Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Zdjęcie szatni stadionu Hutnika Kraków gdzie za pół roku mają trenować Anglicy podczas Euro 2012.

 

hutnik_szatnie_screen_the_sun_648.jpeg

 

To info jest wyssane z palca. Anglicy mają mieć bazę w COMCOM ZONE, chyba najlepszym krakowskim ośrodku sportowym, który mieści się vis a vis Hutnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To info jest wyssane z palca. Anglicy mają mieć bazę w COMCOM ZONE, chyba najlepszym krakowskim ośrodku sportowym, który mieści się vis a vis Hutnika.

 

Pewnie to coś w stylu żartu James'a Blunt'a z jego hotelu w Polsce...

 

http://www.wykop.pl/ramka/783869/james-blu...zenia-z-polski/

 

 

 

Film kosztował 700 tys. zł. Rafałowi Betlejewskiemu, prezesowi Stowarzyszenia Ludzi Reklamy, przesyłamy link do filmu. ? Nie wiem, co powiedzieć. Przy filmie jest licznik i 42 osoby to lubią, a 609 nie.

 

Te 42 osoby to pewnie współtwórcy i osoby zaangażowane w projekt. Kto w ogóle to zaakceptował??!! Lepiej zrobiliby oddając realizację projektu choćby kabaretowi LIMO...

 

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze trochę i nie będzie trzeba się obawiać o kompromitację naszej drużyny na Euro 2012:

 

W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

 

bo nas tam nie będzie :)

 

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/platini...84,artykul.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

@yarowa chciałem Cię tylko wywołać do tablicy, bo juz mi sie nie mialem ochoty samemu pisac w tym wątku ;-) [..

 

 

Dziwne [?], że w mediach cisza o skandalicznym moim zdaniem sędziowaniu w meczu Polonii przeciwko Wiśle.

 

Cisza ... aż w uszach boli a to prawdopodobnie było przecież tzw. spotkanie kolejki ...

 

 

Dużo za to wypowiedzi komentatorów TV podczas, w trakcie i po meczu - oraz piłkarzy i trenera Gości o miłym prezencie urodzinowym [tzn. z okazji urodzin dziecka] dla właściciela "Czarnych Koszul [a właściwie Dyskobolii/Polonii]".

 

To był mecz o zimowe trzecie miejsce. Polonia kończy w zimie na 3 miejscu.

 

Masa fauli ze strony Polonistów, czerwona kartka dla Polonii w 90 minucie - śmiechu warta!

Wisłą dostała swoją w zasadzie na początku II polowy meczu a media piszą np. "[...] Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę"", co oczywiście jest prawdą :).

Diaz dostał czerwona kartkę za kuksańca ale prowokator nie dostał nawet upomnienia. Jak prowokował prowokator? Nie przypadkiem "rasistowsko"?

Cisza.

 

Tuż przed zdobyciem bramki, przeciwko Wiśle grającej w dziesiątkę rzut wolny sprokurowany z czego ..? Był jakiś faul?! Prawa strona na wysokości pola karnego, 22 m od bramki Wisły.

 

Wilk, który swoją żółtą kartkę [a wcześniej upomnienia] dostał za czyste wślizgi ...

 

Cisza ... Międzynarodowa trójka sędziowska ... Cisza ...

 

Przypomnę, choćby mecz Wisły z Jagiellonią. I hałas na całą Europę. Mecz ten "otarł się"się wtedy przecież nawet o UEF-ę ...

 

 

 

O tym jakie jaja wyprawa się na poziomie międzynarodowym niech świadczy ostatni mecz w Lidze Mistrzów, OL z Dinamo Zagrzeb.

 

To spiskowe teorie tylko ... Ciszaaa ...

 

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mist...,wiadomosc.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

<Marcin> tej grupy na Euro nie da się spieprzyć

<Paweł> Grecy nie dolecą, bo nie mają za co, Ruscy nie wsiądą nawet do samolotu, bo kto ich będzie 'naprowadzał' na okęciu, a Czesi zgubią się na rondzie w Cieszynie... kogo tam mamy w ćwierćfinale?

Share this post


Link to post
Share on other sites
<Marcin> tej grupy na Euro nie da się spieprzyć

<Paweł> Grecy nie dolecą, bo nie mają za co, Ruscy nie wsiądą nawet do samolotu, bo kto ich będzie 'naprowadzał' na okęciu, a Czesi zgubią się na rondzie w Cieszynie... kogo tam mamy w ćwierćfinale?

 

"Lubię to!"

 

Bash.org.pl? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Lubię to!"

 

Bash.org.pl? ;)

 

 

A nawet nie wiem ;) , znajomy na tablicę w swoim profilu facebook-owym wrzucił ;) . Ale też mi się podoba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest wątek sportowy, nie polityczny. Daj se siana.

