Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

I kilka innych, ale coś do Dextera nie mogę się przekonać. Oglądałem kilka odcinków i coś mnie nie wciąga. Później jest lepiej, czy po prostu film nie dla mnie?

Spróbuj jeszcze pooglądać, bo moja Żona wciągnęła się po kilku odcinkach dopiero ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było,ale ze swojej strony mogę polecić film The Secret - Law of Attraction.Super film o prawie przyciągania w naszym życiu.

 

the-secret-2006-film.jpg

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy było,ale ze swojej strony mogę polecić film The Secret - Law of Attraction.Super film o prawie przyciągania w naszym życiu.

 

the-secret-2006-film.jpg

 

 

Mnie się też podoba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma

 

Młody prawnik dostaje intratną propozycję pracy w Firmie. Zwiedziony pieniędzmi i prezentami, nie jest świadomy, że firma prowadzi także nielegalne interesy. Kiedy zostaje zamordowanych dwóch adwokatów i kontaktuje się z nim FBI, wystawne życie Mitch'a zostaje zrujnowane. Każdy wybór - zostanie w Firmie lub współpraca z FBI oznacza dla niego śmierć. Jedyny sposób na przeżycie, to realizacja własnego planu...

 

fajny film.

 

a poza tym polecic chcialbym 2 seriale w sumie 3 ktore ogladam i sa dosyc ciekawe

 

1) supernatural

 

2) fringe

 

3) chirurdzy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja polece film Trick

 

Nie jest może rewelacją ale jak na polskie warunki całkiem przyjemnie mi się go oglądało :) . Scenariusz coś ala Vabank i Ocean Eleven

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polece film Trick

 

Nie jest może rewelacją ale jak na polskie warunki całkiem przyjemnie mi się go oglądało :) . Scenariusz coś ala Vabank i Ocean Eleven

Oglądałem, ale słaby jednak. Nie poleciłbym nikomu, bo straciłem czas na jego obejrzenie.

 

Polecam za to serial Boardwalk Empire. W produkcję serialu zaangażowany jest sam Martin Scorsese. Akcja dzieje się w USA w czasach prohibicji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polece film Trick

 

Nie jest może rewelacją ale jak na polskie warunki całkiem przyjemnie mi się go oglądało :) . Scenariusz coś ala Vabank i Ocean Eleven

taki sobie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Byłem wczoraj na The Social Network i polecam wszystkim, którzy się znajdują obecnie w podobnej sytuacji jak Mark kiedyś, a takich osób chyba trochę jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekajac Na Sobotę

 

Kontrowersyjny film produkcji HBO Central Europe, pokazujący realia niewielkiej Polskiej wsi, która co tydzień w sobotę zmienia się w wielką imprezownię.

(napisali w wyborczej http://wyborcza.pl/1,75480,8543260,My_sie_...ie_nudzimy.html

 

http://vimeo.com/16238575

 

Uwaga! Film dla widzów dorosłych +18

aaa to stąd taki duży wzrost ruchu na domenie po tym "lokalu" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było .Polskie kino amatorskie .

 

"Że życie ma sens" Fragmenty tutaj

i
Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do obejrzenia za darmo, pierwszego odcinka serialu:

The Walking Dead

 

Serial opowiada o garstce ocalałych ludzi, którzy próbują przetrwać po pandemicznej apokalipsie, stosując celne headshoty w świecie opanowanym przez zombiaki.

 

Pierwszy odcinek online z lektorem: http://www.foxtv.pl/seriale/thewalkingdead...ays-gone-by/311

 

88829561.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłem wczoraj na The Social Network i polecam wszystkim, którzy się znajdują obecnie w podobnej sytuacji jak Mark kiedyś, a takich osób chyba trochę jest :)

Nie powiem film jest calkiem niezly i daje do myslenia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polecam film Goal http://www.filmweb.pl/Gol świetny film zwłaszcza I część,

 

II- taka sobie, III jeszcze nie oglądałem.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Oglądałem pierwszą część .Nuda .Już wolę Tsubasę i Kodżiro oglądnąć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podtrzymuję, I część jest bardzo fajna, zresztą ocena 7,6 na filmweb to całkiem dobra ocena... :)

 

Przed oglądnieciem filmu zawsze sprawdzasz oceny na filmwebie ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed oglądnieciem filmu zawsze sprawdzasz oceny na filmwebie ?:)

 

 

Oczywiście, że tak

 

Poniżej 5.0 nie oglądam

 

Poza tym, był to argument, że nie koniecznie masz rację...że film jest "nudny"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mechanik

 

Film o człowieku, który nie zmrużył oka od ponad roku. Wyczerpany brakiem snu, skrywa tajemnicę która nie pozwala mu zasnąć. Jeśli ktoś lubi klimaty ludzkiego szaleństwa w stylu podziemnego kręgu, to filmem będzie zachwycony.

 

90278451.jpg

 

Zaskakujący koniec, dający do myślenia. Warto zwrócić uwagę na kartkę papieru z literkami _ _ _ _ ER która to kartka jest wyjaśnieniem tajemnicy.

 

W roli głównej niesamowity Christian Bale, który do tej roli schudł około 30kg.

 

63358010.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mechanik

 

Film o człowieku, który nie zmrużył oka od ponad roku. Wyczerpany brakiem snu, skrywa tajemnicę która nie pozwala mu zasnąć. Jeśli ktoś lubi klimaty ludzkiego szaleństwa w stylu podziemnego kręgu, to filmem będzie zachwycony.

Z tego co pamiętam to w telewizji leciał 3 dni temu .Dobry film (gościu miał niezły poczes na strychu)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×