Jump to content
nunaskakarls

Domena org.pl na Allegro !!!!

Recommended Posts

Czytanie ze zrozumieniem się kłania – na sprzedaż jest domena www.org.pl, a nie org.pl.

 

Ale to prawda, że ta domena jest „zablowana” i gdyby wygasła, to nikt nie mógłby jej już zarejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czemu nie mogę założyć opcji np na www.pl? :)

 

J.w., czytanie zew zrozumieniem. Domeny „www” we wszystkich obsługiwanych przez NASK końcówkach są „zablowane”.

Share this post


Link to post
Share on other sites
J.w., czytanie zew zrozumieniem. Domeny „www” we wszystkich obsługiwanych przez NASK końcówkach są „zablowane”.

 

No cóż. A ja swego czasu jeszcze nieświadomie chciałem dać na allegro .... :) za #WWW.nieruchomosci.pl będąc przekonanym, że licytuje nieruchomosci*pl. Właściwie wtedy dla mnie nie było różnicy pomiędzy #www.nieruchomosc.pl a nieruchomosci.pl

A to i tak chyba nie dużo ;)

Wg mnie najdroższa trzyliterówka i to w domenie funkcjonalnej ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą ktoś pozbywa się ciekawego zbiorku:

 

Jakoś nie widzę tego o czym piszesz. Widzę aukcje z zaporową ceną minimalną, a więc raczej osobliwa próba wyceny tych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie widzę tego o czym piszesz. Widzę aukcje z zaporową ceną minimalną, a więc raczej osobliwa próba wyceny tych domen.

 

No dokładnie :)

Mnie tylko 1 interesuje cf.pl ale tylko dlatego, że mam centrumfinansowe.pl i byłaby fajnym uzupełnieniem. Może się nie znam ale za 44k to mam 4 motel.pl ;) Jak dla mnie przynajmniej jakaś konkretna domena. Zresztą ostatnio po którejś aukcji dostałem maila z propozycją sprzedaży 2 literówki poniżej 10k. Cena minimalna na aukcji nie została osiągnięta. ;)

 

Lepiej jakby wystawił od 1zł i ewentualnie dał zaporową minimalną a tak nawet się nie dowie, że może ktoś np. za cf.pl dałby 35k. Chyba, że będzie zdesperowany i będzie słał maile.

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
przyznać się... może Pan Daniel potrzebuje pieniążków na waciki... :)

 

przyznaj się kim ty jesteś, bo byli tu już różni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×