Jump to content
heden.pl

motel.pl

Recommended Posts

Na ile ja wyceniacie? I proszę nie sugerujcie się ceną jaką za nią dałem. Dla jednych była niska, dla drugich za wysoka a jeszcze dla innych w sam raz ;)

Liczę na rzetelne Wasze opinie.

 

Dodam, że sprzedać jej nie chcę. Ostatnio większość domen kupuję z myślą o stworzeniu sobie zaplecza reklamowego (dla głównego mojego biznesu - finanse) w postaci kilku - kilkudziesięciu serwisów.

 

EDIT:

Napisałem przy okazji rozmowy o aukcji, że dam ją do wyceny jak już zmieni właściciela ale gdzieś mi to uciekło.

 

@Michal: Myślę o jakiejś bazie noclegowej. Model.de - tego nie widziałem, ceny większości motel.* na Sedo raczej nie powalają ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już swoje ochy i achy pisałem na temat tej domeny. Nie pamiętam(nie wiem?) ile dałeś ale z pewnością było warto. Jak sprzedawać to za niskie/średnie xx.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pamiętam(nie wiem?) ile dałeś ale z pewnością było warto. Jak sprzedawać to za niskie/średnie xx.xxx

Za niskie xx.xxx to heden kupił domenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że gdybym miał odpowiednie zaosby finansowe w czasie gdy była aukcja na allegro to bym ją kupił bez zastanowienia.

Gratuluje. Domena na pewno warta więcej niż dałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że gdybym miał odpowiednie zaosby finansowe w czasie gdy była aukcja na allegro to bym ją kupił bez zastanowienia.

Gratuluje. Domena na pewno warta więcej niż dałeś.

A ja właśnie miałem pisać że domena trochę przepłacona i nie warto było spieszyć się z Kup Teraz. Moim zdaniem można było poczekać do zakończenia aukcji i nastepnie negocjować 30% rabat - myślę że sprzedawca zgodziłby się na taką cenę.

Domena dobra ale tylko pod warunkiem że sam zrobisz na niej serwis z bazą miejsc noclegowych. Nie oszukujmy się, żaden motel tego nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie oszukujmy się, żaden motel tego nie kupi.

Myślę, że masz rację, ale uważam również, że ta domena nie jest domeną dla motelu; jak sam wspomniałeś ja podobnie widzę pod nią jedynie serwis. Nie koniecznie samemu trzeba go rozkręcać, równie dobrze ktoś może mieć podobne zamiary i ta domena do realizacji jego planów okazać się może niezbędna ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
W 2012 powinno wzrosnąć zainteresowanie motelami, bo pewnie zabraknie wówczas miejsc w hotelach. ;)

ale we Włoszech jak nam Euro odbiorą (joke)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja właśnie miałem pisać że domena trochę przepłacona i nie warto było spieszyć się z Kup Teraz. Moim zdaniem można było poczekać do zakończenia aukcji i nastepnie negocjować 30% rabat - myślę że sprzedawca zgodziłby się na taką cenę.

Domena dobra ale tylko pod warunkiem że sam zrobisz na niej serwis z bazą miejsc noclegowych. Nie oszukujmy się, żaden motel tego nie kupi.

 

No cóż. Domeny niestety mają to do siebie, że motel.pl jest tylko jeden ;) Co do tego czy droga czy tania ja się nie wypowiadam. Dla mnie była warta te 12,2k skoro ją kupiłem. Co do czekania to wklejam wypowiedź DD z działu "Zobaczcie tę aukcję":

 

Taki keyword (83,500,000 wyników w Google) kupiony w takiej cenie, to jak trafić piątkę w totka ;) Miałeś szczęście, że nie zauważyłem tej aukcji ;)
Cena była jednak dość wysoka - nie każdego stać na wydanie 12k PLN ot tak sobie. Ale była na tyle dobra, żeby przyciągnąć przynajmniej parę osób. No ale są wakacje i osób takich jak ja, które przegapiły aukcje, mogło być parę.

