Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Myślę, że niskie ceny niektórych domen na aukcji wynikły po prostu z tego, że gdy licytujący zobaczyli że Frederick z Domain Invest i tak bierze każdą domenę jaką chce, to nie chciało im się już nawet z nim przebijać, skoro było wiadomo że i tak wygra :) Trochę szkoda, zwłaszcza te.pl - sam miałem ochotę licytować, ale musiałem obsługiwać cały panel licytacji internetowej :)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że niskie ceny niektórych domen na aukcji wynikły po prostu z tego, że gdy licytujący zobaczyli że Frederick z Domain Invest i tak bierze każdą domenę jaką chce, to nie chciało im się już nawet z nim przebijać, skoro było wiadomo że i tak wygra :) Trochę szkoda, zwłaszcza te.pl - sam miałem ochotę licytować, ale musiałem obsługiwać cały panel licytacji internetowej :)

 

To nawet nie mialesz czasu reka machnac? ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też serdecznie gratuluję sprzedaży adwokatów. Domena sprzedana w odpowiednim miejscu i czasie - a co za tym idzie po bardzo fajnej cenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nawet nie mialesz czasu reka machnac? ;p

Co Ty, przez całą godzinę musiałem na okrągło wpisywać kwoty podawane przez aukcjonera i klikać "Przyjmij ofertę z Internetu", "Przyjmij ofertę z sali" :) Po nosie nie mogłem się podrapać nawet :)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tylko zastanawia dlaczego praktycznie nikt nie licytował online? Nawet na forum kilka osób się chyba odgrażało, że wezmą udział w licytacji przez internet. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wagary do kogo poszły (bo tylko tą domeną byłem zainteresowany, ale nie za taką cenę)?

 

No niestety nie do mnie. Też tylko ona mnie interesowała.

Kupił Łukasz z TechVenture :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeszcze jedno pytanie. Kto w ostatniej chwili wyskoczył z licytacją domeny adwokaci.pl ?

Gdyby nie ta pierwsza oferta to domenę pewnie można byłoby kupić kilka dni później za połowę ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedno jeszcze mam pytanie, bo nie zauwazyłem, tlyko słyszałem:

 

kto powiedział Frederickowi, zę pary.pl to shit ???

 

Pewnie ktoś kto siedział obok na licytacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedno jeszcze mam pytanie, bo nie zauwazyłem, tlyko słyszałem:

 

kto powiedział Frederickowi, zę pary.pl to shit ???

Myślę że DD zna na tyle angielski żeby wiedzieć co to znaczy "shit" a to daje do myślenia :) a tak serio mówiąc to jak można było się przekonać, wciąż jeszcze jest szansa aby kupić generyk z najwyższej półki za cenę z najniższej półki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz żałuję że mnie nie było :)

Z tego co widzę kilka osób wzbogaciło się o naprawdę ładne domeny :)

 

Gratulacje dla DD za pomysł na zorganizowanie imprezy.

To kiedy MeetDomainers 2 - ostateczna rozgrywka? :)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×