Jump to content
Domain

Pewien User DI...

Recommended Posts

witam, jestem nowym uzytkownikiem forum di.pl wystawilem posty z domenami cascada dtś kantor24 i waluty24. mam takie pytanie poniewaz jestem zielony w tych tematach tzn sprzedalem jedna domene auto-motogielda.pl za 100zl ale to nic... chcial bym kupic taka domene zeby miec na auto bo akurat brakuje mi 3tys do hondy civic czy moze Pan mi pomuc wymyslec jakas domene co sie sprzeda mniej wicej za te 2 - 3 tys ? /pozdrawiam

 

Taką wiadomość dostałem przed chwilą na GG. No to poleciłem mu sex.pl, randki.pl, podroze.pl, domena.pl, serwer.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, zdziwisbys sie jakie jeszcze forumowicze dostają PW i maile.

 

' pomuc '

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja bym Temu człowiekowi powiedział że za 20zł miesięcznie bede Mu doradzał przy zakupie domen. + koszty dodatkowe które Sam opłaci np.dropped.pl. Na początek dał bym Mu w prezencie domene 20uq dziennie do zoptymalizowania. Pierwsze Trzy domeny pokrywam w całosci z własnej kieszeni.

 

To nie jest jakiś spam poprostu to mi przyszło do głowy czytając ten temat.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt kto ma jakieś pojęcie o domenach nie podpowie drugiej osobie domeny, którą sam mógłby zarejestrować.

To chyba oczywiste.

A tak na marginesie to nie jest dobrym zwyczajem publikowanie prywatnych wiadomości nawet jeśli niezbyt nam się podobają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na marginesie to nie jest dobrym zwyczajem publikowanie prywatnych wiadomości nawet jeśli niezbyt nam się podobają.

Zgadzam się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grzegorz - a ja Ci udowodnie że nie jest to takie oczywiste.....

 

Założymy się?

 

recydywista

jak "wchodzisz' w to, to odpowiem jak mnie odbanują, czyli jutro

 

I wait for you

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jako żem nie zastał Mościpana Grzegmica, który powie 'kończ Waśc, wstydu oszczędz", postaram się w dniu jutrzejszym wyłuszczyc problem poruszony w tym temacie.

 

Za zgodą Administaracji (nie chce znowu słuchac o jakimś nabijaniu tych zasranych postów)

 

Pozdrawiam.

ps.

może połączyc dwa działy mniej uczęszczane w jeden, a w to miejsce zrobic "Kupię Domenę".... oczywiście jakieś 'parametry'.. te sprawy ect...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako żem nie zastał Mościpana Grzegmica, który powie 'kończ Waśc, wstydu oszczędz", postaram się w dniu jutrzejszym wyłuszczyc problem poruszony w tym temacie.

Czekamy z niecierpliwością^_^

 

Pozdrawiam!

Mości Pan Grzegmic:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Majac na uwadze dialog między pb a bilim w temacie ka.pl, postanowiłem nie publikowac tego tekstu. Zeby nie byc gołosłownym wyślę PM zawierające owy wątek do pierwszych 10 najaktywniejszych użytkowników + niektóre osoby.

Dzisiaj mi się nie chce , ale napewno przez łikend powysyłam.

 

Pozdrawiam.

@pb - vpb to mi się z rakietą kojarzyło... jakoś wizualnie 'osłabnięta'...hihi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo nieładnie publikować PW bez zgody nadawcy :D

Cii...nikt nic nie wie :P

Jeżeli macie jakieś fajne 'smaczki', a nie chcecie ich publikować, to podeślijcie mi chociaż na PM :D Nie ma to jak poprawa humoru na sam początek dnia, bash przy tym wymięka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo bash ostatnio czyli od kilku miechów ogólnie sie pogorszył. Pewnie jakieś dzieci neo sie wzięły za moderacje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×