Jump to content
Sign in to follow this  
www.okk.pl

rozrywka.pl

Recommended Posts

rozrywka.pl PR 0 1 9398461 1998-12-03 2008-04-14

 

ktos ma opcje jak domena spadnie to chyba ktos sie wzbogaci o kilkadzisiat tysiecy !

 

Opcje ma ktos z forum ?

 

DK

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktos ma opcje jak domena spadnie to chyba ktos sie wzbogaci o kilkadzisiat tysiecy !

Wzbogaci się o domenę a nie o kilkadziesiąt tysięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i nie wygasła ;)

 

DD

 

W wypadku takich domen zawsze jest jeden ktory ma taka opcje i modli sie zeby tylko spadla i reszta ktora niby to dobrze zyczy dotychczasowemu abonentowi i wykazuje mase troski zeby tylko zapacil :blink:) Ta reszta gotowa jest nawet sie zrzucic na oplate, dzwonic do abonenta aby tylko domena nie spadla..... ale sie porobilo ;)) hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
W wypadku takich domen zawsze jest jeden ktory ma taka opcje i modli sie zeby tylko spadla i reszta ktora niby to dobrze zyczy dotychczasowemu abonentowi i wykazuje mase troski zeby tylko zapacil :blink:) Ta reszta gotowa jest nawet sie zrzucic na oplate, dzwonic do abonenta aby tylko domena nie spadla..... ale sie porobilo ;)) hehehe

Kiedyś ktoś mi opowiadał taki "żart": W piekle znajdują się pojemniki. W każdym z nich siedzą wszyscy ludzie danej narodowości, którzy nie dostali się do nieba. Każdy pojemnik jest strzeżony, żeby nikt z niego nie wyszedł i nie uciekł. Oprócz polskiego. Dlaczego? Ponieważ Polacy sami o to zadbają, żeby nikt z niego nie wyszedł....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polacy naprawdę mają wstrętny charakter jako ogół- wierzcie mi lub nie :blink:;) !!! To lata komuny z nas zrobiły takich zazdrośników-ja nie jestem taki z natury -nie przystaję do tego polactwa ale chyba dlatego że jestem zodiakalnym Strzelcem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polacy naprawdę mają wstrętny charakter jako ogół- wierzcie mi lub nie ;) ;)

Eee tam - Polacy to fajne chłopaki są ;) Więcej wiary w nasz Naród :blink:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś ktoś mi opowiadał taki "żart": W piekle znajdują się pojemniki. W każdym z nich siedzą wszyscy ludzie danej narodowości, którzy nie dostali się do nieba. Każdy pojemnik jest strzeżony, żeby nikt z niego nie wyszedł i nie uciekł. Oprócz polskiego. Dlaczego? Ponieważ Polacy sami o to zadbają, żeby nikt z niego nie wyszedł....

 

 

Tak jak mowisz :blink:

To jest ta nasza polska bazinteresowna troska i dbalosc zeby nikomu sie nic dobrego nie przytrafilo ;)

Martwimy sie jak spada jaks domena a najbardziej jak nie mozemy jej zlapac albo nie mamy na nia opcji ;)

Ale jest na to sposob, prosty..... zalozyc opcje "na wszystko" czego juz pierwsze symptomy mamy .Uczestniczymy troche w chorej zabawie i placimy tak naprawde NASKowi podatek od glupoty, kupujac marznie za kwote 30 zl od sztuki ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee panowie :blink:

Nie mozna uogolniac.

Owszem, na emigracji spotkalem wielu rodakow, ktorzy potrafili tylko rzucac klody pod nogi, ale byli rowniez i tacy, ktorzy bezinteresownie podali reke ;)

Sprawdzcie sobie http://www.PolskiSwiat.com - nie wszyscy Polacy to chamy, pijaki i zlodzieje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś ktoś mi opowiadał taki "żart": W piekle znajdują się pojemniki. W każdym z nich siedzą wszyscy ludzie danej narodowości, którzy nie dostali się do nieba. Każdy pojemnik jest strzeżony, żeby nikt z niego nie wyszedł i nie uciekł. Oprócz polskiego. Dlaczego? Ponieważ Polacy sami o to zadbają, żeby nikt z niego nie wyszedł....

