Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler_(media)

 

Poza tym widzę, że 'wersję dla głuchoniemych' oglądałeś - nie ma jeszcze w sieci tego filmu z dobrym audio.

 

czyli to nie był spoiler :)

dlaczego zarzucasz mi taką, a nie inna wersję filmu skoro nie wiesz jaką oglądałem? :)

mam wersje z idealnym audio, obrazem, napisami i czym tylko sobie zamarzysz :)

 

pytanie skąd ściągasz filmy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
he???

ten film jest do d....

żałuję że mu poświęciłem miejsce na dysku i przez chwilę myślałem że ściągnąłem tylko część

w skrócie tragedia..

 

p.s. on w końcu zwariował czy mu to wmówili?

Na tym polega magia tego filmu... :)

Po obejrzeniu nadal nie wiesz co stało się z głównym bohaterem, a film cały czas tkwi w Twojej głowie.

Na temat zakończenia możesz poczytać Tutaj

Już 352 odpowiedzi.

Najlepiej obejrzeć go jeszcze raz :)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego zarzucasz mi taką, a nie inna wersję filmu skoro nie wiesz jaką oglądałem? :)

mam wersje z idealnym audio, obrazem, napisami i czym tylko sobie zamarzysz :D

 

pytanie skąd ściągasz filmy?

 

To chyba musisz pracować w Paramount Pictures. Daleko nie masz, więc całkiem możliwe ;-)

W chwili gdy pisałem posta, najlepsza dostępna w sieci wersja to sklejony obraz z regionu 5 z dźwiękiem 'LiNE' czyli daaaaalekim od ideału. Napisów szczęśliwie nie potrzebuję do amerykańskich filmów.

 

Co do ściągania to staram się z półki w sklepie lub w kinie oglądać, ale niestety w kraju, w którym przebywam 'Shutter Island' nie weszło do kinowej dystrybucji póki co. Zatem zdarza mi się posiłkować rs, ale to nie ma znaczenia 'skąd', ważne jaka wersja.

Zatem czekam na dobrą i przeklinam spoilery, ostatnio w recenzji 'Polityki' się jeden pojawił. :[

Edited by Pluton

Share this post


Link to post
Share on other sites
he???

ten film jest do d....

żałuję że mu poświęciłem miejsce na dysku i przez chwilę myślałem że ściągnąłem tylko część

w skrócie tragedia..

 

Może nie używałbym aż tak dramatycznych określeń, ale moim zdaniem również film jest mówiąc delikatnie kiepski. Przede wszystkim potwornie się dłuży i jest bardzo przewidywalny, dla mnie jasny był kierunek, w którym pójdzie fabuła już po kilkudziesięciu minutach filmu. Cały czas miałem wrażenie, że Scorsese w scenach retrospekcji i budowaniu napięcia próbuje imitować nastrój ze Lśnienia Kubricka, ale to niestety ani nie ten kaliber filmu, ani reżysera. Na tle standardowej kinowej sieczki film nie jest może najgorszy, ale generalnie byłem bardzo zawiedziony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
he???

ten film jest do d....

w skrócie tragedia..

p.s. on w końcu zwariował czy mu to wmówili?

Jak bym nie zrozumiał końca też bym powiedział że jest do d....

Ale mi się podobał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 rund.

 

Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań...

 

Nie powala, ale jeśli ktoś lubi amerycką sensację to będzie miał co oglądać ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, Real poleca... KATYŃ (na arzie niesmiało, tak na boku )

 

realpoleca.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyspa tajemnic / Shutter Island - obejrzałem i ogólnie polecam, choć spodziewałem się trochę lepszego filmu.

 

Idiocracy - trochę "głupawy" i oczywiście przerysowany, ale i tak polecam

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grindhouse: Death Proof by Quentin Tarantino - oj polecam ten film. To się nazywa kino akcji! Działa lepiej niż kawa o tej porze :lol: Aż dziwne, że go wcześniej nie widziałem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grindhouse: Death Proof by Quentin Tarantino - oj polecam ten film. To się nazywa kino akcji! Działa lepiej niż kawa o tej porze ;) Aż dziwne, że go wcześniej nie widziałem.

