Jump to content
zaan

domena pod portal miejski - dylemat

Domena pod grudziądzki portal miejski  

20 members have voted

  1. 1. Pod którym adresem najlepiej umieścić portal?

    • grudi.pl
      10
    • grudziądzanin.pl + nonIDN
      2
    • grudziądz.info.pl + nonIDN
      6
    • g-dz.pl
      2


Recommended Posts

Dziękuje za wszystkie głosy. grudi.pl wg Was był najbardziej odpowiednią domeną.

 

Jednak kupiłem grudziadz24.pl (idn również mój) i uważam, że jest to najlepsza opcja. Mimo wszystko w nazwie domeny portalu miejskiego powinna występować nazwa miejscowości. 24, chociaż nie zaliczam się do zwolenników tego rozwiązania, w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu.

 

Pierwsze wzmianki o tej domenie pojawiają się w webarchive już w 2003. Był tam zresztą portal o mieście. No i domena w guglach siedzi - 44 wyniki ;)

 

@pb -> Twój post zmobilizował się mnie do napisania zapytania o domenę ;) A że jeszcze udało się tanio kupić. Żyć, nie umierać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuje za wszystkie głosy. grudi.pl wg Was był najbardziej odpowiednią domeną.

 

Jednak kupiłem grudziadz24.pl (idn również mój) i uważam, że jest to najlepsza opcja. [...]

 

... i bardzo dobre zrobiłeś, bo prawdę mówiąc, wymienione w ankiecie, nie były niestety nawet średnich "lotów".

Nie głosowałem na żadną z nich. Nie jestem z Grudziądza, ale myślę, że miasto warte jest dobrego portalu z sensowną domeną. Te ankietowe, swoją nazwą do Grudziądza nie przyciągają (oprócz jednej, no ale wiadomo ... niestety info.pl) ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb -> Twój post zmobilizował się mnie do napisania zapytania o domenę ;) A że jeszcze udało się tanio kupić. Żyć, nie umierać :)

 

Polecam się. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... w mieście cały czas się coś dzieje, a w takiej np. Jurze przez pół doby tylko wiatr hula. ;-)

 

A niby w rejonie to tylko lasy i pustynie? Miast i miejscowosci sie faktycznie, ani w Wielkopolsce, ani w Malopolsce, ani na Jurze, ani na Lubelsczyznie, ani na Podlasiu, ani na Slasku nie uswiadczy :) Tam tylko wiatr hula i wilki wyja ;)

 

Tak a propos, to Katowice wymieraja po 21-ej ;) O mniejszych miastach nawet nie wspominam, gdzie po 17-tej zywej duszy nie widac ;) Za to "w rejonie" ruch nawet o 3ej w nocy, przez caly rok.

 

EDIT:

 

Idac takim tokiem myslenia, domena Polska24.pl musiala by byc totalna ninja, bo to rejon rejonow ;)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×