Jump to content
Sign in to follow this  
isildur

kablowa.tv

Recommended Posts

widac, ze jeden z naszych uzytkownikow wprowadzil nowe trendy w polskim necie, coraz wiecej .tvalek :) Mi sie podoba, ogole mozna zrobic z tego telewizje internetowa, mase kanalow... zrob serwis, nie sprzedawaj ;) Wyjdziesz na tym na pewno lepiej

Share this post


Link to post
Share on other sites
.

 

Co masz na mysli??

to że kablowa musi zawsze być .tv :)

 

bardzo dobra domena ja bym poczekał 2 lata aż ta końcówka się w polsce upowszechni i sprzedał np dużemu dostawcy kablówki jak np:UPC

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslalem i o tym....w sumie domena powinna byc cenna dla nich :)

 

ale na razie 3mam.....myslicie ze bedzie mozna niskie xx xxx zl wyciagnac??

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym raczej nie liczyl...

a może uzasadnienie ??

kablowa.tv już widzę reklamę z szyldem najlepsze ceny tylko na kablowa.tv

 

dobra domena i sporo warta ale tak jak mówiłem za parę lat bo teraz domeny .tv nie są w Polsce bardzo popularne ale za parę lat na pewno będą

 

tak jak publiczna.tv od tvn24.powoli zyskuje popularność tak samo kablowa.tv tez

 

ja bym jakiś serwis na niej postawił

 

np z działem gdzie można pooglądać część popularnych programów w tv lub po prostu porównywarknę cen i telewizji kablowej lub stworzenie alternatywnego programu on-line albo coś na podobieństwo youtube gdzie można wysłać swój plik z nagranym np: filmem z telewizji mnóstwo zastosowań

Edited by www.piłkasiatkowa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a może uzasadnienie ??

kablowa.tv już widzę reklamę z szyldem najlepsze ceny tylko na kablowa.tv

 

dobra domena i sporo warta ale tak jak mówiłem za parę lat bo teraz domeny .tv nie są w Polsce bardzo popularne ale za parę lat na pewno będą

 

tak jak publiczna.tv od tvn24.powoli zyskuje popularność tak samo kablowa.tv tez

 

ja bym jakiś serwis na niej postawił

 

np z działem gdzie można pooglądać część popularnych programów w tv lub po prostu porównywarknę cen i telewizji kablowej lub stworzenie alternatywnego programu on-line albo coś na podobieństwo youtube gdzie można wysłać swój plik z nagranym np: filmem z telewizji mnóstwo zastosowań

Zastanawiałem się nad nią w kwietniu ... Aczkolwiek oceniłem ją, że kablowa.tv z byt ogolnie brzmi dla klienta, ktory by chciał pod tą domeną firmować swoje uslugi. Wydaje mi się, że pojdzie w ślady nazw własnych z konćowką tv. A te np vectra.tv już zajete:).

Postawisz tam serwis to ok..ale porządny serwis..a jak nie to jesteś w plecy . Twoj wybór. Dla mnie akurat ta domena jest zbyt ryzykowna i dlatego jej nie zarejestrowałem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyż nad nią myślałem kilka dni temu ... ale jakoś brakło mi odwagi bo cienki bolek jestem ;P No i dlatego, że zobaczyłem, że takie np. kamery.tv na allegro poszły za jakieś zdaje się 150 złoty - porażka. No ale to chyba dobra inwestycja - tylko trochę trzeba będzie pewno poczekać.

 

jeden z operatorów telewizji kablowej ma już kablowka.tv - może tam uderzysz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeden z operatorów telewizji kablowej ma już kablowka.tv - może tam uderzysz ?

 

Hehe przekierowanie na kablowka.net, czyli ma już kilka domen i jakieś pojęcie. Powiem szczerze, trochę się zfrajerował, że nie zarejestrował kablowa.tv wiedząc jaka nośna może okazać się ta domena (mam na mysli .tv)

Raz że krótsza

Dwa, że bez "ó"

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslicie ze bedzie mozna niskie xx xxx zl wyciagnac??

 

Wg mnie nie ma takiej mozliwosci. Trzeba zejsc na ziemie.

 

 

SIEC*TV

Share this post


Link to post
Share on other sites

owszem

mam fakture pro forma

ale jesli oplacilem ja na poczcie i kasa dojdzie do nich po tym jak juz ktos ja zarejestrowal (placac przelewem np) to powinni oddac nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×