Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

CoderCOM.pl - kto mi zajął?

Recommended Posts

ostatnio wspomnialem, ze zmieniam nazwe na CoderCOM i nagle patrze, ze ta domena jest w kolejce do rejestracji -.-'

 

domyslam sie, ze to moze byc sprawka halapenio... ale moze ktos chce sie przyznac ;)

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troszke nie rozumiem... skoro podajesz nazwe publicznie to dlaczego wczesniej nie zarezerwowałes domeny ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale to nie jest osobisty problem -.-' ... przeciez nie wiem kto mi zajal ta domene ;) mam tylko przypuszczenia ;)

 

Troszke nie rozumiem... skoro podajesz nazwe publicznie to dlaczego wczesniej nie zarezerwowałes domeny ?

 

bo nie sadzilem, ze ktos moze byc nia zainteresowany ;)

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo nie sadzilem, ze ktos moze byc nia zainteresowany ;)

Żal Nawet jak ktoś nie jest zainteresowany to ją regnie byś ty mu zapłacił omg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie, nawet nie patrzyłem wtedy, jak napisałeś, do WHOIS, bo wydało mi się to absurdalne, że nie zarejestrowałeś tej domeny.

 

 

ALE WPADKA! ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to nie jest osobisty problem -.-' ... przeciez nie wiem kto mi zajal ta domene ;) mam tylko przypuszczenia ;)

 

 

 

bo nie sadzilem, ze ktos moze byc nia zainteresowany ;)

 

Bez przesady. Do czego miałaby mi służyć coder.com.pl? Ze swojej strony sprawę uważam za wyjaśnioną i nie mam nic wspólnego z rezerwacją tej domeny.

 

Ps. Dziwny koleś jesteś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie coder.com.pl tylko codercom.pl -.-' ...

 

Żałuję, że nie myślę tymi samimi kategoriami co Ty i jej nie zarejestrowałem bo widzieć jak się pienisz - BEZCENNE! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie, nawet nie patrzyłem wtedy, jak napisałeś, do WHOIS, bo wydało mi się to absurdalne, że nie zarejestrowałeś tej domeny.

 

 

ALE WPADKA! ;) ;) ;)

 

 

... a ja popatrzyłem, i pomyślałem: jak długo utrzyma się status quo ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem zadnym domainerem ;) ... kurcze -.-' ile razy mam pisac, ze nie zajmuje sie DOMENAMI, a tylko produkcja softu pod rynek

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jestem zadnym domainerem ;) ... kurcze -.-' ile razy mam pisac, ze nie zajmuje sie DOMENAMI, a tylko produkcja softu pod rynek

 

To tak, jakby firma z branży lotnictwa cywilnego robiła samoloty dla wojska.

 

Dziekuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeciez tak jest -.-'

 

glowny producent samolotow dla USAA to Boeing -.-'

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeciez tak jest -.-'

 

glowny producent samolotow dla USAA to Boeing -.-'

 

Przecież Boeing od początku budował samolotu dla wojska. Podam inny przykład, żebyś nie mial tym razem wątpliwości. Twoja działalność przypomina mi sytuacje, w której producent Zagłówek bierze się za produkcje Lotniskowców.

 

Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za co dziekujesz?

 

 

---

znam od strony technicznej wszystkie zagadnienia potrzebne do produkcji softu takze twoje porownanie jest bezzasadne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba być domainerem - wystarczy zdrowy rozsądek i trochę poprzeglądać forum, żeby wiedzieć o tym, że wolne domeny, po wymienieniu tutaj, szybko przestają być wolnymi. To forum, poza 2 tys. userów przegląda jeszcze jakieś 20 tys. osób.

 

Domenę "rąbnęli" Ci po niecałych 4 minutach.

 

P.S.

Czyżby to Yarowa?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
za co dziekujesz?

 

 

---

znam od strony technicznej wszystkie zagadnienia potrzebne do produkcji softu takze twoje porownanie jest bezzasadne

 

Ale nie znasz problematyki. Soft piszesz dobry, ale nie znasz mentalności i zwyczajów domainerów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe igogel - nadalbys sie na chlopaka ktorejs z dziewczyn od ludziarnia.pl ;)

 

PS. Do "codera" to Ci wiele brakuje - bez urazy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe igogel - nadalbys sie na chlopaka ktorejs z dziewczyn od ludziarnia.pl ;)

 

kodziarnia.pl wolna.

 

NMSP :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe igogel - nadalbys sie na chlopaka ktorejs z dziewczyn od ludziarnia.pl ;)

 

PS. Do "codera" to Ci wiele brakuje - bez urazy ;)

 

o co ci czlowieku chodzi -.-' nie znasz mnie ani troszeczke. w zyciu nie tykales zadnego mojego softu a jedziesz mi po bani -.-'

 

... niektorzy ludzie to jednak dziwni sa - sami nic nie potrafia, ale do obrazy innych pierwsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×