Jump to content
videocon

www.polsat.pl

Recommended Posts

Tak jak w temacie,

 

wiecie za ile odsprzedano Telewizji Polsat domenę polsat.pl ??

 

Domyślam się że za grube miliony ;)

Macie jakieś info?? Może chociaż plotki :P ??

Edited by videocon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary news.

Telewizja Polsat przejęła domenę polsat.pl. Jest to teraz domyślny adres serwisu internetowego stacji. Dotychczasowa domena polsat.com.pl automatycznie przekierowuje na polsat.pl. Dodajmy, że już wcześniej podobną operację przeprowadzono w przypadku polsatsport.pl i polsatsport.com.pl.

 

Do tej pory polsat.pl był własnością operatora usług lokalizacyjnych Elte. Natomiast pod adresami polsatsport.pl i polsatsport.com.pl znajdował się niezależny od Polsatu serwis o tematyce sportowej. Aktualnie polsatsport.pl jest głównym adresem witryny internetowej kanałów sportowych Polsatu (polsatsport.tv jest domeną pomocniczą). Natomiast polsatsport.com.pl prowadzi na stronę serialu Gotowe na wszystko.

Domena była do kupienia za(raczej niskie)kilkadziesiąt tysięcy, ale Polsat wolał "dziadować" na .com.pl, niż wydać ułamek procenta swoich zarobków na adres internetowy, który reprezentuje firmę w internecie. Tak właśnie robi się biznes w Polsce.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast polsatsport.com.pl prowadzi na stronę serialu Gotowe na wszystko.

To tak jakby na TVPSport.pl była strona o Plebanii czy M jak Miłość. Genialne.

Co ciekawe, DesperateHousewives.pl przekierowuje na Disneya ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka posat.pl jeszcze rok temu miała ruch i zarobki rokujące na godziwe przedłużenie.

W imię stopniowej rezygnacji z typo i cyber odpuściłem ją sobie; teraz pewnie zacznie lepiej pracować na nowego właściciela.

Być może oznacza to też nową strategię inwestycyjną dla całego Polsatu, co już kiedyś wróżyłem w agorowym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówka posat.pl jeszcze rok temu miała ruch i zarobki rokujące na godziwe przedłużenie.

W imię stopniowej rezygnacji z typo i cyber odpuściłem ją sobie; teraz pewnie zacznie lepiej pracować na nowego właściciela.

Być może oznacza to też nową strategię inwestycyjną dla całego Polsatu, co już kiedyś wróżyłem w agorowym wątku.

 

Hmmm... zdzwil bys sie czym sie tem wlasciciel zajmuje ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×