Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

 

To chyba nie jest za dobry link, bo jak się trochę domen zakupi to są już same zera.

 

Na koncie bez ratingu jest:

 

Licytacja do 100 PLN 0 PLN

Licytacja do 300 PLN 30 PLN

Licytacja do 1000 PLN 100 PLN

Licytacja do 2500 PLN 250 PLN

Licytacja do 10000 PLN 1000 PLN

Licytacja powyżej 10000 PLN 2000 PLN

 

Ale wraz z ratingiem te progi się zmniejszają (ale nie wiadomo, jak? od ilu pkt.?), przydałaby się swoją drogą jakaś rozpiska do tego gdzieś w pomocy Aftermarket.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena która oczekuje na opłacenie nagle pojawia się z powrotem w moim portfolio z ceną KT i o dziwo jest promowana " Wyróżnione oferty " o co w tym wszystkim chodzi. Nie chciałbym żeby gość który wylicytował domenę miał jakieś problemy w wyniku tej oto sprawy ja sam nic nie robiłem. :)

 

Pozdrawiam

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie zmiany ceny KT przy domenie pojawia się komunikat :

 

"Błąd bazy danych

 

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1306474867.

"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zablokowanie konta na stałe lub tymczasowo .

 

W tym przypadku tymczasowo do momentu spłaty zadłużenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym przypadku tymczasowo do momentu spłaty zadłużenia.

Czyli jaka jest teraz najwyższa oferta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pewną propozycje:

 

Jezli sprzedajacy wystawia domene na aukcję i w aukcji zaczyna brac udział osoba z ujemnym rankingiem lub osoba, która w trakcie aukcji została zawieszona to sprzedajacy powinien mieć mozliwość usunięcia takiej osoby z aukcji

 

wtedy cena zostawałaby najwyższa spośró pozostałych licytujących

 

na konkretnym przypadku:

 

http://www.aftermarket.pl/domena/ton.pl?nostat=1

 

cena aktualna powinna być ceną minimalnego przebicia przez usera delirium maksa ustawionego przez usera Testardo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pewną propozycje:

 

Jezli sprzedajacy wystawia domene na aukcję i w aukcji zaczyna brac udział osoba z ujemnym rankingiem lub osoba, która w trakcie aukcji została zawieszona to sprzedajacy powinien mieć mozliwość usunięcia takiej osoby z aukcji

Podpisuję się pod tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym przypadku tymczasowo do momentu spłaty zadłużenia.

 

w tej sytuacji oferty takiej osoby powinny byc bezwzglednie usuwane z aukcji

 

nie chce licytowac sie z osoba, ktora nie ma zamiaru oplacic domeny, a wywinduje jej cene na znacznie wyzszy poziom

z punktu widzenia AM byc moze jest to korzystne (wyzsza prowizja) ale krotkowzroczne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
w tej sytuacji oferty takiej osoby powinny byc bezwzglednie usuwane z aukcji

 

Popieram.

 

Osoby które mają zablokowane konto nie powinny mieć możliwości udziału w aukcji do czasu odblokowania.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pewną propozycje:....

Jeśli w aukcji pojawia się user z "-" zwyczajnie rezygnuję.

Więcej, sytuacje tego typu powodują że (w emocjach) zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z usług AM/Dropped.

 

BTW

napisałem ticket do dropped z pytaniem o to kto wyraził zgodę na wytransferowanie domeny z mojego panelu - bo nie ja.

Odpowiedź da mi wiele do myślenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinniście usuwać od razu zawieszonych z aukcji.Przykładowo użytkownik,który licytuje w mojej aukcji warzywny.pl został zawieszony i jego oferta jest obecnie najwyższa.Najlepsze jest to,że ten przekreślony użytkownik kiedyś wygrał licytację tej domeny i jej nie opłacił.Teraz znowu licytuje w tej aukcji .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram.

 

Osoby które mają zablokowane konto nie powinny mieć możliwości udziału w aukcji do czasu odblokowania.

Osoby, które mają zablokowane konto, nie mają możliwości udziału w aukcji, bo właśnie na tym polega zablokowanie konta ;)

 

Natomiast rzeczywiście może się zdarzyć, że czyjeś konto zostanie zablokowane w chwili, gdy już bierze udział w aukcji i jego oferta jest akurat najwyższa. W takiej sytuacji oferta powinna być usunięta i wprowadzimy rozwiązanie, które to zapewni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pewną propozycje:

 

Jezli sprzedajacy wystawia domene na aukcję i w aukcji zaczyna brac udział osoba z ujemnym rankingiem lub osoba, która w trakcie aukcji została zawieszona to sprzedajacy powinien mieć mozliwość usunięcia takiej osoby z aukcji

 

wtedy cena zostawałaby najwyższa spośró pozostałych licytujących

 

na konkretnym przypadku:

 

http://www.aftermarket.pl/domena/ton.pl?nostat=1

 

cena aktualna powinna być ceną minimalnego przebicia przez usera delirium maksa ustawionego przez usera Testardo

 

Prywatnie i zawodowo będę wspierał ten pomysł, aby oddać użytkownikom możliwość moderowania własnych aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Osoby, które mają zablokowane konto, nie mają możliwości udziału w aukcji, bo właśnie na tym polega zablokowanie konta ;)

 

Natomiast rzeczywiście może się zdarzyć, że czyjeś konto zostanie zablokowane w chwili, gdy już bierze udział w aukcji i jego oferta jest akurat najwyższa. W takiej sytuacji oferta powinna być usunięta i wprowadzimy rozwiązanie, które to zapewni.

 

A ja zauważyłem że zablokowany użytkownik, który stał się zapalnikiem tego tematu, działa na AM pod innym kontem (niezablokowanym) i nickiem. Rozumiem mieć konto prywatne i firmowe, ale dwa konta na te same dane firmowe to już chyba coś nie tak.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick kazdy moze ustawic sobie podobny - tym prosze sie nie sugerowac ;-) Sprawdzilismy juz to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie moja sprawa.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osoby, które mają zablokowane konto, nie mają możliwości udziału w aukcji, bo właśnie na tym polega zablokowanie konta ;)

 

Natomiast rzeczywiście może się zdarzyć, że czyjeś konto zostanie zablokowane w chwili, gdy już bierze udział w aukcji i jego oferta jest akurat najwyższa. W takiej sytuacji oferta powinna być usunięta i wprowadzimy rozwiązanie, które to zapewni.

 

Michal, chodzi o to aby zapobiegac takim sytuacjom, a nie reagowac kiedy wszyscy juz krzycza.

W tej konkretnej aukcji, ktora wzbudza tyle kontrowersji, niepotrzebne sa rozwiazania. Mozna ta oferte usunac recznie.

Druga sprawa to to, ze cena domeny zostala wyciagnieta na odpowiednio wysoki poziom przed zakonczeniem aukcji na skutek oferty tego uzytkownika. (nie zamierzam dyskutowac w tym watku na temat jaka jest wartosc tej domeny)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×