Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane domeny

Recommended Posts

Domeny img.pl oraz ing.pl są dla mnie bardzo podobne, podejrzewam, że wiele osób myli się podczas wpisywania adresu i piszę img.pl zamiast ing.pl

 

Dokladnie - jako literowka banku jest swietna. Smiem twierdzic, ze z parkingu zarobi na siebie w ciagu max 2 lat. Ale i jako trzyliterowka, nie jest zla. Wg mnie lepsza, niz niedawno omawiana na di msp.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie - jako literowka banku jest swietna. Smiem twierdzic, ze z parkingu zarobi na siebie w ciagu max 2 lat. Ale i jako trzyliterowka, nie jest zla. Wg mnie lepsza, niz niedawno omawiana na di msp.pl ;-)

Śmiem twierdzić,że domena nie ma szans na zarobienie na siebie na parkingu w ciągu max 2 lata.Zgadzam się z Tobą,że jest lepsza od omawianej ostatnio msp.pl.Może powstanie kolejny serwis hostujący pliki graficzne.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może powstanie kolejny serwis hostujący pliki graficzne.

 

Albo jakieś wirtualne foldery na zdjęcia na subdomenach np. thomaso.img.pl, bo do tego się taka krótka domena nadaje.

 

necik zresztą ma już kilka serwisów to pewnie nie zmarnuje potencjału tej domeny na parkingu. Chociaż w sumie mogę się mylić, bo patrzę i na teraz to jest zaparkowana. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
necik zresztą ma już kilka serwisów to pewnie nie zmarnuje potencjału tej domeny na parkingu. Chociaż w sumie mogę się mylić, bo patrzę i na teraz to jest zaparkowana. ;)

Spoko, powstanie. Ale to wymaga trochę czasu ;)

 

Jest pomysł na taki szybki, nieskomplikowany i bez bajerów (nawet bez logowania) hosting zdjęć. Coś w stylu http://imagehost.pl/ . Coś bardziej rozbudowanego może powstanie kiedyś na fotos.pl . W dobrym kierunku kombinuję?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko, powstanie. Ale to wymaga trochę czasu ;)

 

Jest pomysł na taki szybki, nieskomplikowany i bez bajerów (nawet bez logowania) hosting zdjęć. Coś w stylu http://imagehost.pl/ . Coś bardziej rozbudowanego może powstanie kiedyś na fotos.pl . W dobrym kierunku kombinuję?

 

A jest na tego typu serwisy jeszcze miejsce w PL internecie? Sporo już tego typu serwisów powstało - będzie ciężko powalczyć o użytkownika. Chyba, że masz w zanadrzu jakąś super wartość dodaną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałem od razu o czymś w stylu Fotosik.pl, gdzie można cały album ze zdjęciami wrzucić. ;)

 

Są subdomeny *.fotosik.pl dla albumów, ale o wiele dłuższe niż byłyby *.img.pl - jest to duży atut tej domeny.

 

Podobny taki serwis do fotosik.pl (tylko dużo prostszy i bardziej ubogi) funkcjonuje na http://jpg.pl - też krótkiej kojarzącej się domenie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko, powstanie. Ale to wymaga trochę czasu ;)

 

Jest pomysł na taki szybki, nieskomplikowany i bez bajerów (nawet bez logowania) hosting zdjęć. Coś w stylu http://imagehost.pl/ . Coś bardziej rozbudowanego może powstanie kiedyś na fotos.pl . W dobrym kierunku kombinuję?

 

W dobrym kierunku kombinujesz.Bardzo fajna trzyliterówka.Powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ładnie!

 

DD

Tanio jak za dwie domeny. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokłosie sprzedaży. Oferta sprzed chwili:

 

Szanowni Państwo!

 

Mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliście Państwo ofertę kupna domeny mojafaktura.pl

. Składający ofertę przesyła Państwu poniższą wiadomość:

 

Domena mojafaktura.pl

Oferta EUR 50

Nazwisko W...

E-mail: ...

Telefon: ...

IP: ...

Uwagi: proszę o kontakt

 

Proszę się z nami skontaktować jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć porady naszych ekspertów.

Życzymy powodzenia przy sprzedaży Państwa domen(y).

 

Serdecznie Pozdrawiamy,

 

Wasza Załoga NameDriveProsimy zwrócić uwagę, że odpowiadając na tego maila kontaktujecie się Państwo bezpośrednio z osobą zainteresowaną kupnem domen. Jeżeli w sprawie sprzedaży domen chcecie skontaktować się Państwo z NameDrive, wybierzcie ten adres: broker@namedrive.com

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie koniec ;-)

Laktatory.pl 8 000 PLN

Niewiarygodne! Należą się gratulacje.

 

Wszystkie końcówki wolne i taka cena. No, ale jak się jest w czepku urodzonym, to ma się takie sprzedaże :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie końcówki wolne i taka cena.

 

Faktycznie, nawet nie wiedziałem o tym.

 

No, ale jak się jest w czepku urodzonym, to ma się takie sprzedaże :)

 

Nie trzeba tu żadnych nakryć głowy, wystarczy mieć dobrą domenę i odesłać paru klientów aż się trafi odpowiedni.

 

Choć z tej pierwszej sprzedaży nie jestem do końca zadowolony – pakiet był wystawiony za 18300 i moim błędem był brak korekty ceny po ostatnim ogłoszeniu że od stycznia e-faktury będą równorzędne z papierowymi mimo braku podpis cyfrowego itp., przez co miałem gorszą pozycję negocjacyjną. Myślę że mogły pójść za kwotę bliższą 20k netto.

 

Z lakratory.pl jestem zadowolony – wprawdzie jeszcze więcej opuściłem, bo zacząłem od 9000 netto, a kontra klienta była 5000 netto, więc w sumie wyszło bliżej jego kwoty niż mojej. Został mi jeszcze laktator.pl. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×