Jump to content
Sign in to follow this  
ire008

Sprzedaż domeny w sedo

Recommended Posts

mam zarejestrowana domenę w domeny24.net. Wstawiłem ją na parking do sedo. Wczoraj dostałem ofertę za domenę, a ponieważ jest to moja pierwsza domena nie wiem co mam zrobić. Mogę zaakceptować ofertę, ale co dalej? Nie mam pojęcia. Proszę o pomoc :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wstawiłem ją na parking do sedo. Wczoraj dostałem ofertę za domenę, a ponieważ jest to moja pierwsza domena nie wiem co mam zrobić.

Dostałeś ofertę przez Sedo czy ktoś ze Stanów przysłał mail ?

Jeśli to drugie wchodzi w grę to prawdopodobnie jest to naciągacz, który będzie chciał abyś tą domenę wycenił za kilkaset $ a później i tak jej nie kupi.

Przede wszystkim zachowaj więc ostrożnoość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
maila dostałem od sedo, a oferta jest od kogos z polski

Zapewne masz zarejestrowaną domenę na osobę fizyczną skoro nie napisał bezpośrednio tylko via Sedo.

Zanim zaakceptujesz ofertę, zastanów się czy zadawala cię cena i policz najpierw koszty prowizji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałeś ofertę przez Sedo czy ktoś ze Stanów przysłał mail ?

Jeśli to drugie wchodzi w grę to prawdopodobnie jest to naciągacz, który będzie chciał abyś tą domenę wycenił za kilkaset $ a później i tak jej nie kupi.

Przede wszystkim zachowaj więc ostrożnoość.

W takim razie w jakim celu będzie to naciąganie?

bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzmy, że cena mnie zadowala. Jeśli zaakceptuje ofertę co dalej? Jak przekazać domenę z domeny24.net do osoby której ją sprzedam? Robie to po raz pierwszy dlatego pytam :ph34r: Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat wielokrotnie poruszany na forum, w dodatku zły dział. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×