Jump to content
umberto

Konferencja Internet Płaszczyzną Globalizacji Handlu

Recommended Posts

Pozwolę sobie zacytować tylko jedno z pierwszyszych zdań, które wypowiedział jeden z nich:

"Typowy przykład cybersquattera - pewnie każdy trafił na sklep z oponami - pan Zajkiewicz".

 

I co pan na to panie Wiktorze ? :lol:

 

Gdyby przeczytał to pan Zajkiewicz, to chętnie dowiem się jak się ma zacytowana przeze mnie wypowiedź z konferencji do przedruku na Hepi.pl http://www.hepi.pl/index2.php?&ide=165 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nastepna konferencja na pewno za rok :)

 

yup, słowo się rzekło!

 

W dniach 14-15 maja 2009 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbędzie się już piąta edycja konferencji Internet Płaszczyzną Globalizacji Handlu. Konferencja składać się będzie z czterec ścieżek merytorycznych:

 

- e-handel - ścieżka, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem; w tej edycji skoncentrujemy się m.in. na rozwiązaniach logistycznych stosowanych w sklepach internetowych, sprawdzimy czy warto otwierać sklep na darmowych platformach e-commerce, a także zaprezentujemy raport o kondycji polskiego handlu elektronicznego.

- e-marketing - wbrew pozorom, o marketingu w internecie nie zostało jeszcze wszystko powiedziane. Podczas tej ścieżki zaprezentujemy nowe sposoby promocji w internecie, a także pokażemy nowe zastosowania znanych już narzędzi.

- e-finanse - opiszemy zmiany i nowości w elektronicznej bankowości, m.in. w transakcjach brokerskich i systemach płatności.

- e-społeczeństwo - pokażemy, jak robić biznes na serwisach społecznościowych i jak wykorzystać narzędzia web 2.0 w swojej firmie.

 

Konferencja została objęta honorowym patronatem Prorektora ds. Edukacji i Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego prof. UEP dr hab. Piotra Banaszyka

 

http://ipgh.ue.poznan.pl/ipgh5/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybiera się ktoś ?

Nie wiem jak inni ale tegoroczna agenda wydaje mi się mało interesująca i chyba nie należy spodziewać tam czegoś innowacyjnego.

I nie tylko ze względu na brak tematyki związanej z domenami ale ja osobiście nie dostrzegam tam nic ciekawego dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×