Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Sprzedam kilka domen .pl

Recommended Posts

Do sprzedania kilka domen:

pomocy.pl

pomoce.pl

zwierze.pl

duety.pl

murawa.pl

paragrafy.pl

uchwaly.pl

rzad.com.pl

pozadanie.pl

ciuch.pl

produkcje.pl

 

Kazda okolo 500zł

 

Kontakt PW

 

Pakiet taniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kazda okolo 500zł

 

Jak zwykle przesadzasz. :-P

Kilka z nich miałem nawet zarezerwowanych, ale nie opłaciłem, bo wg mnie nie są warte reg fee. ;-)

 

No ale to nie temat o wycenach, więc możesz skasować mój post. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podaj przykładowe zastosowania dla tych domen, bo raczej poważnych zastosowań nie widze.

Nie mam zamiaru pisać bajek. To nie allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak zwykle przesadzasz. :-P

Kilka z nich miałem nawet zarezerwowanych, ale nie opłaciłem, bo wg mnie nie są warte reg fee. ;-)

 

Rajciu vpb moje portfolio jest słabe, powyższe domeny apze "reg fee" stary to co Ty masz za domeny? Musisz mieć najlepsze portfolio domen w Polsce same "jednoliterówki" :)

 

 

polm83 nie wiem czy zajmujesz się domenami ale jeśli tak i nie widzisz zastosowania tych nazw to odpuśc sobie sprzedaż domen za miliony zanim stracisz kupe kasy na kupno bezwartosciowych adresów .

 

Zanim wyda wam się że jakakolwiek domena jest słaba warto sprawdzić możliwości tej nazwy np. w wyszukiwarce wolnych domen i google(to konieczność przed wyceną - precz z wycenami z głowy czy też z sufitu!!)

Np. Pomoce.pl - w Polsce mnóstwo poważnych firm i sklepów zajmuje się pomocami szkolnymi - to rynek który nigdy się nie skończy bo głąbów przybywa :D więc chyba nie muszę mówić ile jest warta taka krótka nazwa z najlepszym rozszerzeniem .pl

Albo murawa.pl wyśmienita domena na serwis o piłce nożej - zwłaszcza teraz na fali Euro 2012 - stworzyć serwis i sprzedać na Allegro za sporą kasę. Poza tym wiele firm sprzedaje murawy bo jest to termin z ogrodnictwa zwłaszcza teraz kiedy będzie szał na murawy stadionowe. Mam dalej wymieniać zalety i przeznaczenie tych domen? Według mnie za kilka z tych domen - 500 zł od łepka(czy też literki) zł to bardzo atrakcyjna cena.

 

ps. Nie jest to tekst sponsorowany przez apze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuje sie pod tym co napisal 911. Kilka z tych domen, ma naprawde spory potencjal. Przypuszczam, ze Apze ma kilkaset tego typu domen, dlatego nie zal mu sie pozbyc kilku za 500 zl sztuka. :)

Mysle, ze aktualnie na fali Euro 2012 wystawiajac nawet na Allegro domene murawa.pl mozna by dostac za nia m.in. 2000 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rajciu vpb moje portfolio jest słabe, powyższe domeny apze "reg fee" stary to co Ty masz za domeny? Musisz mieć najlepsze portfolio domen w Polsce same "jednoliterówki" :)

 

Ja też mam sporo słabych domen, a portfolio mam zapewne mniej imponujące niż apze, ale fakt jest taki, jak napisałem powyżej: zastanawiałem się nad kupnem niektórych z nich, ale oceniłem je poniżej reg fee i nie opłaciłem – wziął je apze. Być może pomyliłem się, tak się zdarza i inni na tym korzystają. Tak jak ja korzystam na pomyłkach innych. Zgadzam się, że niektóre są dobre, ale niektóre są moim zdaniem słabe, więc przesadą jest wycenianie ich jak leci po 500 zł. Nic osobistego. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastanawiałem się nad kupnem niektórych z nich, ale oceniłem je poniżej reg fee i nie opłaciłem – wziął je apze. Być może pomyliłem się

 

 

IMHO nie pomyliłeś się .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×