Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

Wycena Domen dot pl - Największe "hity" wśrod wycen:

Recommended Posts

Myślę, ze ten post to dobry pomysł, dzięki temu poprawimy sobie humor i każdy nowy uzytkownik pozna lepiej tą "profesjonalną" firmę.

Ja zaczynam, przyznam, ze wydałem z siebie jęk rozpaczy po ujrzeniu ceny: :(

 

wycena.jpg

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] przyznam, ze wydałem z siebie jęk rozpaczy po ujrzeniu ceny: :(

Czyli według Ciebie jest warta więcej? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej podoba się kryterium: medialność domeny ;)

Ogółem te wyceny można sobie między bajki włożyć, ale są osoby, które korzystają z tego typu "usług".

Ja osobiście wolę sobie darować taką wycenę i regnąć jakąś plkę :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
zainteresowanie tematyka domeny

ciekawe skad oni maja taka wiedze i na podstawie jakich wspolczynnikow wnioskuja w ten sposob...tez chcialbym byc taka alfa i omega

 

Poza tym najbardziej podoba mi sie KONTAKT z firma wyceniajaca (kto wie, czy nawet z firma) domeny: FORMULARZ KONTAKTOWY... pewnie nie zarobili jeszcze na siedzibe (jakakolwiek) i telefon...

 

... ale co sie dziwic... http://web.archive.org/web/20070116191200/...ycena-domen.pl/ (styczen 2007) wtedy wycena byla w promocji za 4,99 PLN

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe skad oni maja taka wiedze i na podstawie jakich wspolczynnikow wnioskuja w ten sposob...tez chcialbym byc taka alfa i omega

 

 

http://www.google.com/trends?q=szablony+allegro

 

co nie zmienia faktu, ze ich wyceny domen sa archaicznie nie podobne do wycen realnych :blink:

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też kiedyś na próbę wykupiłem tam wycenę. O dziwo wycena została sporo zaniżona (piszę to obiektywnie, ponieważ dostawałem znacznie wyższe oferty). Kiedy napisałem, że nie zgadzam się z ocenami poszczególnych kryteriów i przedstawiłem ku temu argumenty dostałem odpowiedź, że moja domena może zostać jeszcze raz wyceniona, ale tym razem przychylniejszym okiem... I to ma być wycena?

 

 

www.szablony-allegro.pl

niepożądane znaki w nazwie 10/10

 

bez komentarza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też kiedyś na próbę wykupiłem tam wycenę. O dziwo wycena została sporo zaniżona (piszę to obiektywnie, ponieważ dostawałem znacznie wyższe oferty). Kiedy napisałem, że nie zgadzam się z ocenami poszczególnych kryteriów i przedstawiłem ku temu argumenty dostałem odpowiedź, że moja domena może zostać jeszcze raz wyceniona, ale tym razem przychylniejszym okiem... I to ma być wycena?

 

 

www.szablony-allegro.pl

niepożądane znaki w nazwie 10/10

 

bez komentarza

 

Pewnie chłopiec nie ma 18lat nawet, niech przedstawi NIP i REGON jak jest firmą, czego zapewne nie ma. Wystarczy taki serwis podać do US i koleś zniknie w ciągu 2dni z sieci.

I jeszcze ta wypowiedź "domena może zostać jeszcze raz wyceniona, ale tym razem przychylniejszym okiem" mówi sama za siebie...

Jedyny plus to design serwisu. Swoją domenę pewnie wyceniłby na 10mln...

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.szablony-allegro.pl

niepożądane znaki w nazwie 10/10

 

bez komentarza

 

Trochę przesadził, ja naliczyłem dziewięć: "szablony-". Bez nich domena byłaby dużo bardziej atrakcyjna. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ciekawe, używa "firmowego" e-mail - nostry@go2.pl i podpisuje się jako Adam "Nostry" Ś****k.

 

Poza tym bierze ciekawe kwoty, np. mi zaproponował (chodź nie skorzystałem) za wycenę 3 domen 20,97 zł. Ciekawe skąd te grosze się biorą. :blink:

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę przesadził, ja naliczyłem dziewięć: "szablony-". Bez nich domena byłaby dużo bardziej atrakcyjna. ;-)

 

Masz poczucie humoru :blink:

 

Ale wycena rzeczywiście z sufitu :)

 

Edit

Nie chodzi o cenę domeny ale elementy składowe wyceny.

Np. "Rozszerzenie domeny - 8/10"

Ciekawe, które rozszerzenie przy tej nazwie zasługuje na 10/10?

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę przesadził, ja naliczyłem dziewięć: "szablony-". Bez nich domena byłaby dużo bardziej atrakcyjna. ;-)

 

A, to ja sie z tym nie zgodze. Otoz bez "allegro" i myslnika, domena bylaby duzo atrakcyjniesza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×