Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

Nowości na Sedo

Recommended Posts

Witam,

 

Jak wielu z was wie że dzisiaj Sedo miało dość spory update. Pojawiła się m.in. informacja na temat kupującego np. czy ma VAT EU czy nie ma - co miało dawniej wpływ na cene, wcześniej był totolotek ;-) Ogólnie jak oceniacie zmiany i co ciekawego rzuciło się wam jeszcze w oczy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprócz informacji o rejestracji VAT kupującego można zobaczyć także jego aktywność oraz kraj z którego pochodzi. Miło przeglądnąć poprzednie oferty na Sedo i zobaczyć z jakich krajów pojawili się kupujący.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło przeglądnąć poprzednie oferty na Sedo i zobaczyć z jakich krajów pojawili się kupujący.

 

Szczególnie , gdy w bardzo krótkich odstępach czasu pojawiają się oferty na domeny : raport*pl , absolwent*pl , flota*pl , tarasy*pl , board*pl , prezent*pl , urodziny*pl , archiwum*pl , bobo*pl itd. z taką oto informacją o składającym ofertę :

 

Country of origin : Poland

Value added VAT Status : VAT Applicable

Sedo buyer activity index : ****

 

Dla zmyłki natomiast , walutą oferty raz jest USD , innym razem € :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze byłoby gdyby podawane były ceny BIN a nie tylko pułap minimalny.

Tak to ustawiona jest cena 10K Euro, wysyłam ofertę 12K Euro a w odpowiedzi dostaję kontroferte 660K :rolleyes:

 

Jakby cena 660K była podana to nie traciłbym nawet czasu, a przynajmniej wiedział jakie są oczekiwania sprzedającego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uważam że sedo to złooooooo. Firma bardzo niepoważna w przypadku Polaków.Ewidentnie nas lekceważą. Blokowanie kont?? Tylko w Polsce. Mam znajomego który klika sobie sam w niemczech w reklamy.... od 2 lat... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja uważam że sedo to złooooooo. Firma bardzo niepoważna w przypadku Polaków.Ewidentnie nas lekceważą. Blokowanie kont?? Tylko w Polsce. Mam znajomego który klika sobie sam w niemczech w reklamy.... od 2 lat... ;)

 

Może po prostu jeszcze nie zlecił wypłaty. Jak zleci poleci ban :unsure:

Osobiście uważam, że dla nauczki powinni tak właśnie robić. Klikasz, to sobie klikaj. Dopóki nie zlecasz wypłaty ukradzionych pieniędzy to jest ok. Przy okazji klikają inni. Jak chcesz wypłacić ukradzione pieniądza, ban i tracisz wszystko ;) Taka nauczka na przyszłość ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może po prostu jeszcze nie zlecił wypłaty. Jak zleci poleci ban ;)

Osobiście uważam, że dla nauczki powinni tak właśnie robić. Klikasz, to sobie klikaj. Dopóki nie zlecasz wypłaty ukradzionych pieniędzy to jest ok. Przy okazji klikają inni. Jak chcesz wypłacić ukradzione pieniądza, ban i tracisz wszystko :unsure: Taka nauczka na przyszłość ;)

A może poprostu ineteresują go reklamy, a reklamodawcy po to dają ogłoszenia aby czytały je osoby zainteresowane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wreszcie nowe templatki:

 

Nowe? Searchbox jest od >roku, tak samo oba gambling.

Chyba że przenieśli je z SedoPro do zwykłego jakoś niedawno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Na konferencji słyszałem, że ma być wprowadzona niebawem nowa funkcjonalność. Więcej nie wiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowe? Searchbox jest od >roku, tak samo oba gambling.

Chyba że przenieśli je z SedoPro do zwykłego jakoś niedawno.

 

Wszystkie trzy templatki widzę po raz pierwszy od wczoraj, tak więc dla mnie są nowe. Być może tak jak mówisz przenieśli je z Sedo PRO, ale nie potwierdzam, bo nie wiem co tam macie w PRO ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na konferencji słyszałem, że ma być wprowadzona niebawem nowa funkcjonalność. Więcej nie wiem ;)

Ta nowa funkcjonalność to może odpisywanie na maile?

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo nie wiem co tam macie w PRO ;)

 

[AD]

Jesli chcesz sie przekonać Ty jak i inni chętni co tam w sedoPRO to zparaszam na PW po Endorsement Code, który pozwala aplikować do SedoPro

[/AD]

 

ps.

mi jakoś wystarcza Automatyczny layout i jest git ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×