Jump to content
Hekko.pl

Domenkowo.pl - nowe aukcje domen

Recommended Posts

Oddaję do użytku nowy serwis z aukcjami domen. Serwis jest BEZPŁATNY.

Obecnie wszystkie domeny które są wystawiane na sprzedaż są domenami własności firmy HEKKONET (złapane, wygasłe i inne zarejestrowane w ramach testowanego oprogramowania).

Być może jeśli będzie zainteresowanie zostaną w przyszłości dodane aukcje Użytkowników.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub też wątpliwości które na pierwszy rzut oka dla starych wyjadaczy grożą czymś niedobrym proszę o opinie ;)

 

http://www.domenkowo.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że portfolia przestały być modne.

Teraz to się nazywa giełda domen ;)

Która to już ?

Piąta ?

Szósta ?

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego w dziale 'aukcje' sa tylko te aukcje ktore koncza sie dzis?

Generalnie moim zdaniem konieczny jest podzial domen na kategorie tematyczne, chociaz z drugiej strony to tak jak patrze na iles to nie wiem czy taki konieczny...w kazdym razie o ile sie rozrosnie to kategorie to mus.

Poza tym przydalyby sie informacje o tym od kiedy byla zarejestrowana, czy cos bylo pod domena czy tak sobie stala, PR, ranking alexy...

 

To tak na poczatek ;)

powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że portfolia przestały być modne.

Teraz to się nazywa giełda domen ;)

Ludzie lubią licytować ;)

 

Powodzenia

Dzięki.

 

 

Dlaczego w dziale 'aukcje' sa tylko te aukcje ktore koncza sie dzis?

Są tam wszystkie aukcje, żadna z nich nie kończy się dziś.

 

 

Generalnie moim zdaniem konieczny jest podzial domen na kategorie tematyczne, chociaz z drugiej strony to tak jak patrze na iles to nie wiem czy taki konieczny...w kazdym razie o ile sie rozrosnie to kategorie to mus.

Oczywiście przy większej ilości będzie konieczny podział.

 

Poza tym przydalyby sie informacje o tym od kiedy byla zarejestrowana, czy cos bylo pod domena czy tak sobie stala, PR, ranking alexy...

Na pewno zostanie wprowadzone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, tego się obawiałem. Słuchajcie, rozumiem, że każdy z Was chce zarobić, ale czy nie lepiej jest połączyć siły i pracować nad wspólnym dziełem - serwisem aukcyjnym?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eh, tego się obawiałem. Słuchajcie, rozumiem, że każdy z Was chce zarobić, ale czy nie lepiej jest połączyć siły i pracować nad wspólnym dziełem - serwisem aukcyjnym?

 

W pewnym sensie masz rację. Ale gdyby myśleć tym tokiem.. to w Polsce mogłaby być jedna firma od sprzedaży domen ( o zgrozo ), jedna firma hostingowa itd.. Najlepsza jest jednak zdrowa konkurencja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domenkowo?

 

rozumiem że chodzi o domenki, takie malutkie domeny z końcóweczkami .peeluniami

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że portfolia przestały być modne.

Teraz to się nazywa giełda domen :)

Która to już ?

Piąta ?

Szósta ?

Powodzenia

 

Chyba tak. Zresztą dla kupujących konkurencja jest dobra :)

 

#spadly.pl + IDN ;)

 

 

W pewnym sensie masz rację. Ale gdyby myśleć tym tokiem.. to w Polsce mogłaby być jedna firma od sprzedaży domen ( o zgrozo ), jedna firma hostingowa itd.. Najlepsza jest jednak zdrowa konkurencja :P

 

Co do konkurencji to masz oczywiście rację ;) Przydałaby się większa liczba wystawionych domen.

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

tego sie obawialem ale to juz nieuchronne... po sukcesie dropped takie serwisy beda wychodzic jak grzyby po deszczu, niedlugo trzeba bedzie odwiedzac 30 auckji dziennie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tego sie obawialem ale to juz nieuchronne... po sukcesie dropped takie serwisy beda wychodzic jak grzyby po deszczu, niedlugo trzeba bedzie odwiedzac 30 auckji dziennie ;)

 

 

A wolałbyś żeby tylko jeden miał monopol?

Tak naprawdę to wystarczy mieć plik strefy i trochę gotówki na opcje. Zauważ, że na dropped większość fajnych domen leci z opcji nie z łapania.

Trzeba się spieszyć z zakładaniem własnych bo za pół roku wszystko już będzie miało opcje ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wolałbyś żeby tylko jeden miał monopol?

Tak naprawdę to wystarczy mieć plik strefy i trochę gotówki na opcje. Zauważ, że na dropped większość fajnych domen leci z opcji nie z łapania.

