Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

Od 7 lipca do 14 lipca na Onet VOD można obejrzeć bezpłatnie kilka filmów.

 

chaostheorymovieimage.jpg

 

Teoria Chaosu

 

Bohaterem filmu jest 30-letni autor poradników mówiących, jak najlepiej zorganizować sobie życie. Zgodnie z porzekadłem, iż szewc bez butów chodzi, nie wiedzie mu się najlepiej. Zdradza żonę, a kiedy ta go zostawia, dowiaduje się, iż nie jest ojcem dziecka, które od lat uważał za swoje. Nic więc dziwnego, że nagle traci grunt pod nogami i z większą uwagą zaczyna się przyglądać dokonaniom swego życia.

 

http://www.filmweb.pl/film/Chaos+Theory-2007-270687

 

Zobacz zwiastun filmu

 

Link do filmu: http://vod.onet.pl/teoria-chaosu,5387,film.html

 

 

Inne Filmy na lato: http://vod.onet.pl/filmy-na-lato-bezplatni...aktualnosc.html

 

 

Onet przygotował także Mocne uderzenie. Mocne uderzenie to propozycja dla osób szukających w filmach mocnych wrażeń, efektowych scen akcji oraz potężnej dawki adrenaliny. Filmy są prezentowane bezpłatnie.

 

Więcej: http://vod.onet.pl/mocne-uderzenie-bezplat...aktualnosc.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNTHINKABLE

 

unthinkable-movie-photo_011.jpg

 

 

 

Jak na razie IMHO najlepszy film 2010 roku.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shrek 3(D), Predators - nie polecam. Oba filmy zrobione na siłę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z mojej strony polecam: Drużyna A

 

Przyjemne kino :)

 

Daleko im od serialu :D . Film zrobiony dla efektów z płytką fabułą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla lubiących starsze czarno-białe filmy polecam dwa kapitalne filmy: "Człowiek Słoń" (rola młodego Anthony Hopkinsa) oraz 12 Gniewnych Ludzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogladałem kilka dni temu INCEPTION.

W sumie warto zobaczyć ale nie kładzie na kolana.

 

Pomieszanie MATRIX'a z 007 i elementami "onion effect" w odniesieniu do budowania rzeczywistości.

Koncept w sumie nie nowy tyle że wykonany poprawnie żeby nie powiedzieć efekciarsko.

 

Zapadanie w sen 3 poziomy w głab jest bardziej naiwne niż ciekawe, niemniej odbierajac ten film jako cały package (storyline + FX) nikt nie powinien się nudzić.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogladałem kilka dni temu INCEPTION.

W sumie warto zobaczyć ale nie kładzie na kolana.

 

Pomieszanie MATRIX'a z 007 i elementami "onion effect" w odniesieniu do budowania rzeczywistości.

Koncept w sumie nie nowy tyle że wykonany poprawnie żeby nie powiedzieć efekciarsko.

 

Zapadanie w sen 3 poziomy w głab jest bardziej naiwne niż ciekawe, niemniej odbierajac ten film jako cały package (storyline + FX) nikt nie powinien się nudzić.

 

Śmiem twierdzić, że DiCaprio w ostatnich swoich filmach pokazuje się z coraz to lepszej strony jako aktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze dalej niż północ

Świetna komedia ! :)

hehe bylem na tym, tez bardzo mi sie podobal. Uwielbiam Danyego Boona, chociaz w Kobieta na Marsie, Mezczyzna na Wenus maksymalnie rozczarowal

 

Dzis we Wroclawiu konczy sie Era Nowe Horyzonty

Widzialem tylko 4 filmy, ale 2 z nich mozna polecic (oczywiscie o ile ktos lubi niszowe kino :)

Moj pies Tuplin

Tetro - rez. Francis Ford Coppola

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam Incepcje!

Właśnie we wtorek idę do kina :) Myślę, że nie będę żałował :)

 

Polecam koszmar z ulicy wiązów. Ci co oglądali wcześniejsze wersje nie zawiodą się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja chciałbym polecić cykl filmowy pt. "Święta polskie". Jest trochę do pooglądania, trochę do pomyślenia :ph34r: POLECAM! :ph34r:

Zolty szalik - z ww. cyklu - wlasnie za chwile na Kino Polska. Kto nie widzial - POLECAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×