Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane domeny

Recommended Posts

Moim zdaniem to bardzo fajna domena i gdybym tylko miał do niej IDN, tobym jej wcale nie sprzedawał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa IDN-y chyba - cześć.pl i część.pl :) Ciekawe od której wersji to był non-IDN.

 

Wystarczyłby cześć.pl, nie widzę sensu w domenie "część.pl", zresztą jeśli dobrze pamiętam, to ta druga była przechwycona przez złapane.pl i miała tylko jedno zamówienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem to bardzo fajna domena i gdybym tylko miał do niej IDN, tobym jej wcale nie sprzedawał. :)

 

Przeciez IDN to tylko dodatek, kosmetyka. Kobieta bez makijazu jest nadal kobieta i dziala! Moim zdaniem to takze wartosciowa domena i sprzedana zostala za odpowiednia sume, moze nawet ciut za niska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iii, kiedy to było... :)

 

zaledwie 1,5 roku temu.

Złapałeś ją jak spadała z rezerwy. Wybaczam, bo przy tej okazji przynajmniej się czegoś nauczyłem ;-)

 

Oczywiście gratuluje. Ciekawa cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście gratuluje. Ciekawa cena.

 

No, szczególnie że to netto. ;-) Pakiet był wystawiony z ceną KT 5999 zł, dostałem ofertę i ją zaakceptowałem, niby mogłem się targować, ale po co, skoro cena mi odpowiadała...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, szczególnie że to netto. ;-) Pakiet był wystawiony z ceną KT 5999 zł, dostałem ofertę i ją zaakceptowałem, niby mogłem się targować, ale po co, skoro cena mi odpowiadała...

3660, to kwota przy domenach, to nie 3000 zł netto?

* Wszystkie ceny w serwisie są cenami brutto

Share this post


Link to post
Share on other sites
3660, to kwota przy domenach, to nie 3000 zł netto?

* Wszystkie ceny w serwisie są cenami brutto

 

No, ale spójrz na whois. ;-) Przy eksporcie usług na rzecz firm, brutto=netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, ale spójrz na whois. ;-) Przy eksporcie usług na rzecz firm, brutto=netto.

Nie patrzyłem na whois, wszystko jasne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozstepy.pl utworzona w trakcie balu sylwestrowego :)

 

 

Miałem ją w rezerwacji w grudniu 2007, ale wtedy jeszcze rejestracja kosztowała 70 zł, więc przetrzymałem ją do 1.01 gdy cena spadła do 15 czy 20, nie pamiętam już. Chyba już wtedy rezerwacja wygasała albo było blisko, więc musiałem się spieszyć. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozstepy.pl utworzona w trakcie balu sylwestrowego :)

 

zdaje sie ze od 1. stycznia 2008 zostala obnizona cena za rejestracje. Domeniarze rzucili sie do rezerwacji od polowy grudnia 2007 i wraz z Nowym Rokiem poregali co się dalo w promocyjnej cenie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli brać domeniarska odliczała ze wszystkimi sekundy do początku nowego roku ale z dużo większym wzruszeniem niż reszta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, ale spójrz na whois. ;-) Przy eksporcie usług na rzecz firm, brutto=netto.

 

Bardzo ładna sprzedaż. Domeny na pewno wyceniłbym na min. 1.000 - rozstępy to przecież prawie choroba cywilizacyjna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×