Jump to content
fredster

InteriaTV.pl

Recommended Posts

Za jakiś czas wygaśnie interiatv.pl, nie będę jej przedłużał.

 

Chcącym sprzedać ją spółce Interia SA odradzam rejestrację - chciałem przekazać im tę domenę po koszcie przejęcia, który nie był wyższy od kosztu przedłużenia domeny. Nie wiem jak ta spółka funkcjonuje, ale kontakt z nimi to osobna historia, którą może kiedyś opiszę. Domena nie była pierwotnie zarejestrowana przeze mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziwię im się, że nie odkupili domeny ze swoim własnym znakiem towarowym.

Pewnie jak by nie wygasło to byś dostał pismo, a tak to szkoda czasu się tym nawet zajmować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie przesadzasz za bardzo insynuująć inne intencje niż zainstaniały w rzeczywistości. "Odkupienie" za poniesione koszty, które poniosłem samemu odkupując i które są niższe niż rejestracja bez promocji, a odkupienie po cenie kilkadziesiąt (i więcej) razy wyższej od kosztów to dwie różne sprawy. Nie zależy mi na ich pieniądzach, bo wystarczy, że poczekam kilka tygodni i zwróci mi się z nawiązką z nieoptymalizowanego parkingu.

 

<dopisek_późniejszy>

Od tego momentu dyskusja ma charakter hipotetyczny, więc drogi czytelniku zwróć uwagę, że nie dotyczy stanu obecnego i faktów.

</dopisek_późniejszy>

 

Pewnie jak by nie wygasło to byś dostał pismo, a tak to szkoda czasu się tym nawet zajmować.

 

Szanuję znaki towarowe, i to bardziej niż mi nakazuje prawo, czego dowodem jest niniejszy wątek.

 

Jednak jeśli mnie zdenerwują jakimiś pisemnymi bzdurami, to nie odzyskają domeny jeszcze długo. Zdecydowanie nie masz racji i jeśliby uznać to za warte to można by utrzymać domenę i spółka Interia SA domeny by nie odzyskała jeszcze długo choćby pisała dowolne pisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednak jeśli mnie zdenerwują jakimiś pisemnymi bzdurami, to nie odzyskają domeny jeszcze długo.

 

 

Sam nie wiesz o czym mówisz :) Interia to słowo sztucznie stworzone i chronione znakiem towarowym SŁOWNYM (numer zgłoszenia 208459)

Mają kryte wszystko co dotyczny przekazów medialnych w tym TV, a domena interiatv.pl jest bardzo jasno określona.

 

Jeden wniosek do PIIT i sam ich poprosisz żeby jaod ciebie wzieli za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę Cię, bez mentorskich podtekstów, bo się mylisz. Wywód oparłeś na niejawnych założeniach, takich jak prowadzenie działalności konkurencyjnej, bez których wywód nie jest prawdziwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w tym przypadku nie musisz prowadzić konkrencyjnej działalności bo interiatv.pl może być bardzo łatwo rozumiana jako naruszenie praw serwisu interia.tv

 

Ja i tak nie sądzę żeby ktokolwiek się fatygował z ich strony, bo i po co.... i tak nie postawisz nic na niej zwiazanego choćby posrednio z mediami, ale w przypadku jak im sie zachce to mają solidne podstawy w PIIT.

Bo ciekaw jestem jak uargumentujesz przed PIIT rejestrację nazwy interiatv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Musisz więc sprecyzować na czym miałoby polegać owe "naruszenie praw". Pozwolę sobie przy tym zauważyć, że nie jestem w stanie, choćbym nie wiem jak chciał, naruszyć "praw serwisu interia.tv", ponieważ nie ma on osobowości prawnej i nie ma żadnych praw. A jeśli chodzi o spółkę Interia SA to nie wystarczy, że uznają "naruszenie praw" a niezbędne jest wykazanie owego naruszenia.

 

2. Ponownie posługujesz się założeniami poczynionymi tylko na potrzeby argumentacji. Czemu założyłeś, że miałbym postawić cokolwiek "zwiazanego choćby posrednio z mediami"? Czy tylko dla łatwości argumetacji?

 

3. Jesteś w błędzie jakobym miał zamiar cokolwiek argumentować przez sądem polubownym, którego pracę merytoryczną i procedurę niewystarczająco poważam, bym go uznał za właściwy do rozpatrzenia sporu.

 

Zastanów się czy chcesz kontynuować tę dyskusję, bo tylko flame powstaje a zapewniam Cię, że nie masz argumentów by niezbicie, bezwarunkowo wykazać prawdziwość swojego twierdzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ad 2. Załóżmy że nie jest przeznaczona na temaz związany z mediami :) Nierozumiem w takim razie na co? holowla pomidorów? raczej "interia tv" kojarzy sie jednoznacznie.

ad 3. nie wiem czy wiesz ale świat jest tak zbudowany że to nie jest kwestia czy ty miałbyś zamiar czy nie,.... lub czy szanujesz sądy czy nie :o Jak masz dostać wezwanie to dostaniesz, ....a jak sie nie stawisz to rozwarzą na twoją niekorzyść i tyle.

 

..zresztą fakt...nei ma się co rozpisywać bo IMO ta domena nie spada bez powodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MisiuUszatku, prosiłem. Nie zbaczaj z tematu, nie używaj założeń nie wprowadzonych przy stawianiu swojej tezy "Jeden wniosek do PIIT i sam ich poprosisz żeby jaod ciebie wzieli za darmo".

 

ad 3. nie wiem czy wiesz ale świat jest tak zbudowany że to nie jest kwestia czy ty miałbyś zamiar czy nie,.... lub czy szanujesz sądy czy nie biggrin.gif Jak masz dostać wezwanie to dostaniesz, ....a jak sie nie stawisz to rozwarzą na twoją niekorzyść i tyle.

 

Ojej, to niech się dobrze przy tym bawią, życzę im tego! Jednak mnie nie wiążą wyroki sądu polubownego, na który się nie zgodziłem i którego do rozpatrzenia sporu nie uznałem za właściwy.

 

<późniejszy_dopisek>

..zresztą fakt...nei ma się co rozpisywać bo IMO ta domena nie spada bez powodu.

MisiuUszatku, nie bardzo rozumiem po co wszcząłeś i kontynuowałeś dyskusję nt. swojej hipotezy, jeśli na koniec po udowodnieniu błędu dopisałeś (już po mojej odpowiedzi), że "fakt...nei ma się co rozpisywać". Czyżby próba jednak przemycenia insynuacji, że jednak masz jakąś ukrytą rację, "bo IMO ta domena nie spada bez powodu"? MisiuUszatku, tak się nie robi w rzeczowej dyskusji, wciąż posługujesz się jakimiś nieuprawnionymi insynuacjami.

</późniejszy_dopisek>

Share this post


Link to post
Share on other sites

International Internet at TV :)

 

edit:

juz nie pije dzis wiecej - obiecuje ;)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×