Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Agata MRÓZ ( 1982 - 2008 ) [*][*][*]

Recommended Posts

nie wiem co napisac w tak trudnej chwili...

 

jakies fatum nad polska siatkowka :P Az lza sie w oku kreci :P

 

Wierze, ze Zlotka zagraja dla Niej na Olimpiadzie, tak jak siatkarze zagrali dla Gołasia na mistrzostwach świata.

 

[*]

Share this post


Link to post
Share on other sites

... jeszcze parę dni temu, widziałem ją uśmiechniętą ...

Wielki Żal, ale kibice będą pamiętać ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, mnie tez to zabolało, zwłaszcza jak pomyślę, że była ładna, sympatyczna, młoda i zawsze uśmiechnięta. W każdym razie należą się słowa uznania za walkę do końca... Żal mi ich dziecka, przykra sprawa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniały generyk polskiej siatkówki trafił w ręce największego rozgrywającego ...

Nie ma więc szans by pojawiła się jeszcze na parkiecie; nie ma też szans na jakiekolwiek przechwycenie, przebicie, taktyczne rozegranie ...

To smutne, że tak szybko odchodzą ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykro mi, ale uwierzcie, że na swiecie dziennie umierają miliony osób - i to jeszcze w gorszych warunkach.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka"

 

Nie napiszę kogo cytuję, bo to wstyd. Ale myślę że na taki post to odpowiednia odpowiedź.

 

Gdzieś się wychowywał shogun? W Japonii?!

 

Ale tak poważnie. Mnie jest naprawdę przykro. To była jedna z moich ulubionych siatkarek w ,,erze złotek".

Dla mnie to większy powód do smutku niż tragedie po których wprowadzano Żałobę Narodową.

 

W tamtych wypadkach ginęło więcej ludzi, ale dla mnie byli zupełnie bezimienni, to faktycznie była tylko statystyka.

 

Dobrze, że Agata Mróz pojawiła się ostatnio w paru programach. Dzięki temu jej śmierć nie przeszła bez echa.

 

Zastanawiam się czy właściciele domeny agatamroz.pl i podobnych nie powinni przekazać ich na cel charytatywny.

Oczywiście łatwo jest rozporządzać cudzym mieniem, ale wydaje mi się że zarabianie na czyjejś śmierci- o ile pieniądze nie mają

służyć dobru publicznemu- jest trochę nie w porządku.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak śmiesz mówić, że byli to ludzie bezimienni? Na dodatek cytujesz Stalina - jego poglady odbiegają od wszystkich naszych i to grubo.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×