Jump to content
DD

Które domeny na aukcję MeetDomainers? (2)

Które domeny Twoim zdaniem powinny znaleźć się na aukcji MeetDomainers?  

82 members have voted

  1. 1. Wybierz 5-10 najciekawszych Twoim zdaniem propozycji

    • fizjolog.pl - 1 PLN
      31
    • lekihomeopatyczne.pl - 1 PLN
      9
    • nakazimierzu.pl - 1 PLN
      4
    • ninjaturtles.biz - 1 PLN
      28
    • schorzenia.pl - 1 PLN
      22
    • spływ.pl (IDN) - 1 PLN
      9
    • sprawiedliwość.pl (IDN) - 1 PLN
      13
    • albumfotograficzny.pl - 1 000 PLN
      10
    • dropcatching.pl - 1 000 PLN
      15
    • weglowodany.pl + IDN - 1 500 PLN
      12
    • miejscowości.pl (IDN) - 2 000 PLN
      4
    • walia.pl - 5 000 PLN
      20
    • pedagogia.pl - 5 000 PLN
      8
    • transplantologia.pl - 5 000 PLN
      14
    • powiedzenia.pl - 5 000 PLN
      21
    • stylizacje.pl - 5 000 PLN
      17
    • latam.pl - 15 000 PLN
      14
    • catering.pl - 100 000 PLN
      38


Recommended Posts

Podobnie jak w poprzednich dwóch sondach zapraszam do głosowania na domeny, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się na aukcji domen na żywo na MeetDomainers - pierwszym w Polsce Spotkaniu Właścicieli Domen Internetowych :P

 

Wyniki głosowania pomogą wytypować finałową listę domen przeznaczonych na aukcję.

 

Link do poprzednich sond, w których też cały czas można głosować:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=17064

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
ninjaturtles.biz :P

Nie ma się z czego śmiać - to mój cichy faworyt :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prowadzeniu ninjaturtles.biz i catering.pl - prawie połowa głosujących głosowała między innymi na te domeny :Pfizjolog.pl tylko jedno "oczko" mniej.

 

Nieco dalej schorzenia.pl i powiedzenia.pl.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się wydaje, że jakbyś wystawił e-ninjaturtles24online.bz to ona również by wygrała :P poprostu każdy głosuje na jaja, ale mogę się mylić.

Moim zdaniem ninjaturtles.biz to klasa sama dla siebie i nie ma drugiej takiej :P Każdy chyba pamięta jej historię i stąd taka popularność :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na prowadzeniu ninjaturtles.biz i catering.pl - prawie połowa głosujących głosowała między innymi na te domeny :Pfizjologia.pl tylko jedno "oczko" mniej.

 

Nieco dalej schorzenia.pl i powiedzenia.pl.

 

DD

 

Pojawiła się "mała" rozbierzność :P - przedmiotem licytacji będzie fizjolog.pl czy fizjologia.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojawiła się "mała" rozbieżność :P - przedmiotem licytacji będzie fizjolog.pl czy fizjologia.pl ?

Mój błąd, oczywiście tak jak w sondzie - chodzi o fizjolog.pl.

 

@MasterofPoland - nie ma obowiązku być w Krakowie, jeśli chce się sprzedać domenę na aukcji. Wystarczy przesłać swoje propozycje, szczegóły tutaj:

http://meetdomainers.pl/aukcja

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile będzie jeszcze takich porcji do głosowania ?

Pewnie max jeszcze jedna. Nie otrzymuję już dobrych domen jako propozycje na aukcję. Możliwe więc nawet, że już więcej podobnych porcji do głosowania nie będzie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same .pl, jedna .eu, i jedna .biz. Czy .com nie istnieje dla DD? Chciałem dać na aukcję od 1 zł informatycy.com i domeniarze.com, ale DD się nie podobają. :P

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Same .pl, jedna .eu, i jedna .biz. Czy .com nie istnieje dla DD? Chciałem dać na aukcję od 1 zł informatycy.com i domeniarze.com, ale DD się nie podobają. :P

Ehh Sylyx :P Sam je wybrałem ze zbioru Twoich domen - pamiętasz? :P Ale wybrałem też agencja.com i promocja.com, ale tych już nie chciałeś dać na aukcję a moim zdaniem ostatecznie tylko te dwie miały szansę.