 

DD

 

Hmm.. Kawa o tej porze, dobry pomysł :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cela211.jpg

 

CELA 211

Juan Oliver zdobył pracę jako strażnik więzienny. Pragnąc wywrzeć dobre wrażenie, żegna się ze swoją ciężarną żoną i pojawia się w pracy dzień wcześniej. W trakcie obchodu po zakładzie karnym Juan ulega wypadkowi i traci przytomność. Obudzi się niedługo później w celi nr 211 i w samym środku porzuconego przez strażników, ogarniętego buntem więzienia.

 

Bardzo dobry film. Polecam!

 

http://www.filmweb.pl/f490881/Celda+211,2009

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grindhouse: Death Proof by Quentin Tarantino - oj polecam ten film. To się nazywa kino akcji! Działa lepiej niż kawa o tej porze :) Aż dziwne, że go wcześniej nie widziałem.

 

DD

 

Wiało nudą na kilometr. 10 minut na końcu to za mało żeby podnieść poziom filmu.

 

Planet Terror o wiele lepszy (tam to się dopiero działo).

 

Wnioski:

- uczeń przerósł mistrza,

- filmy Tarantina są strasznie nierówne (po bardzo dobrym filmie pojawia się przeciętny i tak na zmianę).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę może już prehistoria :), ale przypomniał mi się bardzo dobry film, który oglądałem na Video - Gry wojenne WarGames (AKA War Games) z 1983r opis filmu.

Pierwszy raz usłyszałem wtedy o hakerach :P. Teraz to pewnie już kultowy ;) film o ARPANET (przodek sieci Internet), komputerach, sztucznej inteligencji, hakerach, itd.

Tutaj znajdziecie ten film online:

http://www.ekino.tv/film,Gry-wojenne-War-G...ktor,14772.html

Edited by beldziu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Planet Terror o wiele lepszy (tam to się dopiero działo).

 

Jeśli ktoś ma chwilę wolnego w ten długi weekend, to zapraszam do obejrzenia na iplex.pl filmu Roberta Rodrigueza Grindhouse: Planet Terror

 

Link do filmu: http://www.iplex.pl/vod/p1564-planet_terror.html

 

Na iplex.pl można też obejrzeć film o którym wspominał DD a mianowicie "Grindhouse: Death Proof" Quentina Tarantino

 

Link do filmu: http://www.iplex.pl/vod/p1556-film.html

 

 

2lswmfr.jpg

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightmare On Elm Street

 

Jeśli ktoś ma chwilę wolnego w ten długi weekend, to zapraszam do obejrzenia na iplex.pl filmu Roberta Rodrigueza Grindhouse: Planet Terror

 

Link do filmu: http://www.iplex.pl/vod/p1564-planet_terror.html

 

Przepraszamy, wybrany film jest dostępny jedynie dla użytkowników znajdujących się na terenie Polski.

 

We're sorry, the requested movie can only be streamed within Poland.

 

Czułem że tak będzie :)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW "Grindhouse: Death Proof" podobał mi się dużo bardziej niż Planet Terror.

 

Dzisiaj obejrzałem film "Metoda" (El Metodo). Interesujący. Dostępny na iplex.pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś ma chwilę wolnego w ten długi weekend, to zapraszam do obejrzenia na iplex.pl filmu Roberta Rodrigueza Grindhouse: Planet Terror

 

Link do filmu: http://www.iplex.pl/vod/p1564-planet_terror.html

 

Na iplex.pl można też obejrzeć film o którym wspominał DD a mianowicie "Grindhouse: Death Proof" Quentina Tarantino

 

Link do filmu: http://www.iplex.pl/vod/p1556-film.html

 

 

2lswmfr.jpg

Dzięki domainer :rolleyes:

Death Proof faktycznie lepszy od Planet Terror no i te samochody...

Zobaczyć Fergie bez mózgu - bezcenne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie miałem polecać, ale mnie ubiegłeś.

 

Bardzo dobry film, nie wiem jakim cudem przeszedł kompletnie bez echa.

 

Potwierdzam.A gościu ze zdjęcia wygląda jak Collin Farrel :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×