Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Właśnie obejrzałem finałowy odcinek piątego sezonu Dextera. Napiszę tylko, że scenarzyści powinni tam zarabiać przynajmniej tyle co główni bohaterowie :-)

Nic więcej nie napiszę. Oglądajcie.

"Przeleciałem" całego Dextera Z Twojego polecenia :D

 

Teraz Mentalista.

Momentami zabawny. Nie wszystkim się spodoba ze względu na lekkość ale może parę osob wciągnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Przeleciałem" całego Dextera Z Twojego polecenia :D

 

Teraz Mentalista.

Momentami zabawny. Nie wszystkim się spodoba ze względu na lekkość ale może parę osob wciągnie.

 

 

To od razu Castle do kompletu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojarzycie może świeżą produkcję z pociągiem w roli głównej? Jak byłem miesiąc temu w MK to zapowiadali między innymi ten film. Coś tam coś tam pociąg i nie może się zatrzymać czy jakoś tak :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam "Exit Through the Gift Shop" Banksego.

http://www.filmweb.pl/film/Wyj%C5%9Bcie+pr...ami-2010-559694

 

Tu o Banksym:

http://en.wikipedia.org/wiki/Banksy

 

Edit:

A ja polecę Dom Zły. Jeden z lepszych polskich filmów ostatnimi czasy.

 

http://www.filmweb.pl/film/Dom+z%C5%82y-2009-470384

Też polecam.

Edited by qba.guzik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio głównie chorowałem, więc jak nigdy znalazłem trochę czasu na kilka filmów. Właściwie nie mogę polecić żadnych nowości, bo nadrabiałem zaległości z ostatnich lat :-)

 

Ale do rzeczy. W końcu mogłem obejrzeć "Bękarty Wojny", ktoś mi kiedyś go odradzał, że niby to nie już ten Tarantino. A ja uważam, że jest to chyba najdoskonalsze jego dzieło! (zaraz po Reservoir Dogs). W ciągu 2 tygodni obejrzałem go 3 razy, tak mi się podoba. To jeden z tych filmów, które chce się oglądać dla samego oglądania, chociaż zna się już całą fabułę. Poszczególne sceny są tak genialnie zagrane, że chce się je chłonąć i podziwiać. Christoph Waltz po mistrzowsku zagrał oficera SS, sceny z jego udziałem mógłbym odtwarzać na okrągło, geniusz! Brad Pitt też po raz kolejny udowodnił, że ma talent nieprzeciętny. No i akcja trzyma w napięciu do samego końca. U mnie ten film ma zapewnione miejsce w top10 na baaardzo długo.

 

Jak już jesteśmy przy akcji to polecam też "The Bank Job", dobry angielski film o napadzie na bank, na podstawie prawdziwej historii.

 

Jako że uwielbiam komedie to polecę też znakomity francuski "Jeszcze dalej niż północ" (koniecznie z lektorem!), kilka razy spadłem z kanapy ze śmiechu - dosłownie! :-) oraz "Zgon na pogrzebie" (wersja brytyjska, bo jest ponoć amerykański remake, ale nie oglądałem) - jak wyżej - kupa śmiechu, z tym, że trzeba lubić angielski czarny humor.

 

To te najciekawsze, które ostatnio widziałem...

 

PS. Aha, może jeszcze "Butelki zwrotne", nie tylko dla miłośników czeskiego kina - nie wiem czy to nazwać komedię romantyczną czy kino moralnego niepokoju, ale z pewnością wart obejrzenia.

Aaaa! I jeszcze czeski "Jedna ręka nie klaszcze" - no tak dziwny, absurdalny i śmieszny jednocześnie, że chyba tylko Czesi mogli taki zrobić :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja polecam TRON: Dziedzictwo.

Fabuła nie powala, ale dla samej ścieżki dźwiękowej warto się wybrać ;)

Jeśli ktoś jeszcze nie widział lub nie słyszał:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś jeszcze nie widział lub nie słyszał:

Tron Legacy - Soundtrack OST - 09 Outlands -

Tron Legacy - Soundtrack OST - 04 Recognizer -

Tron Legacy - Soundtrack OST - 07 Rinzler -

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

również polecam, w szczególności Millennium.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam film

 

Wschodnie obietnice / Eastern Promises :wacko:

 

 

 

Ps Znacie jakieś dobre strony z filmami online bez limitów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×