 

;) no to masz okazję dowiedzieć się co myślą kibice, jak widać jesteś mocno niezorientowany w tym temacie

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) no to masz okazję dowiedzieć się co myślą kibice, jak widać jesteś mocno niezorientowany w tym temacie

 

No to klubik beknie za tą "oprawę" ;) . I potwierdza się moje przekonanie . Po co takiemu słabemu zespołowi taki ładny stadion

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisałem gdzieś w tym wątku, ze Wisla stracila szanse na awans z grupy.

ODSZCZEKUJE!!!!

 

Wisla - Twente 2:1, Fulham - Odense 2:2 (po bramce dla Dunczykow w ostatniej minucie meczu dajacej awans do 1/8 finalu Ligi Europejskiej właśnie Wiślakom).

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisałem gdzieś w tym wątku, ze Wisla stracila szanse na awans z grupy.

ODSZCZEKUJE!!!!

 

Wisla - Twente 2:1, Fulham - Odense 2:2 (po bramce dla Dunczykow w ostatniej minucie meczu dajacej awans do 1/8 finalu Ligi Europejskiej właśnie Wiślakom).

 

 

Warto grać "swoje", z ambicją i do końca ;)

 

 

Jeśli ktoś powie, że Twente miało nie najlepszą na własne życzenie, obronę to ja odpowiem, że Wisła ma tak przetrzebioną obronę, że na boisku grała tylko dwoma prawdziwymi obrońcami w tym jeden wyszedł na boisko "warunkowo" i w bólach [kontuzja].

Poza tym, na tym poziomie zawodowym meczów się nie odpuszcza [tylko gra się z takimi siłami, jakie są]. Inny przykład: Odense z Fulham właśnie.

 

Zdarzyło się coś, co się nie miało "prawa" zdarzyć ale kibice wierzyli do końca.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo

 

Niesamowite jest przy tym, że na kilka minut przed zakończeniem spotkania ktoś puścił plotę na sektorze, że w Londynie jest wynik 2:2. Kibice zaczęli się cieszyć ;). Następnie mecz w Krakowie zakończył się na średni wesoło, ponieważ wynik z Anglii nie uległ zmianie. I nagle, info z trwającego jeszcze meczu [doliczony czas] w Londynie: Jest 2:2!

Życzenia i marzenia się spełniają ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Fulham - Odense 2:2 (po bramce dla Dunczykow w ostatniej minucie meczu dajacej awans do 1/8 finalu Ligi Europejskiej właśnie Wiślakom).

 

 

To było niesamowite!

Przecież Fulham w tym meczu wygrywał już 2:0. Anglicy odpadli na 6 sekund przed końcem meczu. W doliczonym czasie gry.

 

Od ostatniego meczu Wisły z Odense, mówiło się w kontekście ewentualnego awansu Białej Gwiazdy o cudzie. Słowo "cud" odmieniano też podczas wczorajszego dnia w mediach kilkaset pewnie razy, nie za bardzo zresztą wierząc w to co niesie to słowo. I cud się zdarzył. Poprzednio, Wisła potrzebowała równoległego zwycięstwa Twente z Fulham. I Twente wygrało w ostatniej sekundzie meczu.

 

Wiem, że to co teraz napiszę, może wzbudzić negatywne wojenne skojarzenia ale wierzę, że Bóg jest z Wisłą ;) w tych pucharach.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
"?Działacze Wisły Kraków wysłali dziś do władz Odense sześciolitrową butelkę szampana i list z podziękowaniami. Szampan pochodzi podobno z prywatnych zasobów prezesa Bogdana Basałaja"

 

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,115698,...uje_Odense.html

 

 

Jeden z komentarzy [user koooala] pod opublikowanym materiałem:

 

"Jest w tym i klasa, i polska fantazja. Podoba mi się. I nieważne co zdziała Wisła na wiosnę, liczy się miły gest, który zostawi dobre wrażenie."
;) Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kolejnej fazie rozgrywek :

 

Wisła Kraków - Standard Liege - w przypadku przejścia dalej będą grali z Hannover lub Brugge

Legia Warszawa - Sporting Lizbona w przypadku przejścia dalej będą grali z Valencją lub Man City

 

Osobiście Wisła trafiła na łatwiejszego rywala względem tego na kogo Legia trafiła ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
W kolejnej fazie rozgrywek :

 

Wisła Kraków - Standard Liege - w przypadku przejścia dalej będą grali z Hannover lub Brugge

Legia Warszawa - Sporting Lizbona w przypadku przejścia dalej będą grali z Valencją lub Man City

 

Osobiście Wisła trafiła na łatwiejszego rywala względem tego na kogo Legia trafiła ;)

 

Przy ewentualnym pójściu dalej Wisła też miałaby o niebo łatwiej niż Legia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W kolejnej fazie rozgrywek :

 

Wisła Kraków - Standard Liege - w przypadku przejścia dalej będą grali z Hannover lub Brugge

Legia Warszawa - Sporting Lizbona w przypadku przejścia dalej będą grali z Valencją lub Man City

 

Osobiście Wisła trafiła na łatwiejszego rywala względem tego na kogo Legia trafiła ;)

 

 

Na tym etapie już nie ma "kelnerów" ...