 

Poza tym sam chciałeś wystawić na aukcję domeny .pl, ale ja osobiście nie znalazłem takiej, która by się nadawała na tę aukcję.

 

Chętnie wystawię kilka bardzo dobrych .com - np. kredyty.com, wakacje.com czy hotele.com :P Ostatecznie Sylyx lepiej pogodzić się z tym wcześniej niż za parę lat, że domeny .com nie mają wielkiej przyszłości w Polsce..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybrałeś - nie wybrałeś, Twoje prawo i w to nie wnikam. Nie chcę prowadzić też polemiki na temat przyszłości .com, tylko chodzi mi o to, że nie znajdą się na aukcji. Nie ma też dobrych .pl jak kredyty.pl, wakacje.pl czy hotele.pl, a za to jest parę :P . Nie zależało mi na sprzedaży moich domen. Chciałem dodać te domeny tylko po to, żeby urozmaicić aukcję. Sam chętnie wylicytował bym jakąś .com, gdyż nie mam zamiaru bić się na pokaz z wariatami o jakieś :P .pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam chętnie wylicytował bym jakąś .com, gdyż nie mam zamiaru bić się na pokaz z wariatami o jakieś :P .pl.

hehehe, dobre :P

Ja zgłaszałem MotoAssistance.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam chętnie wylicytował bym jakąś .com, gdyż nie mam zamiaru bić się na pokaz z wariatami o jakieś :P .pl.

 

Czyli każdy biorący udział w licytacji .pl to wg Ciebie wariat?

Na razie jak widzę to jako jedyny upierasz się nad .com.

 

Ale fakt mogły by się pojawić jakieś .com na aukcji. Zobaczylibyśmy jakie tak narawdę jest nimi zainteresownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję nie zamieniać tego wątku w "czego nie wybrał DD z moich propozycji"

Wśród moich też nie znalazł niczego ciekawego ale to nie powód, żeby rozpirzać ten wątek.

Rozliczymy DD po wystawieniu domen i po wynikach licytacji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od początku wolałem żadnych domen nie podsyłać Danielowi żeby mu czasu nie zabierać :P

 

Swoją drogą komentować wyselekcjonowane domeny powinni przede wszystkim ci, którzy planują je licytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale fakt mogły by się pojawić jakieś .com na aukcji. Zobaczylibyśmy jakie tak narawdę jest nimi zainteresownie.

Jeśli informacja ma pójść w świat i być może na kolejne polskie aukcje przyciągnąć inwestorów zza granicy, to domeny globalne jak najbardziej mogłyby trafić na aukcję.

Przy czym sugerowałbym nie tylko globalne rozszerzenie ale i frazę.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cały czas myślałem, że trzeba być, żeby wystawić domeny na aukcję, a dopiero do jutra (albo do dzisiaj) będę się decydował. :P

 

Tak czy siak, wysłałem też swoje propozycje, sam jestem ciekaw czy się okaże, że mam w portfolio same :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli informacja ma pójść w świat i być może na kolejne polskie aukcje przyciągnąć inwestorów zza granicy, to domeny globalne jak najbardziej mogłyby trafić na aukcję.

Przy czym sugerowałbym nie tylko globalne rozszerzenie ale i frazę.

Aukcji domen globalnych na świecie jak mrówków :P Po co się pchać tam, gdzie konkurencja jest olbrzymia i nie mamy szans konkurować. Za to jeśli chodzi o domeny .pl jesteśmy nie do pobicia :P Zważywszy dodatkowo na trend powolnego zauważania przez inwestorów rynku domen ccTLD, to powinniśmy promować domeny .pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×