Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Faktycznie bardzo poruszający film o tematyce uzależnień, nałogów itd. również polecam. :P

 

Oj dawno temu go oglądałem, jest niesamowity...

 

Z "mega" produkcji polecam krótki, ale za to bardzo rozrywkowy Matrix v 1.1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie kolonoskopia dostarcza więcej wrażeń niż Requiem for a dream. Jeśli jednak chcesz przeżyć coś więcej niż przymusowa drzemka, to zapraszam do obejrzenia kultowego filmu Terry'ego Gilliama (Monty Python)

 

Las Vegas Parano

 

lasvegasparano.jpg

 

Film który oglądany po raz dziesiąty, wciąż zaskakuje czymś co umknęło w poprzednich seansach. To film o narkotykach i ludzkim szaleństwie którego jest 100% przez cały czas trwania filmu.

 

Genialnie zagrali: Johnny Depp i Benicio Del Toro.

 

Pierwsze 10 minut filmu: http://www.youtube.com/watch?v=pIWn4v9oPVk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie kolonoskopia dostarcza więcej wrażeń niż Requiem for a dream. Jeśli jednak chcesz przeżyć coś więcej niż przymusowa drzemka, to zapraszam do obejrzenia kultowego filmu Terry'ego Gilliama (Monty Python)

 

 

ja na requiem byłem daleki od drzemki, Las Vegas Parano dobry film ale requiem imo lepsze, ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Skoro jesteśmy już przy mega klasykach to polecam Fight Club :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Skoro jesteśmy już przy mega klasykach to polecam Fight Club :P

właśnie ostatnio odświeżylem...

mało jest takiego kina, za mało

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja na requiem byłem daleki od drzemki, Las Vegas Parano dobry film ale requiem imo lepsze, ale o gustach się nie dyskutuje.

Skoro jesteśmy już przy mega klasykach to polecam Fight Club :P

wszystkie 3 sa dobre i warte obejrzenia, gusta gustami, to są filmy które po prostu trzeba zobaczyc

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oglądałem wczoraj.Można oglądnąć,ale bez szału .

 

Oglądnałem. Zgadzam się z tą opinią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
yarowa: Oglądnałem. Zgadzam się z tą opinią.

 

 

Hmmm... łudząco podobna opinia co plachcik, pewnie oglądaliście ten film razem ;)

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"New Poland" - nowy film Roberta Kaczmarka i Grzegorza Brauna

 

O wojnie, nowym ładzie po i roli propagandy sowieckiej. Warto obejrzeć, żeby również porównać obecną propagandą, którą jesteśmy karmieni.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OgCryl2Rocs

 

4 części po 15 min każda

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm... łudząco podobna opinia co plachcik, pewnie oglądaliście ten film razem ;)

 

 

Razem chyba nie, ponieważ na 100% u mojego boku siedziała podczas seansu Kobieta ;)

 

Jeśli miałbym rozszerzyć swoja opinię to raczej trzymający w napięciu film, z trochę infantylnymi, sztampowymi, nienowymi rozwiązaniami dot. tych strasznych postaci :} - ale przyjmuję, że trudno coś nowego zaproponować w tym zakresie.

Może jeszcze dodam, że chyba bardziej "nastrojowy" niż inne tego gatunku.

 

Nastawiłem się na thriller lub film na pograniczu science fiction, a la "Coś" Carpentera a "30 dni ..." to raczej horror jest.

 

I powtórzę, że "da się oglądnąć ".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz konkretnie do czego się odnosisz, chętnie podyskutuję ;) Bo rozumiem, że oglądałeś to co nazywasz bredniami. Inaczej chyba byś się nie wypowiadał? Czy się mylę? ;) Może kierujesz się przeczuciem... ;) Peace!

 

DD

 

Ja oglądałem wszystkie części:

- Dr. House

- Skazany na śmierć

- Lost (przy 4 odpadłem, serial stracił swój urok według mnie)

 

I kilka innych, ale coś do Dextera nie mogę się przekonać. Oglądałem kilka odcinków i coś mnie nie wciąga. Później jest lepiej, czy po prostu film nie dla mnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja oglądałem wszystkie części:

- Dr. House

- Skazany na śmierć

- Lost (przy 4 odpadłem, serial stracił swój urok według mnie)

 

I kilka innych, ale coś do Dextera nie mogę się przekonać. Oglądałem kilka odcinków i coś mnie nie wciąga. Później jest lepiej, czy po prostu film nie dla mnie?

 

Nie dla Ciebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dziś zaproponuje film pt. Niewidzialne Imperium - Nowy Porządek Świata zdefiniowany.

invisible%20empire.jpg

 

Film prezentuje istotę zjawiska określanego mianem New World Order. Zawiera aż 13 części, każda po 10 minut. Jest to idealna pozycja dla osób niewierzących w tzw. "teorie spiskowe".

 

Do obejrzenia na YT ( korzystajcie póki jest)

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×