Jump to content
p0zer

Oferta sprzedaży cudownych domen

Recommended Posts

Dzisiaj dostałem wspaniałą ofertę dotyczącą sprzedaży domen po naprawdę promocyjnych cenach.

Z szacunku dla osoby, która mi tę ofertę nie do odrzucenia przysłała, nie napiszę jej danych kontaktowych.

Jednak jeżeli ktoś z was, jest którąkolwiek z domen, zainteresowany, mogę uczestniczyć w negocjacjach jako pośrednik :P

 

Oto lista perełek do kupienia wraz z cenami (w PLNach):

EURO 2012

euro-polska2012.com 10 tyś

euro-2012-polska.net 10 tyś

 

POLSKA BUKMACHER

euro2012bukmacher-info.info 2 tyś

euro2012bukmacher-info.com 2 tyś

 

EURO 2012 - UKRAINA

euro2012ukraina-info.eu 1 tyś

euro2012ukraina-info.com 1 tyś

euro-2012-ua.eu 2 tyś

euro2012-ukraina.com 2 tyś

euro2012-ukraina.eu 2 tyś

euro2012-ukraina.net 2 tyś

euro2012ukraina-info.info 1 tyś

 

UEFA 2012 POLSKA-UKRAINA

uefa2012info-polska-ukraina.info 2 tyś

euro2012ua.eu 2 tyś

uefa2012info-polska-ukraina.waw.pl 2 tyś

uefa2012info-polska-ukraina.com 2 tyś

euro2012info-polska-ukraina.com 2 tyś

euro2012info-polska-ukraina.eu 2 tyś

euro2012info-polska-ukraina.info 2 tyś

euro2012info-polska-ukraina.waw.pl 2 tyś

uefa2012info-polska-ukraina.eu 2 tyś

 

 

EURO 2012 - HOTELE

euro2012poland-hotele.com 2 tyś

euro2012poland-hotele.eu 2 tyś

euro2012poland-hotele.info 2 tyś

 

EURO 2012 RESTAURACJE

euro2012poland-restauracje.com 2 tyś

euro2012poland-restauracje.eu 2 tyś

euro2012poland-restauracje.info 2 tyś

euro2012poland-restauracje.waw.pl 2 tyś

 

EURO 2012 - GDAŃSK

euro2012-info-gdansk.com 1 tyś

euro2012-info-gdansk.eu 1 tyś

euro2012-info-gdansk.info 1 tyś

euro2012-info-gdansk.waw.pl 1 tyś :blink:

 

EURO 2012 WARSZAWA

euro2012-polska-warszawa-info-waw.pl 1 tyś ;););)

euro2012warszawa-info.com 1 tyś

euro2012warszawa-info.eu 1 tyś

euro2012warszawa-info.waw.pl 1 tyś

euro2012-info-warszawa.com 1 tyś

euro2012-info-warszawa.net 1 tyś

euro2012-info-warszawa.info 1 tyś

euro2012-info-warszawa.eu 1 tyś

euro2012warszawa-info.info 1 tyś

 

EURO 2012 POZNAŃ

euro2012-polska-poznan-info-waw.pl 1 tyś :P;)

euro2012-info-poznan.com 1 tyś

euro2012-info-poznan.eu 1 tyś

euro2012-info-poznan.info 1 tyś

euro2012-info-poznan.net 1 tyś

euro2012poznan-info.waw.pl 1 tyś ;)

euro2012poznan-info.com 1 tyś

euro2012poznan-info.eu 1 tyś

euro2012poznan-info.info 1 tyś

 

EURO 2012 - WROCŁAW - HOTELE

euro2012-wroclaw-hotel.eu 1 tyś

euro2012-wroclaw-hotel.com 1 tyś

euro2012-wroclaw-hotel.info 1 tyś

euro2012-wroclaw-hotel.net 1 tyś

 

EURO 2012 -WROCŁAW

euro-2012-wroclaw.info 1 tyś

euro-2012-wrocław.net 2 tyś

euro-wroclaw2012.com 2 tyś

euro-wroclaw2012.net 2 tyś

euro-wroclaw2012.eu 2 tyś

euro2012wroclaw-info.com 2 tyś

euro2012wroclaw-info.eu 2 tyś

euro2012wroclaw-info.info 1 tyś

euro2012-info-wroclaw.net 2 tyś

euro2012-info-wroclaw.com 2 tyś

euro2012-info-wroclaw.eu 2 tyś

euro2012-info-wroclaw.info 1 tyś

 

Dodam, że oferta jest ważna tylko 7 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to za waluta owe "tyś"?

Taką treść miał email, który dostałem. Muszę chyba odpisać z zapytaniem o walutę.