 

 

A tutaj takie filmowe credo kazdego Polaka :blink:

 

BTW, przeciez cala ta zabawa w domeny, zwlaszcza rezerwacje zapewne idace w setki, to nie dlatego, zeby sobie zaresjestrowac, tylko zeby nie daj boze nie dac innemu zarejestrowac. Ja i tak nie oplace, ale ten drugi, jesli bedzie chcial zarejestrowac, to sie jeszcze jakis czas pomeczy ;) proste

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tutaj takie filmowe credo kazdego Polaka ;)

 

BTW, przeciez cala ta zabawa w domeny, zwlaszcza rezerwacje zapewne idace w setki, to nie dlatego, zeby sobie zaresjestrowac, tylko zeby nie daj boze nie dac innemu zarejestrowac. Ja i tak nie oplace, ale ten drugi, jesli bedzie chcial zarejestrowac, to sie jeszcze jakis czas pomeczy ;) proste

 

 

Tak w nawiązaniu do przytoczonego przez ciebie credo i twojego wpisu .

Można wiedziec jaka jest twoja narodowosc ? (was bist du fuer ein Landsmann ?)

 

Pozostaje tylko czytac i jednoczesnie z niedowierzaniem kręcic głową :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak w nawiązaniu do przytoczonego przez ciebie credo i twojego wpisu .

Można wiedziec jaka jest twoja narodowosc ? (was bist du fuer ein Landsmann ?)

 

Pozostaje tylko czytac i jednoczesnie z niedowierzaniem kręcic głową ;)

 

nie wiem, dlaczego pytasz, dla mnie narodowosc nie gra roli, tylko czlowiek...a co do narodowosci, jestem Europejczykiej rasy kaukaskiej (czyli inaczej bialym) :blink: czy to w czyms pomoze? Aha, mojego DNA nie udostepniam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie doczytałem, ale mam wrażenie, ze to opowieści z rodzaju jak to gdzie indziej jest lepiej niż w domu, jeżeli już są jakieś porównania, to ja pytam konkretnie gdzie i do kogo, bo zawsze są tego jakieś przyczyny, przykładowo taki Szwed uważa za obowiązek doniesienie gdzie trzeba, jak coś jest nie tak, tam donos to żaden wstyd, wręcz na odwrót, więc bez konkretów to takie ponarzekajmy.

 

ps. tak naprawdę wystarczy umówić się, ze nie będzie już takich tematów, na temat konkretnych spadających domen z opcją, i po krzyku, więc ?

 

ps2. a jeżeli chodzi o konkurencje miedzy ludźmi, to wynika z natury człowieka, a nie z narodowości, tylko w zależności od warunków przybiera ona różne formy, jak jest duża konkurencja to trudno oczekiwać, aby była kindersztuba :blink:

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

wracajac do tematu: ktoś narawdę sądził, że osoba, która "siedzi" w internecie lata i upiła domeną rok temu za grubą kasę, ot tak po prostu by jej nie przełużyła ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uczestniczymy troche w chorej zabawie i placimy tak naprawde NASKowi podatek od glupoty, kupujac marznie za kwote 30 zl od sztuki :blink:)

 

Nawet jeśli, to wolę to od totolotka ;) I tak też można to potraktować. Zresztą kto nie ryzykuje, ten nie ma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę że 15 czerwca 2009 nastąpiła zmiana w WHOIS,

 

Wiecie coś o tym ?

 

wczesniej przez długi okres czasu widniał tam napis Serwis w budowie - czy jakos tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę że 15 czerwca 2009 nastąpiła zmiana w WHOIS,

 

Wiecie coś o tym ?

 

Abonent się nie zmienił, więc pewnie tylko zmienił delegację. Wielkie mi halo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×