Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Kinoplex.pl

 

Darmowy serwis VOD. Jest parę filmów, które można obejrzeć.

Dzisiaj się o nim dowiedziałem (jeszcze nie zdążyłem przejrzeć nawet z grubsza), od kilkunastu tygodni korzystam z iplex.pl i tam obejrzałem m.in. w ubiegłą niedzielę skandynawski film (kto powiedział, że trzeba oglądać tylko hity z Hollywood) Zło/Ondskan - niezły, mogę polecić...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
m.in. w ubiegłą niedzielę skandynawski film (kto powiedział, że trzeba oglądać tylko hity z Hollywood) Zło/Ondskan - niezły, mogę polecić...

 

Sebastian

alpine5

 

Po obejrzeniu tego filmu:

 

Valhalla Rising

 

odechciało mi się eksperymentów ze skandynawskim kinem :) ale komuś może się spodobać :)

 

BB

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ktoś polecał ale dziś byłem w kinie na "Weekend" i wg mnie świetny film.

W czym tkwi jego "świetność"? Bo według mnie to kompletna tandeta i ostatni raz byłem na filmie Pazury.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W czym tkwi jego "świetność"? Bo według mnie to kompletna tandeta i ostatni raz byłem na filmie Pazury.

 

Odkąd polskie filmy zaczęto postrzegać jako te kręcone przez stację Markusa Tellenbacha (a wcześniej Mariusza Waltera) to byłem w kinie tylko na "Kochaj i tańcz" (zrobiłem to ze względu na "wyższe cele" :)), a później już na żadnym bo szkoda mi kasy na takie "kino".

 

PS. Dajcie znać jednak jak nakręci ktoś coś fajnego bo może mnie ominąć przypadkiem :)

 

Edit: uprzedzając uwagi - wiem, że Weekend jest dziełem TVP :D

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ten weekend to film pokroju poranka kojota i chłopaki nie płaczą?

 

Gdyby tak było to byłbym w kinie na premierze :) z tego co słyszałem (i czytałem) to się do w/w nawet nie umywa. Zresztą ocena na filmweb mówi sama za siebie

 

weekend

 

i dla porównania

 

Poranek kojota

Chłopaki nie płacza

 

Jednak o gustach się nie rozmawia i komuś może się spodobać Weekend :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ten weekend to film pokroju poranka kojota i chłopaki nie płaczą?

 

Byłem, widziałem. Coś w tym stylu ... gangsterka z humorem :) Ale wiadomo, lata lecą i są inne efekty a dwa w/w przez Ciebie tytuły przeszły już do klasyki a Weekend jest filmem świeżym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weekendu nie ma nawet co porównywać do klasyki gatunku jak Chłopaki Nie Płaczą czy Poranek Kojota.

 

Film zrobiony jak dla mnie na siłę, niektóre sceny i kwestie kompletnie nic nie wnoszące, aczkolwiek niektóre teksty są naprawdę dobre i można się pośmiać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na TVP2 o godzinie 23:45 leci film "25. godzina"

 

Opis: Opis na filmweb

 

112519.jpg

 

25thhour.jpg

 

Pier..... Koreańczyków ze sklepów spożywczych z ich piramidami przecenionych owoców i ich tulipanami oraz różami zapakowanymi w folie. Dziesięć lat w naszym kraju, ale nadal nie umieją mówić po angielsku.

Pier.... Rosjan na plaży Brighton. Gangsterów i bandytów przesiadujących w kafejkach, popijając herbatę w małych szklaneczkach, z kostkami cukru między zębami, obracającymi się, handlującymi i knującymi. Wracajcie, ku**a, tam, skąd przyszliście.

Pier..... czarnowłosych Hasidimów spacerujących wzdłuż 47. ulicy w swych brudnych opończach z łupieżem, sprzedających diamenty wyrzutkom rasowym z południowej Afryki.

Pier...... brokerów z Wall Street. Samozwańczych panów wszechświata. Skurwysyny, chcieliby wymyślić nowe sposoby na to, jak okraść ciężko pracujących ludzi. Posłałbym tych pier****ych naciągaczy do więzienia na pier***ne dożywocie.

Pier..... Portorykańczyków. Dwudziestu wepchało się do samochodu... Rozpychają się po zasiłki z opieki społecznej. Najgorsza pier***na parada w mieście.

I nie zaczynaj mi gadać o tych z Dominikany, bo przy nich nawet Portorykańczycy wyglądają dobrze.

Pier..... Włochów z Bensonhurst z ich ulizanymi włosami, nylonowymi ubraniami i medalikami świętego Antoniego, wymachującymi kijami baseballowymi Jasona Giambiego z Louisville Sluggers, próbującymi dostać się na przesłuchanie do Rodziny Soprano.

 

Wideo: Monolog Monty'ego z filmu "25. Godzina

 

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Turysta

http://www.filmweb.pl/film/Turysta-2010-484295

 

film promujący e-papierosy :P

 

Byłem na nim w kinie ostatnio. Bardzo dobrze się ogląda (zwłaszcza Angeline Jolie :P), Johnny zagrał jak na swoje niezwykłe umiejętności aktorskie całkiem średnio niestety :) jednak film jak najbardziej do obejrzenia :)

 

Co do e-papiersów to rzeczywiście można było czasem odnieść takie wrażenie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam film "Zanim odejdą Wody/Due Date" .Śmieszna,lajtowa komedia :P

 

http://www.filmweb.pl/film/Zanim+odejd%C4%...ody-2010-530732

 

Obejrzałem dziś, szczerze spodziewałem się czegoś więcej po duecie Downey Jr. & Galifianakis, jednak film ciekawy i sporo jest zabawnych scen (jedna z psem na dłużej utkwi mi w pamięci :P)

 

Kontynuując temat komedii bardzo polecam "Och życie" (Life as we know it) Co prawda nie jest to stricte komedia, jest tam też trochę z dramatu (kobieta ma nawet uroniła parę łez) i romansu jednak pośmiać się naprawdę jest z czego.

 

Och życie

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Darling I lowe ju" świetny dokument poruszający kwestię seksturystyki Polek. Muszę przyznać, że byłem w ogromnym szoku jak zobaczyłem co wyprawiają nasze rodaczki w Hurghadzie i innych egipskich kurortach...

Zdecydowanie polecam, nie tylko z racji kontrowersyjnego tematu - po porstu ciekawy dokument.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zyH_bqEejpA...feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Darling I lowe ju" świetny dokument poruszający kwestię seksturystyki Polek. Muszę przyznać, że byłem w ogromnym szoku jak zobaczyłem co wyprawiają nasze rodaczki w Hurghadzie i innych egipskich kurortach...

Zdecydowanie polecam, nie tylko z racji kontrowersyjnego tematu - po porstu ciekawy dokument.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zyH_bqEejpA...feature=related

Ciekawe czy to nie podstawieni aktorzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×