Jump to content
DD

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

Recommended Posts

Wlasnie dotarlem do domu, impreza bardzo bardzo udana. Milo bylo poznac live osoby z forum i nie tylko. Bardzo dziekuje organizatorom za nieapomniane wrazenia i mam nadzieje, ze na poczatku przyszlego roku znow sie spotkamy - moze przy okazji konferencji Secondary Market ;-)

 

EDIT: cos zle zrozumialem post necika :)

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopaki chyba zmęczeni, bo nikt nie chce pisać coś ponad to że było fajnie. Jestem ciekaw kto kogo poznał i o czym rozmawiali, co pili i co jedli, jak się bawili w klubie. Czy byly jakieś ekstra niespodzianki ( np. na scenie występowała Mandaryna) czy dostali jakieś upominki, czy ludzie z forum na żywo byli tacy ciekawi jacy są wirtualnie, czy rozmowy były tylko i wyłącznie o domenach czy może też o samochodach, Kto z kim jechał i czy będą się spotykać na w realu, czy raczej koledzy pozostaną znajomymi z forum, no i w ogóle takie tam drobnostki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak, podstawową wada aukcji było to że nie było globalnych lub chociaż .eu. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia bo aukcja w zasadzie zweryfikowała ceny poszczególnych nazw, a te osoby, które wystawiały za 1 zł podejmowały ryzyko, o którym już kiedyś wspominałem, a i tak ja powinienem być całowany po rękach (zwłaszcza przy jednej domenie) bo mogło być gorzej - niektóre domeny podbiłem od razu na poziom 1000 czy 1800 zł :), ale specjalnych okazji nie było i budżetu też nie :). Mam nadzieję jednak, że nikt nie sprzedał swojej domeny czy domen poniżej kosztów zakupu.

 

Michau: jeśli chciałeś coś mogłeś powiedzieć ustalili byśmy górny próg i bym Ci może coś wyrwał bo sam jak wiesz nie miałem zbyt wielkiego budżetu.

 

Koledze, który wygrał laptopa w konkursie NameDrive należą się też gratulacje. James to jest zawodnik i do tego Żubrówka mu smakowała więc swój chłop. Ogólnie mimo, że do całości miałem parę obiekcji to sama impreza moim zdaniem udała się i dobrze. Chodziło w niej chyba najbardziej o poznanie się ludzi między sobą co może jeszcze zaowocować bardzo fajnymi projektami i wspólnym biznesem. Była to wyjątkowo dobra okazja aby miło spędzić czas w "wyborowym" gronie :). Wszystkim niezmiernie dziękuję mam nadzieje, że kolejne spotkania tego typu odbędziemy w podobnym bądź szerszym gronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michau: jeśli chciałeś coś mogłeś powiedzieć ustalili byśmy górny próg i bym Ci może coś wyrwał bo sam jak wiesz nie miałem zbyt wielkiego budżetu.

Spoko, przecież Agnieszka mogła dla mnie licytować - po prostu byłem tak zakręcony że o tym nie pomyślałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
James to jest zawodnik i do tego Żubrówka mu smakowała więc swój chłop.

O jakim Jamesie piszesz? Mnie na spotkaniu nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehh .. szkoda szkoda ze mimo oplaconej konferencji nie mogłem zawitac :) Na szczescie juz jestem w domu :)

 

@Gosel - skorzystałeś z rezerwacji hotelowej ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ehh .. szkoda szkoda ze mimo oplaconej konferencji nie mogłem zawitac :) Na szczescie juz jestem w domu :)

 

@Gosel - skorzystałeś z rezerwacji hotelowej ?

 

Skorzystal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idz już spać w końcu :) Do zboczenia :)

Zboczenia.pl jest do kupienia. Na przekierowanie do babcie.pl powinna być odpowiednia :)

...ogólnie jednak zabawa przednia, a przez Kangura łeb mnie napie..la teraz ;)

Łebski z Ciebie facet ale chwilowy ból Twojej głowy przypisuję raczej emocjom związanym z aukcjami bo ja nie licytowałem żadnej i będąc bardzo grzeczny tego wieczora nie odczuwałem podobnych skutków ;)

Też oczekuję na fotografie ze spotkania.

Mimo wszystko prosiłbym o dokonanie wstępnej selekcji podobnie jak to miało miejsce z wyborem domen na aukcje i skonsultowanie ich z osobami znajdującymi się na nich ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne spotkanie. Zaraz idę spać i obudzę się pewnie w połowie kolejnego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż... Fajnie było:)

Poznało się naocznie kilka osób i okazało się, że są całkiem sympatyczne:)

 

Organizacja. Było parę drobnych niedociagnięć, ale bywałem na wielu tego typu imprezach i wierzcie mi - organizatorzy spisali sie znakomicie.

 

Aukcja i osiągnięte ceny - już kilku fachowców wypowiedziało się - więc nie będac fachowcem nie bedę się wypowiadał:)

 

Podsumowując - oby jak najszybciej następne spotkanie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajne spotkanie. Zaraz idę spać i obudzę się pewnie w połowie kolejnego. :)

Następnym razem nie ufaj elektronice i zamów budzenie w hotelu :)

 

Spotkanie naprawdę się udało! Pozdrawiam wszystkich uczestników MD, a w szczególności organizatorów. Poza tym dzięki za gratulacje chłopaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wraz z Agnieszką serdecznie dziękujemy!!! Wszystkim Uczestnikom MeetDomainers za przybycie i wzięcie udziału w Spotkaniu! Wszyscy powinni otrzymać Order Wzorowego MeetDomainersa :)

 

Wszelkie opinie (te dobre i te krytyczne - wszak człowiek uczy się na błędach) mile widziane!

 

A teraz najwyższy już czas się wyspać :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo wszystko prosiłbym o dokonanie wstępnej selekcji podobnie jak to miało miejsce z wyborem domen na aukcje i skonsultowanie ich z osobami znajdującymi się na nich :)

 

zgadzam się, a co do cen sprzedanych domen to widać na forum opinia jest jakby trochę inna, niż na żywo, w każdym razie wydaje się, że są różne opinie, trudno oczekiwać dużo większych cen niż na Dropped, skoro nowych inwestorów nie było za dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Making history in Poland

 

Hello from Mister Blogs in Poland.

We’re here at the MeetDomainers event in beautiful Krakow and are witnessing the first-ever live domain auction in Poland.

 

http://blog.namedrive.com/?p=348

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem tak, podstawową wada aukcji było to że nie było globalnych lub chociaż .eu. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia bo aukcja w zasadzie zweryfikowała ceny poszczególnych nazw, a te osoby, które wystawiały za 1 zł podejmowały ryzyko, o którym już kiedyś wspominałem [...]

 

 

Nie byłem, a ciesząc się z powodzenia tego meetingu, i właśnie w Krakowie,

ubolewam, boleję :) w kwestii nieobecności zwłaszcza domen "eu".

Rozumiem jednak zamysł Organizatorów, a dotyczący promocji domen polskich, na pierwszej na żywo aukcji w Polsce.

Jej echo, roznosi się po Świecie :).

Zgadzam się z opinią Saint'a, w zw. z wystawianiem domen od 1 zł. Czasami się uda, czasami nie ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

konfa.jpg

 

kofa2.jpg

 

 

Wrzucam pierwszą fotkę z ładnym logo w tle.

 

No i jeszcze jedno - reszta zdjęć nie wyszła ładnie ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdemolowaliście XIX wieczne wnętrza hotelu swoimi bannerami :)

 

Dzień dobry Heden łysolku :) miło się jadło śniadanko z Tobą i Twoją lepszą częścią.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×