Jump to content

Recommended Posts

Z czystej ciekawości pytam czy proponowałeś tą domenę nk? Taka nietypowa ta literówka że może by byli zainteresowani.

 

 

nie;)

choc teraz jest troszke za pozno, dopoki mieli nasza-klasa...to byla wieksza szansa;)

ale byc moze puszcze im jakiegos mejla;)

a noz za jakis grosik poszlaby;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykładowe rozszerzenie: tanie latanie.... Z pewnością warta więcej niż obecne 160 zł

Czyli może jednak jest jakaś wartość w domenach L-L.pl? :(

 

Z tego co pamiętam, to L-L.com kosztują połowę trzyliterówek LLL.com. Oczywiście to dla przeciętnych domen, bo nazwy typu c-v.pl czy a-a.pl mogą kosztować znacznie więcej. Inne też ceny zapłaci odbiorca końcowy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie widzę nic specjalnego w tych domenach. Brzydkie jak nie wiem co, w głębokim cieniu „zwykłych” dwuliterówek. Na pewno jakieś tam wartościowe transakcje będą, w końcu każda potwora znajdzie swego amatora, ale jeśli ktoś planuje lub zainwestował w więcej takich domen, to moim zdaniem niezbyt udana inwestycja. Sam mam tylko dwie: a-z.pl, którą kupiłem jak jeszcze większość tych myślnikówek była wolna, i c-a.pl, którą traktuję jako literówkę c-and-a.pl. ;-) Kiedyś dostałem w pakiecie e-n.pl, jednak nie widziałem dla niej kompletnie zastosowania, wiec ją wyrzuciłem. Podobnie f-x.pl, którą kiedyś miałem w rezerwacji – niby ładna, od F/X, ale jednak nie zdecydowałem się jej opłacić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny trzyznakowe złożone z dwóch liter i myślnika mogą mieć zastosowanie niemniej uniwersalne niż zwykłe dwuliterówki.

Skojarzeń/rozwinięc może być tak wiele jak wiele jest wyrazów, które zaczynają się od tych liter.

 

Spójrzmy chociażby na domenę n-n.pl.

Jak to kojarzycie ? Najlepsze Nieruchomości, Nadmorskie Nieruchomości, Najtańsze Nieruchomości, Nasze Nieruchomości, Nowe Nieruchomości, Nysa Nieruchomości ...

A to tylko kilka skojarzeń z frazą "nieruchomości".

 

A teraz podobne pytanie - jak kojarzycie domenę w-n.pl ?

Warszawskie Nieruchomości ? Wrocławskie Nieruchomości ? Wielkopolskie Nieruchomości ? , .....

 

Jeśli dobrze się trafi, to można z takiej domeny wyciągnąć naprawdę ładne pieniądze.

Trzeba mieć jednak trochę przeczucia , wiedzy lub szczęścia.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny trzyznakowe złożone z dwóch liter i myślnika mogą mieć zastosowanie niemniej uniwersalne niż zwykłe dwuliterówki.

Skojarzeń/rozwinięc może być tak wiele jak wiele jest wyrazów, które zaczynają się od tych liter.

 

Spójrzmy chociażby na domenę n-n.pl.

Jak to kojarzycie ? Najlepsze Nieruchomości, Nadmorskie Nieruchomości, Najtańsze Nieruchomości, Nasze Nieruchomości, Nowe Nieruchomości, Nysa Nieruchomości ...

A to tylko kilka skojarzeń z frazą "nieruchomości".

 

A teraz podobne pytanie - jak kojarzycie domenę w-n.pl ?

Warszawskie Nieruchomości ? Wrocławskie Nieruchomości ? Wielkopolskie Nieruchomości ? , .....

 

Jeśli dobrze się trafi, to można z takiej domeny wyciągnąć naprawdę ładne pieniądze.

Trzeba mieć jednak trochę przeczucia , wiedzy lub szczęścia.

 

W pełni się zgadzam z Tobą Kangur. Drzemie w nich naprawdę spory potencjał i nie zgodzę się z pb, że źle one wyglądają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosty przykład - jak podyktować komuś adres "n-k.pl" przez telefon?

en myślnik ka kropka peel ( lub en myślnik ka peel )

Gdyby nie było myślnika powiedziałbym: en ka kropka peel ( lub en ka peel )

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby mój rozmówca zapisał przy tej drugiej opcji enka.pl :(

 

A tak przy okazji często podajesz adresy internetowe przez telefon ?

Ja je najczęściej wysyłam smsem lub mailem.

Najczęściej widuje je jednak w różnorakich wzrokowych formach reklamowych: tv, billboardy, ulotki, plakaty, bannery, reklamy na pojazdach, gadżety, mail ...

W takich sytuacjach jeden myślnik pomiędzy dwiema literkami najczęściej da się zapamiętać lub szybko zapisać.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu mialem w rezerwacji t-v*.pl i choć TV kusiło to nie zdecydowałem się na rejestrację takiego dziwactwa. Nie straciłem milionów jak powiedzą co niektórzy, takie domeny oprócz jakiś dziwnych wyjątków jak n-k.pl warte są 0zł i nic poza tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu mialem w rezerwacji t-v*.pl i choć TV kusiło to nie zdecydowałem się na rejestrację takiego dziwactwa.

 

No może to i racja patrząc na dziejszą aukcję.

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=12568

 

Pomimo tego, iż Blazej znalazł dość ciekawe rozwinięcie t-l (tanie latanie) domena poszła raptem za 210 pln ;) Tyle co gorszej klasy 3 literówka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo tego, iż Blazej znalazł dość ciekawe rozwinięcie t-l (tanie latanie) domena poszła raptem za 210 pln ;) Tyle co gorszej klasy 3 literówka. :P

No to już nie tak źle. Ceny L-L.com są poniżej cen LLL.com. Tylko u nas ceny domen trzyliterowych mają pewnie jeszcze sporo do nadrobienia ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu mialem w rezerwacji t-v*.pl i choć TV kusiło to nie zdecydowałem się na rejestrację takiego dziwactwa. Nie straciłem milionów jak powiedzą co niektórzy, takie domeny oprócz jakiś dziwnych wyjątków jak n-k.pl warte są 0zł i nic poza tym.

 

To jakiś czas temu to było minimum na początku 2006 :-)

T-V.pl od ponad 2 lat to moje jedyne "dziwactwo" typu L-L.pl

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jakiś czas temu to było minimum na początku 2006 :-)

T-V.pl od ponad 2 lat to moje jedyne "dziwactwo" typu L-L.pl

 

Pozdrawiam

ech jak ten czas leci, że się go nawet nie zauważa ;)

 

No może to i racja patrząc na dziejszą aukcję.

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=12568

 

Pomimo tego, iż Blazej znalazł dość ciekawe rozwinięcie t-l (tanie latanie) domena poszła raptem za 210 pln ;) Tyle co gorszej klasy 3 literówka. :P

Dla sprzedającego to bardzo dobra cena za tego typu domenę. Czasem domainerzy potrafią we własnym gronie wpędzać się w szaleństwo cenowe, kupując rózne domeny - niekoniecznie dużo warte. Za rok będzie pierwsze starcie i kto wie, może przeżyją to starcie, tylko najsilniejsze portfolia a te mają w swoim składzie dobre, komercyjne frazy które można sprzedać konkretnemu odbiorcy. Domeny do których dokleja się przeznaczenie mogą być na straconej pozycji .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×