Jump to content
Sign in to follow this  
grupa_xn

Domena JZ.pl proszę o wycenę

Recommended Posts

Jak w temacie proszę specjalistów z forum o wycenę domeny, a zobaczymy czy trafy były słuszne.

Domena na 100% zostanie sprzedana po wylicytowanej kwocie, gdyż potrzebuję środków na nową inwestycję.

Dodam, iż domena istnieje w sieci od 2003 roku i obecnie generuje ruch na poziomie 10000UU dziennie.

Link do aukcji: http://allegro.pl/item179844893_jz_pl_osta...wka_okazja.html

 

Pozdrawiam,

grupa_xn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena na 100% zostanie sprzedana po wylicytowanej kwocie, gdyż potrzebuję środków na nową inwestycję.

 

Przecież znalazłeś już „sponsora strategicznego”, przy okazji nie-sprzedaży gc.pl. Nagle się zgubił?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież znalazłeś już „sponsora strategicznego”, przy okazji nie-sprzedaży gc.pl. Nagle się zgubił?

Znalazłem, ale środki i warunki przez niego stawiane okazały się nieadekwatne do wartości domen. Dlatego też wystawiłem domenę JZ.pl i jak pisałem wyżej zostanie ona na 100% sprzedana na allegro.

 

Pozdrawiam,

grupa_xn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro wystawiasz na allegro, to moim zdaniem jaki sens ma pytanie sie tutaj na forum? gdzies tu brak logiki..albo najpierw szacujesz i potem sprzedajesz, albo i tak wystawiasz bez potrzeby pytania sie tutaj...no chyba ze celem jest rozreklamowanie twojej aukcji.

 

co do nazwy domeny, to moim zdaniem bardzo, ale to bardzo dobra nazwa..mi sie bardzo podoba, oczywiscie bardziej mi lezy angielska wymowa Jay-Zee niz polskie jot-zet.peel...

 

cena w tej chwili na allegro 3000 pln - mysle, ze to dobra cena do max 5000.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cena w tej chwili na allegro 3000 pln - mysle, ze to dobra cena do max 5000.

 

To moje 3000 pln i juz mozna by zakonczyc aukcje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
To moje 3000 pln i juz mozna by zakonczyc aukcje. ;)

Chwalipięta. ;)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×