie już dwie oferty na tą domenę (niskie x.xxx) , myślę że może to mieć związek z tym :

 

http://g4mers.pl/content.php?9976-Klasyczna-gra-Polanie-powr%C3%B3ci-w-tym-roku

 

 

Z okazji dwudziestych urodzin gra Polanie doczeka się remake'a. Twórca gry, Mirosław Dymek, zdradził, że nowa wersja jest już grywalna, ale warstwa wizualna wciąż wymaga wykończenia. Remake ma zachować wszystkie najważniejsze i najbardziej charakterystyczne cechy oryginału. Tytuł gry się nie zmieni i nadal będzie to oczywiście strategia czasu rzeczywistego .
Premiera ma się odbyć w tym roku, choć dokładnej daty brak. Na początku produkcja trafi na urządzenia z systemem Android, a dopiero później na PC.

 

Jak oceniacie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za niskie xxxx bym nie sprzedał. Poczekałbym na Twoim miejscu na rozwój sytuacji (i trzymał kciuki, aby gra przyjęła się na wersje mobilne) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

słowianie prędzej, polanie jako słowo regfee ale jeśli jest gra to niskie XXXX :)

Edited by cp24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena. ~5k bym sprzedawał. Potrzymaj i poczekaj. Za niskie xxxx też bym nie sprzedawał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×