Mam kilka typów, którymi jestem zainteresowany (to te pogrubione) :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, tak na pewno już zostały sprzedane- jak to się mówi na pniu , więc nic już nie musisz wytłuszczać . Szukaj teraz nowych i pluj sobie w brodę że zwlekałeś. Ale nowa okazja może czekać tuż za rogiem. Pomódl się - może znowu dostaniesz taką ofertę jeszcze raz - i drugi raz już nie popełnisz tego błędu i rozsupłasz woreczek z pieniążkami ty wstrętny Harpagonie !!! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro2012ua.eu

 

Wystawcie jezyk i przeczytajcie sobie ta domene :blink:

uuuuaaaaa euuuuuuu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się tak nad nim nie znęcajcie sadyści ;)

Nie dość, że stracił kasę ( pewnie także za opłaty na Allegro ), od jutra domeny zaczną wygasać a wy mu odbieracie ostatnie nadzieje na sprzedaż choćby jednej z tych "perełek" :blink:

Trzeba będzie wrócić na ziemię, zakasać rękawy i dostrzec z perspektywy roku swój błąd.

Nie przejmuj się tajemniczy wtopicielu - na domenach świat się nie kończy !

Na pewno znajdziesz to co tobie pisane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co chcesz od SELESa ? ;)

Dzisiaj dawal do wyceny moja domene, wiec trudno wyczuc. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry to byla pomylka ;) mam podobna domene - zwykly zbieg okolicznosci (chcialem z pare stowek) a tu odeslali mnie do Ciebie a tam szczena opadla :-) chodzi o te meble. edit: znikly nagle w cudowny sposob :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do mnie również przyszła ta wspaniała oferta sprzedaży domen:) to sie dopiero nazywa wyrzucanie pieniędzy w błoto :blink:

 

na poważnie:

 

Ja bym się tak nie śmiał- za naukę niestety trzeba płacić-czasami własnymi pieniędzmi -jak nie ma kto doradzić-wy macie tu doświadczenie ale może to jest jakiś nieopierzony dzieciak i dopiero zaczyna- a skąd ma niby czerpać wiedzę? Nie odrazu każdy trafi na to forum i się zagłebi w lekturę- poza tym zawsze jakiś jeleń może się znaleźć i sprzeda jedną ( nawet jak obinży cenę) i mu się zwróci- kropla draży skałe ....... ale wygląda to rzeczywiście że szok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najbardziej martwi mnie to, że domeny są zarejestrowane u tego rejestratora, u którego są :blink:

 

;) ... moze to jakas forma zemsty na domeny.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 40 lat ale mózg dziecka- może zaczyna w wieku 40 lat dopiero ;-)- ale zawsze jak 1 sprzeda to wyjdzie na swoje a jak nie to się nauczy i wyciągnie wnioski- może ktoś lada moment mu napisze, że zarejestrował super extra powerful ninje i się zastanowi- ?

 

 

Ciekawe jakbyś mu tak ładnie odpisał i polecił to forum albo spokojnie wytłumaczył, że i dlaczego ma ninje- to może by ci przyznał rację i by jeszcze ci podziękował za naukę- ale wiem może ty nie masz czasu uświadamiać takich ***** , bo niektórzy to rzeczywiście są niereformowalni ............ ciekawe jak by zareagował?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma 40 lat ale mózg dziecka- może zaczyna w wieku 40 lat dopiero ;-)- ale zawsze jak 1 sprzeda to wyjdzie na swoje a jak nie to się nauczy i wyciągnie wnioski- może ktoś lada moment mu napisze, że zarejestrował super extra powerful ninje i się zastanowi- ?

Ciekawe jakbyś mu tak ładnie odpisał i polecił to forum albo spokojnie wytłumaczył, że i dlaczego ma ninje- to może by ci przyznał rację i by jeszcze ci podziękował za naukę- ale wiem może ty nie masz czasu uświadamiać takich ***** , bo niektórzy to rzeczywiście są niereformowalni ............ ciekawe jak by zareagował?

 

Nie znasz tego faceta, a go ***** i nazywasz "niereformowalnym" ;)

Stary, wyluzuj.

 

Odnosnie tych domen, to proces rejestracji wygladal pewnie tak.

Wlasciciel tych domen, moze mechanik samochodowy, moze wlasciciel jakiegos sklepu, mial odlozone pare tysiecy i szukam pomyslu na biznes. Pewnego dnia uslyszal w radio o ofercie za domene 2012.pl i postanowil isc za ciosem :blink:

Brak znajomosci rynku, brak znajomosci zasad ktore rzadza domainingiem doprowadzily do powstania tego portfolio.