Możnaby się licytować, czy Twente nie jest silniejsze od PSV a Fulham od Rapidu ;)

 

Poza tym, APOEL Nikozja też miał być łatwym przeciwnikiem i co teraz wyprawia w LM? Właśnie wyszedł z grupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... chodzi, tylko o urzędasów, dla których Euro to okazja do trwonienia kasy, tak samo jak w przypadku polska.pl o kasę nikt z nich nie będzie się za bardzo troszczył ...

O publiczną kasę to być może mało kto się z nich martwi ale coś czuję, że o prywatną to nieźle zabiegają.

Otrzymałem właśnie e-mail z adresu UEFA:

12 grudnia UEFA otworzyła dwa nowe programy sprzedaży biletów na Turniej UEFA EURO 2012 ™

Czytam na stronie UEFA

Program sprzedaży biletów prowadzony przez 16 federacji uczestniczących w UEFA EURO 2012 daje kibicom kolejną możliwość zakupu wejściówek. Na UEFA.com uruchomione zostaną specjalne portale, przeznaczone dla kibiców poszczególnych reprezentacji...

Należy pamiętać, że w każdym portalu sprzedaży obowiązują różne przepisy i ograniczenia.

Wchodzę na portal polski i czytam dalej:

o bilety aplikować mogą wyłącznie członkowie Klubu Kibica RP

Co to jest ten Klub Kibica RP ?

O tym już nie przeczytałem na stronie UEFA tylko na innych stronach, np. na tej.

PZPN wymyślił, że wszystkie bilety, jakie zostały na Euro 2012 będzie sprzedawał tylko osobom zarejestrowanym za 32 zł w Klubie Kibica Reprezentacji Polski...zyski z tej akcji nie wpłyną na konto PZPN, nie powędrują też na rozwój polskiej piłki, czy na szkolenie młodzieży. Oficjalny Klub Kibica Reprezentacji Polski należy do anonimowej spółki Centurion Technologies, a w niej 238 udziałów posiada niejaki Maciej Kulesza, a 80 udziałów jest w rękach luksemburskiego funduszu Equity Liner.
Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

[/u]Co to jest ten Klub Kibica RP ?

O tym już nie przeczytałem na stronie UEFA tylko na innych stronach, np. na tej.

 

 

... a do tego, stworzyciele "Klubu Kibica" liczą na miliony zarejestrowanych Użytkowników, którym mają do zaoferowania na zasadzie pierwszeństwa bo w zw. z uczestnictwem w "Klubie Kibica" coś około (w tym momencie) 30 tys. dostępnych jeszcze biletów na mecze Euro2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... a do tego, stworzyciele "Klubu Kibica" liczą na miliony zarejestrowanych Użytkowników, którym mają do zaoferowania na zasadzie pierwszeństwa bo w zw. z uczestnictwem w "Klubie Kibica" coś około (w tym momencie) 30 tys. dostępnych jeszcze biletów na mecze Euro2012.

jak na razie karte Klub Kibica Reprezentacji Polski ma zaledwie 50tys. uzytkownikow (takie info uslyszalem w niedzielnym Cafe Futbol od Matiego Borka :)

 

Mam i ja tą kartę, ale są jakieś jaja z logowaniem i nie moge zlozyc zamowienia. :P

 

Dzis dostalem takie oto info od KKRP

 

Niektórzy z Was zgłaszają problemy przy zapisach na bilety UEFA EURO 2012, choćby nie otrzymanie linku aktywacyjnego pomimo członkostwa w klubie, kłopoty z aktywacją lub rejestracją na stronie UEFA, etc.

Zapisywać się na bilety EURO 2012 można do 29.02.2012 roku, ale rozumiemy jakie emocje budzą i jak irytujące mogą być utrudnienia w aplikowaniu. Dlatego w trosce o jak najsprawniejsze i najszybsze rozwiązywanie Waszych problemów prosimy, aby wszelkie zastrzeżenia, uwagi i kłopoty zgłaszać na specjalny adres e-mail:euro2012@klubkibicarp.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w takim razie odpuszczam sobie "zaszczyt" starania się o bilet w tej imprezie bo dla mnie to są kpiny.

Wolę kupić jakiemuś biednemu dzieciakowi piłkę niż nabijać kabzę cwaniakom, którzy wydają się mieć w głębokim poważaniu zasady fair play i przyszłość sportu w naszym kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×