Jump to content
DD

Które domeny na aukcję MeetDomainers? (2)

Które domeny Twoim zdaniem powinny znaleźć się na aukcji MeetDomainers?  

82 members have voted

  1. 1. Wybierz 5-10 najciekawszych Twoim zdaniem propozycji

    • fizjolog.pl - 1 PLN
      31
    • lekihomeopatyczne.pl - 1 PLN
      9
    • nakazimierzu.pl - 1 PLN
      4
    • ninjaturtles.biz - 1 PLN
      28
    • schorzenia.pl - 1 PLN
      22
    • spływ.pl (IDN) - 1 PLN
      9
    • sprawiedliwość.pl (IDN) - 1 PLN
      13
    • albumfotograficzny.pl - 1 000 PLN
      10
    • dropcatching.pl - 1 000 PLN
      15
    • weglowodany.pl + IDN - 1 500 PLN
      12
    • miejscowości.pl (IDN) - 2 000 PLN
      4
    • walia.pl - 5 000 PLN
      20
    • pedagogia.pl - 5 000 PLN
      8
    • transplantologia.pl - 5 000 PLN
      14
    • powiedzenia.pl - 5 000 PLN
      21
    • stylizacje.pl - 5 000 PLN
      17
    • latam.pl - 15 000 PLN
      14
    • catering.pl - 100 000 PLN
      38


Recommended Posts

A sylyx sie gotuje :P fakt ze comy sie skonczyly, wszystko w rekach amerykancow i innych sharków - polacy mają jedynie ninje z polskimi frazesami, co nie bardzo pasuje do tej koncowki, dlatego nie ma się co rozczulać - inwestorzy jeśli przyjdą, to inwestować właśnie w pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co więcej - mimo, że jestem zagorzałym fanem domen .eu, to zdaję sobie sprawę, że ich wyceny są jeszcze dużo poniżej ich wartości, dlatego nie ma nawet specjalnego sensu wystawiać je na aukcję. Tylko w przypadku domen .eu, przyszłość jest przed nimi. W przypadku .com z polskimi słowami / frazami, nie można już raczej liczyć na wzrost / duży wzrost ich wartości w przyszłości. Być może będziemy nawet świadkami spadku ich wartości.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
... powinniśmy promować domeny .pl.

Ja właśnie o tym samym myślałem.

Czyż nie ładnie wyglądałyby wielokrotnie wyższe ceny przy domenach .pl niż przy globalnych ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja właśnie o tym samym myślałem.

Czyż nie ładnie wyglądałyby wielokrotnie wyższe ceny przy domenach .pl niż przy globalnych ? :P

Dlatego właśnie chciałem dać parę domen globalnych dla przykładu, ale nie ma odpowiednich :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem wg. jakiego klucza dobierane są domeny (chyba nie koleżeńskiego :P)

 

Ale malo powazne sa domeny: nakazimierzu.pl czy ninjaturtles.biz

 

To w koncu promujemy domeny pl czy wszystkie? Jakosc aukcji moze spasc. Choc umieszczenie niezlych domen wsrod pewnych odpadow, powoduje jedynie to, iz wlasciciele tych pierwszych moga byc pewni pozytywnego wyniku sondy.

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem wg. jakiego klucza dobierane są domeny (chyba nie koleżeńskiego :P)

Według bardzo subiektywnego moje uznania :P

 

Ale malo powazne sa domeny: nakazimierzu.pl czy ninjaturtles.biz

nakazimierzu.pl - domena wybrana pod głosowanie ze względu na miejscu Spotkania. Ale jak widać z głosowania na di.pl - nie znajdzie się raczej na aukcji.

Co do ninjaturtles.biz to zupełnie inna historia, której tu nie będę powtarzał - już pisałem na ten temat :P Zresztą jak widać domena dobrana słusznie, bo cieszy się niezwykłym powodzeniem :P

 

To w koncu promujemy domeny pl czy wszystkie? Jakosc aukcji moze spasc. Choc umieszczenie niezlych domen wsrod pewnych odpadow, powoduje jedynie to, iz wlasciciele tych pierwszych moga byc pewni pozytywnego wyniku sondy.

Promujemy dobre domeny a w Polsce akurat padło na .pl... Jak zapewne zauważyłeś .pl to pewnie ponad 95% wszystkich typów.

Co do jakości aukcji - nie obawiał bym się o nią - nie widziałem jeszcze podobnej aukcji na świecie, gdzie byłoby tyle wyśmienitych domen od 1 zł.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiscie, ze sie o aukcje nie boje :P A to dlatego, ze dobre domeny zostana wylonione juz po pierwszej turze glosowania :P

 

Ale poddawanie pod glosowanie ninjaturtles.biz kojarzy mi sie z "kawalami o informatykach" (z ktorych tylko oni sie smieja).

 

Aukcja bylaby zabawna na 10 lecie forum w obrebie forum. Ale na konferencji, gdzie klient koncowy (pewnie niekoniecznie domainer) zobaczy te aukcje wsrod wiosna.pl czy catering.pl nie bedzie za bardzo wiedzial o co chodzi...

 

P.S.

Wsrod elektoratu Leppera tez bylo sporo mlodych ludzi robiacych sobie jaja.. :P

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja bylaby zabawna na 10 lecie forum w obrebie forum. Ale na konferencji, gdzie klient koncowy (pewnie niekoniecznie domainer) zobaczy te aukcje wsrod wiosna.pl czy catering.pl nie bedzie za bardzo wiedzial o co chodzi...

Będzie jakiś tajemniczy element :P Myślę, że licytacja takiej domeny nie zaszkodzi - trzeba tylko ubrać ją w fajną historię i może nawet pomóc :P

 

EDIT: Poza tym "Vox populi, vox Dei" :P A wyniki sondy nie kłamią :P

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że ninjaturtles.biz stanie na max 10zł - ale czas pokaże :P

phi,

ja juz dzis daje za nią 100PLN, a sądzę ze to nie koniec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiesznie będzie wyglądało gdy na aukcje trafią domeny których cena nie przekroczy ceny wejściówki na spotkanie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śmiesznie będzie wyglądało gdy na aukcje trafią domeny których cena nie przekroczy ceny wejściówki na spotkanie :P

Nawet na konferencji TRAFFIC, gdzie wejściówka kosztuje $1000-2000 niektóre domeny sprzedają się za kilkaset $$

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×