Wg mnie wlasciciel tych domen powinien skakac z radosci jesli znajdzie kupca, ktory za sztuke zaplaci 20% ceny rejestracji ;)

Ja na jego miejscu uzyl bym tych adresow do postawienia jakis pseudo portali naszpikowanych google ads i probowal ze wszystkich sil wyjsc na czysto z rejestracji tego portfolio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma w tym niestety nic śmiesznego, sprawa jest bardzo poważna.

 

Domeny.pl po zdobyciu przez Polskę i Ukrainę organizacji Euro2012 przeprowadziły jedną z najbardziej niemoralnych akcji marketingowych w historii polskiego Internetu – zamieścili listę setek nic nie wartych domen z Euro2012 w nazwie, reklamując to jako ogromną okazję dla inwestorów, a przemilczając wszelkie fakty, począwszy od tego że Euro2012 to znak zastrzeżony, a skończywszy na realnej wartości rynkowej tych domen. Było to zresztą omawiane m.in. przeze mnie na łamach tego forum.

 

Domeny.pl są znane z bardzo niekorzystnie dla klienta skonstruowanego regulaminu. Niestety wiedza o tym jest rozpowszechniona jedynie wśród małej grupy osób, a większość klientów oraz przyszłych klientów firmy nie zdaje sobie z tego sprawy. Także proces rejestracji domen zataja informacje o konieczności przedłużania domen przez x lat lub zapłaty kary. To również było już omawiane na forum, a także poruszane przez Gazetę Prawną i innych.

 

Te dwa fakty doprowadziły do wielkiej straty finansowej zapewne sporej grupy osób, której reprezentantem jest autor oferty otwierającej w pewien sposób ten wątek. Osoby te mają pełne prawo aby czuć się oszukanymi oraz wszelkie przesłanki dla dochodzenia swoich praw u Rzecznika Praw Konsumenta, a nawet za pośrednictwem policji/prokuratora, ponieważ doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem jest ścigane, zapis ten znajduje się w kodeksie karnym, niestety nie mogę teraz dokładnie zacytować, ale z tego paragrafu ścigane są m.in. oszustwa aukcyjne. Moim zdaniem doszło tu do doprowadzenia wielu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem za pomocą rozpowszechnienia fałszywych informacji. Niestety nie jestem prawnikiem i ktoś inny musi się w tej sprawie wypowiedzieć, być może jest możliwość wykpienia się z tego prostą zasadą „głupi dwa razy płaci”. Oby nie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No o tym właśnie mówię- problem w tym, że zdarzają się ***** niereformowalni i nie twierdzę że on takim jest bo może błądzi- byłby nim gdyby mu ktoś spokojnie wyjaśnił, dlaczego takich ninj nie powinien rejestrować i dopiero jakby się upierał, że zrobił super interes to wtedy by można by go tak nazwać- problem dla nas i dla naszej szczeny będzie jak sprzeda jakiemuś innemu jeleniowi *** taką sztukę za 1 tys albo nawet za 200 zł.

 

***-( jeśli sam jest jeleniem i dalej upiera się, że dobrze wybrał i ceny są właściwe- może tylko daje wysokie na początek, żeby było z czego zbijać ? ;) ;) ) ale jak mówię nie znam go i może człowieczyna błądzi i tak jak mówisz zaczyna i pakuje kasę w coś, co mu ktoś powiedział albo coś usłyszał- nic na to nie poradzimy, że dobre i krótkie nazwy są zajęte? .......wiadomo , kto je zajął :blink:

 

PB masz rację i potwierdzasz tylko moje słowa, że nie ma się tak po namyśle z czego śmiać- mało ludzi ma wiedzę taką jak niektórzy an tym forum. Problem w tym, że ten przepis jest martwy o którym mówisz -dam prosty przykład -daje go Korwin-Mikke:

 

1) Skoro mężczyzna płaci zus przez 40 lat a średnio żyje 2,5 roku i tyleż pobiera emeryturę - To dlaczego zus jest przymusowy skoro to jest takie korzystne- odkłada składki 40 lat a pobiera emeryturę 2,5 roku i nie dziedziczy.

 

Klasyczne " doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem " milionów ludzi ale w formie zalegalizowanej grabieży- przykłady mogę mnożyć i z życia inne.

 

 

jak ja bym ci zaproponował taki układ to byś mnie podał na policję albo raczej wyśmiał- a tu w majestacie prawa zmusza się mnie przemocą lub podstępem do d niekorzystnego rozporządzenia moim mieniem.

 

 

Art. 286 § 1 KK

„§1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Tego nikt nie stosuje- tzn sądy zlewają to i nie rozumieją tego- nie stosują nie wiem czemu tego przepisu-a bynajmniej bardzo rzadko- trza by zacząć od zusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×