Jump to content
DD

Jakie filmy polecacie?

Recommended Posts

oj0coi.jpg

 

Chłopcy z baraków (Trailer Park Boys The Movie)

 

Filmowa wersja popularnego kanadyjskiego serialu komediowego "Chłopaki z baraków" (Trailer Park Boys).

 

Film do obejrzenia legalnie i w całości(bez logowania i instalowania) tutaj: http://www.iplex.pl/vod/p249-chlopcy_z_bar...ler_park,0.html

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

iplex.pl - nowy serwis, gdzie można legalnie obejrzeć filmy w Internecie. Zapowiada się całkiem dobrze!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
iplex.pl - nowy serwis, gdzie można legalnie obejrzeć filmy w Internecie. Zapowiada się całkiem dobrze!

 

DD

 

Czytałem na wp o nim . Poki co uboga oferta . Poczekajmy na rozkręcenie się

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś udałem się na film Księga Ocalenia , polecam . Film z klimatem . Fani Mad Maxa czy Fallouta będą zadowoleni :rolleyes:

Namówiłeś mnie i poszedłem rano do kina - lubię jak jest mało ludzi na sali. :) Warto było, bardzo przyjemny film. :) Dzięki za rekomendację!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Namówiłeś mnie i poszedłem rano do kina - lubię jak jest mało ludzi na sali. :) Warto było, bardzo przyjemny film. :rolleyes: Dzięki za rekomendację!

 

Cała przyjemność po mojej stronie .Dość często chadzam do kin bo mam je za darmo . Jeżeli jakiś film będzie mi się podobał będę was informował w tym dziale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
iplex.pl - nowy serwis, gdzie można legalnie obejrzeć filmy w Internecie. Zapowiada się całkiem dobrze!

 

DD

 

No cos zaczyna sie dziac :rolleyes: ciekawa inicjatywa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedługo wychodzą nowe filmy tego reżysera: Cop Out and Brooklyn`s Finest

Trailery wyglądają ciekawie ;)

 

 

Nie wiem kiedy będą w Polsce, ale na pewno niedługo:

cop out - jeśli chcecie się pośmiać

brooklyn`s finest - piękny film, nawet nie zaczynam opisywać ;) (lepszy od training day)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś wybrałem się do iMAX-a

 

A ja polecę Alicje w krainie czarów ;) .Przyjemna fabuła a efekty 3D biją na głowe Avatara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja chciałbym polecić cykl filmowy pt. "Święta polskie". Jest trochę do pooglądania, trochę do pomyślenia :) POLECAM! :ph34r:

Oglądałem Żółty szalik, ale nie wiedziałem, że jest cała seria, dzięki :lol:

 

A ja polecam Wycieczkowicze / Účastníci zájezdu na iplex.pl - całkiem przyjemna komedia w czeskim stylu i w czeskich realiach :)

http://www.iplex.pl/vod/p1293-film.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądając oskary zaciekawił mnie zwycięzca tej gali , mianowicie film "W pułapce wojny" Z uwagi iż nie ma go w Polskich kinach , nabyłem go na dvd . Świetny film , polecam . Zasłużenie pokonał Avatara

 

DjSzpadel : nie wiem co widzisz w tym filmie Randka w ciemno . Nudny jak flaki z olejem , po raz kolejny ta sama obsada co w poprzednich super hiper produkcjach polskich . A fabułę rozgryzłem juz na początku wiedząc że będzie z tym barmanem ;P

 

Dobrych polskich komedii można policzyć na palcach jednej dłoni . A teraz to co robią to tandetne romansidła z tą samą non stop obsadą ( kot , szyc , maciąg , stenka i mniej znani ) myśląc iż są śmieszni

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×