Jump to content
Sign in to follow this  
makombo

oczy.org

Recommended Posts

Będę staroświecki i powiem, że dla mnie użycie końcówki .org (czy .info) musi mieć jakieś uzasadnienie, co moją organizacje (non profit) do oczu? Rozumiem, że posucha w .pl jest coraz większa, ale chyba na desperacje za wcześnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będę staroświecki i powiem, że dla mnie użycie końcówki .org (czy .info) musi mieć jakieś uzasadnienie, co moją organizacje (non profit) do oczu? Rozumiem, że posucha w .pl jest coraz większa, ale chyba na desperacje za wcześnie?

 

Ja mysle ze ze juz jest dobry czas na desperacje he he. A powaznie to wlasnie dlatego ze posucha jest. coraz wiecej juz jest takich koncowek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mysle ze ze juz jest dobry czas na desperacje he he. A powaznie to wlasnie dlatego ze posucha jest. coraz wiecej juz jest takich koncowek.

 

To, że jest mało domen *pl z porównaniem do *org i innych to wiadoma sprawa ale nie znaczy to,że trzeba na siłę takie domeny rejestować ; )

Ja bardzo czesto się zastanaiwma czy *pl rejestrować a, o *org *info nie myślę nawet, no ale kto jak lubi ;)

Domena słabiutka 0zł

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacja Oczy :)

 

google_eyes.jpg

 

nie wiem czy śmiać się czy płakać .... 0 pln i zakaz używania internetu przez tydzień B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Organizacja Oczy :)

 

google_eyes.jpg

 

nie wiem czy śmiać się czy płakać .... 0 pln i zakaz używania internetu przez tydzień :)

 

Nie rozumiem tej ironii. Ludzie rejestruja naprawde cuda. A oczy to akurat jest cos co smalo mozna wykorzystac. Chocby pod soczewki . Moze byc optyk,okulista,portal informacyjny. No wiele zastosowan tematycznie zwiazanych z oczami. Co tu smiesznego? Chyba twoja zlosliwosc

Share this post


Link to post
Share on other sites
~200zł moim zdaniem, podobną domenę generic też z końcówką org sprzedałem za 130zł

 

Pozdrawiam

 

Dzieki. Ja tez nieraz cos sprzedam. Ostatnio org za 400 udalo mi sie sprzedac.Ale raczej zupelnie inna tematyka. Wiadomo ze zalezy od zapotrzebowania. Ale tu niektorzy wogole chca mi wmowic ze to nic nie warte,. Nie wiem czym oni sie kieruja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno nie 0zł :) Moje napoje.org, były więcej warte. Powiem tak, na pewno nie straciłeś na rejestracji, fajny krótki wyraz, mimo końcówki, są chętni na takie domeny, wierz mi.

 

Moim zdaniem na allegro możesz liczyć na coś w granicach 100zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno nie 0zł :) Moje napoje.org, były więcej warte. Powiem tak, na pewno nie straciłeś na rejestracji, fajny krótki wyraz, mimo końcówki, są chętni na takie domeny, wierz mi.

 

Moim zdaniem na allegro możesz liczyć na coś w granicach 100zł :P

Mam optyczne.com na sprzedaz, zawsze mozesz dokupic do swojej kolekcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za opinie. Sam mysle ze cos jest warta taka domena. Widze ze jednak nie tylko ja. dzieki. Juz sie balem ze cos ze mna nie tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem tej ironii. Ludzie rejestruja naprawde cuda. A oczy to akurat jest cos co smalo mozna wykorzystac. Chocby pod soczewki . Moze byc optyk,okulista,portal informacyjny. No wiele zastosowan tematycznie zwiazanych z oczami. Co tu smiesznego? Chyba twoja zlosliwosc

 

Dla optyka,okulisty ta domena będzie zła, ponieważ każdy Okulista,Optyk,Czy chocby producent soczewek, używa nazwy firmy ale także opierających się na subdomenach choćby nazwafirmy.optyk.pl itp. itd.

 

Oczy.org kojarzą mi się jedynie z badaniem wzroku ale też mocno naciągnięte w dodatku ".org" do tej domeny jak dla mnie w ogóle nie pasuje.

 

No ale życzę oczywiście sprzedaży domeny.

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla optyka,okulisty ta domena będzie zła, ponieważ każdy Okulista,Optyk,Czy chocby producent soczewek, używa nazwy firmy ale także opierających się na subdomenach choćby nazwafirmy.optyk.pl itp. itd.

 

Oczy.org kojarzą mi się jedynie z badaniem wzroku ale też mocno naciągnięte w dodatku ".org" do tej domeny jak dla mnie w ogóle nie pasuje.

 

No ale życzę oczywiście sprzedaży domeny.

 

Pozdro

 

TRUE

 

Sam nosze od urodzenia okulary i jak juz, to szukalbym w necie "badanie/wada/korekcja wzroku", okulary, soczewki itp

 

oczy.org kojazy mi sie z jakas strona non profit o profilaktyce oczu i nic innego.. W dodatku samo .org jakos dziwnie tu brzmi. Juz bardziej .org.pl - wowczas mialbym jakie takie przekonanie, ze to jakas polska organizacja, a samo .org jest watpliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×