Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

Pakiet domen - nieruchomosci

Recommended Posts

Co sądzicie o poniższych domenach:

 

BankNieruchomosci.pl

BankNieruchomosci.com.pl

BankNieruchomosci.com

 

Wiem, wiem dosyć długa, ale jednoznacznie określa zawartość.

 

Dosyć popularny serwis z ofertami to MapaNieruchomosci.pl , regularnie promowany w srodowej Wyborczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

No nie wiem ......bank nieruchomosci..... jakoś nie przemawia do mnie ta nazwa.

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

moim zdaniem możesz dostać nawet nieco powyżej 1k.

Argumentuję to tym, że w tej branży ciężko o w miarę dobrą domenę.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

moim zdaniem możesz dostać nawet nieco powyżej 1k.

Argumentuję to tym, że w tej branży ciężko o w miarę dobrą domenę.

Pozdrawiam!

 

Też tak myślę, miałem ostatnio ofertę za ten pakiet za wyższą kwotę, zwyczajowo pogoniłem gościa. ;)

 

Jeśli chodzi o sam bank, to uważam, że jest to dobre połączenie. Istnieją banki twarzy, banki ofert, bank domen, więc czemu nie bank nieruchomości. BTW, w Krakowie działa agencja nieruchomości, która nazywa się...Bank Nieruchomości. Działa również Internetowy Bank Nieruchomości, Warszawski Bank Nieruchomości, Podkarpacki Bank Nieruchomości, Bank NIeruchomości Lubelskich...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nie lubię takiego cwniackiego tonu ............. 'zwyczajowo pogoniłem goscia'.......... ' miałem ostatnio oferte na pakiet za wyższą kwotę'

 

To po co je dajesz do wyceny??? Pochwalic się??? Zareklamowac??? Przecież wiesz w jakim przedziale cenowym się obracasz.

 

Domeny napewno przedstawiają jakąś wartośc, ale się nie 'nakręcaj', że coś tam działa. To dwie różne sprawy.

 

Pozdrawiam.

cybersq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie lubię takiego cwniackiego tonu ............. 'zwyczajowo pogoniłem goscia'.......... ' miałem ostatnio oferte na pakiet za wyższą kwotę'

 

To po co je dajesz do wyceny??? Pochwalic się??? Zareklamowac??? Przecież wiesz w jakim przedziale cenowym się obracasz.

 

Domeny napewno przedstawiają jakąś wartośc, ale się nie 'nakręcaj', że coś tam działa. To dwie różne sprawy.

 

Pozdrawiam.

cybersq

 

Wyluzuj trochę. Poczucie humoru Ciebie opuściło? Nie zdarzyło się Tobie zwyczajnie podziękować komuś za złożenie oferty, bo według Ciebie jesteś przekonany, że dostaniesz więcej? Skoro już dostałem jakąś ofertę, to znaczy, że mam nie prosić o wycenę? Może moje oczkiwania sa zbyt duże, często szuka się potwierdzenia swoich oczekiwań.

Poza tym jak można się chwalić, czymś co w Twjej ocenie nie ma większej wartości?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ty nawet nie wiesz jakie ja mam poczycie humoru !!!!! ;););)

 

""Poza tym jak można się chwalić, czymś co w Twjej ocenie nie ma większej wartości? "" ' Ciekawa' myśl....... A co nie można??? Taki jest ton Twojego postu.

 

CAŁA POLSKA WIDZIAŁA !!!

 

Pozdrawiam.

kopalniazlomu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
To po co je dajesz do wyceny??? Pochwalic się??? Zareklamowac???

 

„Nie znasz wartości swojej domeny? Chcesz się dowiedzieć co inni sądzą o Twojej domenie? A może chcesz się pochwalić tym co ostatnio złapałeś/kupiłeś? Zapytaj o zdanie forumowiczów.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anglik ale Selesowi skoczyłeś do gardła ;) albo za dużo testosteronu albo kłopoty w raju, bierz więcej na miękko i tak przecież w końcu dopadną Cię za podatki ;) Fajnie że Seles chciał się pochwalić i przy okazji uzyskać opinie co do wartości swoich domen, zauważyłem że domeny często zajmują w męskiej dumie miejsce tam gdzie do niedawna było chwalenie się swoją bryką. Jeśli ja i wielu innych mnie podobnych "choruje" na domenoholizm ;) to fajnie gdyby był taki dział "Chwalcie się" i tam można by było wpisywać swoje domeny które zasługują według właściciela na to aby zobaczył je cały świat a przynajmniej to forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zauważyłem że domeny często zajmują w męskiej dumie miejsce tam gdzie do niedawna było chwalenie się swoją bryką. Jeśli ja i wielu innych mnie podobnych "choruje" na domenoholizm ;) to fajnie gdyby był taki dział "Chwalcie się" i tam można by było wpisywać swoje domeny które zasługują według właściciela na to aby zobaczył je cały świat a przynajmniej to forum...

 

Hehe, może coś w tym jest, chociaż o brykach też możemy pogadać 911 - prawie jak Porsche . :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×