 

Więc myślę, że jakbym poczekał trochę to mógłbym jedynie obejść się smakiem. Nie chodzi mi teraz o wypowiedzi Daniela co do jej wyceny tylko co do tego, że jednak ktoś mógłby ją kupić szybciej ;) Myślę, że nie warto byłoby czekać tygodnia i próbować zbijać cenę o 3k w przypadku gdy dla mnie już ta cena była bardzo atrakcyjna i jak widać powyżej nie tylko dla mnie :lol:

Ale powyższym się nie sugerujcie. Równie dobrze ktoś może napisać, że jest warta 5k i też "przyjmę to na klatę" :lol:

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znow zgadzam sie z necikiem. To TYLKO motel, ktoremu daleko do takich fraz jak pokoj, pensjonat, czy kwatera, pod ktorymi mozna zrobic baze. Wg mnie na baze noclegowa domena motel.pl to srednio trafiony pomysl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znow zgadzam sie z necikiem. To TYLKO motel, ktoremu daleko do takich fraz jak pokoj, pensjonat, czy kwatera, pod ktorymi mozna zrobic baze. Wg mnie na baze noclegowa domena motel.pl to srednio trafiony pomysl.

Myślę, że ta nazwa ustępuje tylko nazwie hotel i nie ma co porównywać innych fraz dlatego, że nie występują w języku angielskim. Warto zaproponować ją jednej z dużych sieci.

 

Na pewno jest warta tych pieniędzy, ale nie osiągniesz z niej dużej stopy zwrotu. Już w starożytności mówili, że posiadanie czterech kóz daje ci większy zasięg w handlu i mniejsze ryzyko niż posiadanie jednej krowy. Dlatego sądzę, że nie warto się tak rzucać na dobre domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cholera co tu pisać jak heden mówi, że to zakup pod serwis zaplecze ;) stać cię to się baw, innym już nic do tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

liczba pojedyncza, pozatym motel to nie hotel ....

 

nogólnie domena nie jest zła ale nie powala. Jak kupiłeś na development to prawdopodobne nie jesteś stratny (czas pokaże)

IMHO górne x.xxx ~ niskie xx.xxx pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na fali moteli i *24.pl kupiłem motele24.pl :lol: Ani to motele.pl ani hotele24.pl, ale co tam :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na fali moteli i *24.pl kupiłem motele24.pl :lol: Ani to motele.pl ani hotele24.pl, ale co tam :)

 

Niebawem na aukcję będzie wystawiona domena motel24.pl, będziesz mógł sobie dokupić do kompletu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niebawem na aukcję będzie wystawiona domena motel24.pl, będziesz mógł sobie dokupić do kompletu. ;-)

Hehe - jak cena będzie podobna do motele24.pl to czemu nie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie będzie.

Wczasy24.pl to chyba jednorazowy wybryk :lol:

Każdy był kiedyś młodym (domeniarzem) i różne wybryki się zdarzały :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

wedlug mnie stosunek ceny do domeny czyni ja praktycznie jedna z najlepszych transakcji na tym forum... motel.pl 12k ?? wybudowanie motelu to koszt blisko 1mln zlotych... a na reklamie bym nie oszczedzal... w koncu motel.pl to dozywotnia reklama za 40zl rocznie... dziwi mnie ze tak tanio poszla... Pozdrawiam i Gratuluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena, super nadająca się do projektowania .

Nie śledzę aukcji na Allegro, gdybym wiedział o tej aukcji, ani przez chwilę bym się nie zawahał przy kwocie 12,5k .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale odkopaliście temat Panowie :lol:

 

Zgadzam się, że domena bardzo ciekawa i na pewno jej zakup to dobra inwestycja. Tym bardziej, że maksymalnie za 2 m-ce uruchomiony zostanie na niej serwis :)

 

 

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×