Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

nie żeby jakieś top, ale całkiem przyjemna :)

 

toster.pl

Na pewno nie na serwis o tosterach ;) Ale ciekawa nazwa na serwis o dowolnej treści.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

okey.pl

 

Miałem tam swoje pierwsze konto shellowe, 11 lat temu. na belfast.okey.pl. Ech, gdybym się wtedy rejestracją domen zajął, zamiast pierdołami. No ale człowiek-student przeliczał wszystko na obiady, rejestracja jednej domeny na rok = 49 obiadów, nie opłacało się. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
student przeliczał wszystko na obiady, rejestracja jednej domeny na rok = 49 obiadów, nie opłacało się. ;-)

 

Nasuwają mi się dwa spostrzeżenia - albo tak tanio jadłeś, albo domeny były takie drogie :)

 

Myślę jednak, że prawda leży po środku ;)

 

Ze swojej strony dodam, że też już się stukałem w głowę, że może gdybym zaczął chociaż 4 lata wcześniej interesować się domenami to wszystko byłoby łatwiejsze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze swojej strony dodam, że też już się stukałem w głowę, że może gdybym zaczął chociaż 4 lata wcześniej interesować się domenami to wszystko byłoby łatwiejsze...

 

Daniel pisał, że w 2007 roku dało się zarejestrować jeszcze takie domeny jak niszczenie*pl to chyba coś w tym jest. :) Chyba każdy żałuje, że nie zainteresował się wcześniej, niezależnie kiedy zaczął (no może keyword nie żałuje jak zaczął chyba ok. 2000 roku lub wcześniej).

 

Teraz to nawet za opcje, a już nie domeny się płaci jak za zboże. Aha - gratulacje pb, przemowild i networker, ładne domeny. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
uli.pl - pomysłu na nią brak. Tyle że krótka.

na takie domeny nie trzeba mieć pomysłu bo nadają się niemal do wszystkiego, tzn. bardzo dobra na własny brand

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
lotniskowiec.pl - na rynek wtórny jak znalazł :)

Gratuluję opcji. Ja kilka dni temu na LM wystawiłem Lotniskowce.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wikliny.pl taka tam... ;)

 

Nie "taka tam" tylko ok ;) gratulacje.

 

Nie chcę nikogo załamywać, ale liczba mnoga od wiklina to ... wiklina ;) Nie ma czegoś takiego jak wikliny, chyba że w dopełniaczu. Na subdomenę np. producent.wikliny.pl się może nada.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie "taka tam" tylko ok ;) gratulacje.

 

Szczerze mówiąc, dopiero po tym poście zerknąłem na tytuł wątku, po poprzednim myślałem że to "rejestracje z palca" ;)

 

Ale nie jest źle, można z niej zrobić wyroby.z.wikliny.pl ;-)

 

 

# armatury.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

giełdarolna.pl - od kilku godzin zastanawiam się w jakim celu założyłem opcję na tego IDNa i nie potrafię sobie przypomnieć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
giełdarolna.pl - od kilku godzin zastanawiam się w jakim celu założyłem opcję na tego IDNa i nie potrafię sobie przypomnieć ;)

 

Może tego IDN-a zobaczyłeś w jakimś logo. ;) Moim zdaniem dobra domena - gratulacje. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
giełdarolna.pl - od kilku godzin zastanawiam się w jakim celu założyłem opcję na tego IDNa i nie potrafię sobie przypomnieć ;)

Ja w takich sytuacjach piszę, że sponsorem mojej dzisiejszej niedyspozycji jest Kampania Piwowarska... producent ulubionego piwa Polaków ;-)

 

 

A co do samej domeny, to nie jest zła. Zwłaszcza, za te średnie XX ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do samej domeny, to nie jest zła. Zwłaszcza, za te średnie XX ;)

 

No to pocieszyłeś kolegę po fachu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do samej domeny, to nie jest zła. Zwłaszcza, za te średnie XX ;)

 

Na pewno nie za średnie XX. ;-)

 

Bo jak policzyć wszystkie niezrealizowane opcje, żeby jedna się zrealizowała to się okaże, że taka przyjemność realizacji opcji kosztuje po kilkaset zł lub nawet kilka tysięcy zł (oczywiście ostatnie w jakichś skrajnych przypadkach jak ktoś np. zaopcjował pół portfolio znanego domeniarza).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
giełdarolna.pl - od kilku godzin zastanawiam się w jakim celu założyłem opcję na tego IDNa i nie potrafię sobie przypomnieć :)

Gratuluję ;) Sam bym taką domenę chętnie przygarnął.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×