Trzeba się spieszyć z zakładaniem własnych bo za pół roku wszystko już będzie miało opcje ;)

 

Wtedy Nask wprowadzi opcja na opcje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis nawet ładnie wykonany (tylko że nie zawsze CSS się ładuje), ale domena porażka. :-P

 

Życzę miłego aukcjonowania. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tego sie obawialem ale to juz nieuchronne... po sukcesie dropped takie serwisy beda wychodzic jak grzyby po deszczu, niedlugo trzeba bedzie odwiedzac 30 auckji dziennie ;)

 

Nikt Ci nie każe ich odwiedzać. Mi to pasuje, można sprzedać trochę domen. Na Dropped wszystko ginie w gąszczu innych domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt Ci nie każe ich odwiedzać. Mi to pasuje, można sprzedać trochę domen. Na Dropped wszystko ginie w gąszczu innych domen ;)

 

Można też kupić wiele w fajnych cenach przez to, że nie wszyscy zaglądają gdziekolwiek poza dropped.

#zabawkiogrodowe.pl, #duzaodziez.pl czy #nieruchomoscionline.pl ;)

 

EDIT:

Domena to rzeczywiście porażka. :P

 

#domainsplatform.pl

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne by było jakbyś posegregował domeny które spadły a które są Twoją własnością, bo teraz jest coś ala dropped + aftermarket.

 

Życzę sukcesów z serwisem, prostota serwisu zasługuje na duży plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstawa serwisów aukcyjnych to dobre domeny - jak na razie takich nie widzę na tej aukcji, ale mam nadzieję, że z czasem to się zmieni. Nie ma znaczenia layout, nie ma aż takiego dużego znaczenia funkcjonalność, liczą się domeny premium, które za sensowne pieniądze można kupić w takim serwisie. No i ta domena - faktycznie nie brzmi zbyt poważnie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można też kupić wiele w fajnych cenach przez to, że nie wszyscy zaglądają gdziekolwiek poza dropped.

 

Taki przywilej pioniera. Ale z drugiej strony, np. listing.pl ignoruje serwisy poza allegro, swistakiem i dropped (co jest dla mnie o tyle przykre że byłem betatesterem tego serwisu, ale wtedy jeszcze nie uruchomiłem złapane.pl, a w międzyczasie zmienił się właściciel/operator... więc trudno mieć pretensje), a mógłby być dobrym punktem zbiorczym wszystkich domen oferowanych na aukcjach – przecież w małych serwisach niejednokrotnie można znaleźć dużo lepsze domeny niż w allegrowym panoptikum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedział Miś USzatek ;)

 

masz jakieś wątpliwosci? to czytaj poniżej ;)

 

 

 

...domena porażka. :-P

 

....domena - faktycznie nie brzmi zbyt poważnie :P
Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki przywilej pioniera. Ale z drugiej strony, np. listing.pl ignoruje serwisy poza allegro, swistakiem i dropped (co jest dla mnie o tyle przykre że byłem betatesterem tego serwisu, ale wtedy jeszcze nie uruchomiłem złapane.pl, a w międzyczasie zmienił się właściciel/operator... więc trudno mieć pretensje), a mógłby być dobrym punktem zbiorczym wszystkich domen oferowanych na aukcjach – przecież w małych serwisach niejednokrotnie można znaleźć dużo lepsze domeny niż w allegrowym panoptikum...

 

nie ignoruje;)

wystarczylo napisac prosbe;)

 

w wolnym czasie napisalbym sam do Ciebie;) i do pozostalych serwisow aukcyjnych

na razie ze Swistakiem dogaduje format pobierania danych, bo parsowanie stron jest bezsensowne...

 

Ryszard, listing.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma znaczenia layout, nie ma aż takiego dużego znaczenia funkcjonalność, liczą się domeny premium, które za sensowne pieniądze można kupić w takim serwisie. No i ta domena - faktycznie nie brzmi zbyt poważnie ;)

DD

Danielu, tylko nie wdrażaj tych pomysłów do active ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, tylko nie wdrażaj tych pomysłów do active ;)

 

Popieram

Rzeczywiście nie wygląd jest najważniejszy w tego typu serwisach ale nie wiem dlaczego hekko nie dogadał się z np. intersonem, żeby zrobił mu coś fajnego? Wg mnie obecny layout do bani. Bardziej pasuje ze stroną z własnym portfolio niż serwis aukcyjny domen.

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz jakieś wątpliwosci? to czytaj poniżej ;)

To było ironiczne.. ech

 

Popieram

ale nie wiem dlaczego hekko nie dogadał się z np. intersonem, żeby zrobił mu coś fajnego?

 

Ponieważ nie potrzebuję zlecać czegoś zewnętrznej firmie ;)

 

 

 

Serwis z założenia nie ma być nie wiadomo czym, pomału wprowadzę kilka sprawdzonych rozwiązań. Dziękuję wszystkim za opinie, te dobre i te bardziej krytyczne - te drugie przyjmuję z całą pokorą i obiecuję poprawę :P Myślę, że ten temat można już zamnkąć, kolejne będą zakładane w momencie gdy w serwisie zajdą poważniejsze zmiany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] nie wiem dlaczego hekko nie dogadał się z np. intersonem, żeby zrobił mu coś fajnego?

To akurat uważam za plus - nie ma sensu tworzyć kolejnych dwudziestu serwisów opartych na tym samym enginie - dobrze, że powstaje coś nowego. Mam nadzieję, że serwis się rozwinie we właściwym kierunku, bo rynek nie jest jeszcze nasycony. A że nie od razu Kraków zbudowano.. no cóż.. będziemy czekać na rozwój wypadków ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×